Megaliti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Riba.
riba (3).jpg riba (4).jpg Eridu

riba (2).JPG riba.jpg riba (5).jpg riba.jpeg riba.png
Objasnili su nam dolazak Hrvata u reklami za pivo. Ja pronađem podatke na internetu, neka svatko za sebe interpretira ove slike, nije mi namjera omalovažavanje ili vrijeđanje nečije vjere ili religije, dano nam je da vjerujemo u što želimo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Planer80 and .i.

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Fish God Dagon , Riblji bog ili bog Riba bio je vrhovno božanstvo u starom Vavilonu ... Njega i dan danas obožavaju katolici širom sveta - a da o tom pojma nemaju. Papa nosi stilizovanu odeću i od svog šljaštećeg raskoša i besnila ni ne primećuju se simboli -tj ono što je jedino važno . Navjažnija je njegova mitra - ili kapa u obliku riblje glave otvorenih usta - koja simobolizuje pogodi koga ? Pa tog Dagona - jer on nikad i nije izašo iz mode ... Njemu služe i dalje tajna društva širom sveta .on je taj koji raspiruje mržnju i negativnu energiju širom sveta ... življenje u strahu i brizi za egzistenciju , od bolesti... zatrovanosti hrane i vazduha ...

Na ovim reljefima iznad vide se ritualna odela u obliku ribe - tih pradavnih sveštenika boga ribe .. Sem kape - interesantne su i te torbice što ih drže .. a zagonetna torbica se kao detalj može videti na kamenim reljefima širom sveta .. kod drevnih Asteka čak .. na drugom kraju sveta.

Ljudi su toliko pod dejstvom manipulacije da ne mogu glavu da dignu i da bar probaju da stvari pogledaju svojim očima i protumače svojim umom.. Na primer rasizam u Americi se namerno neguje uprkos svim mogućim pokretima za prava crnaca .. svako malo osvane vest da je beli policajac ubio crno dete za džab džabe i novi talasi rasne mržnje eskaliraju preko čitave nacije - jer su svima taknute emocije ... i to svuda funkcioniše na taj način ... pa i kod nas ... Namerno se provociraju emotivne reakcije kod pasivnih posmatrača koji realno nemaju nikakav uticaj na konkretni događaj ... a uzbuđenom i sluđenom masom se lako upravlja , lako je se da zastrašiti ...i sve šta im se servira oni progutaju...
A sve je to smišljeno i održava se još iz vremena tog Dagona ... Jordan Maxwell se bavi time

 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Marija Magdalena je bila Isusova učenica, ona je svjedokinja Isusovog uskrsnuća, u Gnosticizmu ima važnu ulogu u ranoj crkvi a oko 591 od nje su stvorili grešnicu, prostitutku. Hvala Minja3, par stoljeća unatrag i završili bi na lomači zbog "hereze".
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Ljudi su opčinjeni i slijepi .
Konstantni strah i serviranje religijskih uvjerenja još od davnina i dovodi do ove netrepeljivosti i mržnje u svijetu.
Baš kako Minja kaže, najlakše je manipulirati s ljudima koji su u strahu, savršeni materijal.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Ljudi su opčinjeni i slijepi .
Konstantni strah i serviranje religijskih uvjerenja još od davnina i dovodi do ove netrepeljivosti i mržnje u svijetu.
Baš kako Minja kaže, najlakše je manipulirati s ljudima koji su u strahu, savršeni materijal.
Nije kriva religija..
Nas um ima unutarnju nesposobnost zivjeti beznacajno,pa stvara fikcije....jer bez fikcije svijet postaje beznacajan i slucajan.
Um trazi smisao..svrhu
 
Poslednja izmena:

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Stvaram fikcije svađe s prijateljima ( s kojima imam trzavice), kada se pojave sve je ok, više nije bitno al postoji trenutak kada bi im sve sasuo u facu kada sam sam.
Čak razradim i scenarij u glavi. Zanimljivo mi je kako moj um uvijek očekuje najgori ishod događaja.
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
CIA.JPG
CIA.png
1960-ih CIA je cezurirala ovu knjigu, autor mi je nepoznat, djelomičan tekst je objavljen, ako koga zanima može preuzeti pdf na njihovoj stranici.
Većinu što su objavili već se zna, mislim da su od 200-tinjak stranica knjige samo 50-tak objavili.
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Stvaram fikcije svađe s prijateljima ( s kojima imam trzavice), kada se pojave sve je ok, više nije bitno al postoji trenutak kada bi im sve sasuo u facu kada sam sam.
Čak razradim i scenarij u glavi. Zanimljivo mi je kako moj um uvijek očekuje najgori ishod događaja.

Ovo je arhetipski program u našim glavama.. Nije to samo tvoj um tako namontiran ... jer je čovek dugo bio progonjeni plen dok je živeo u divljini .. i prilično je često bilo da nastrada u susretu sa divljom životinjom ili pripadnikom drugog plemena... tako da nam je to urođeno da očekujemo najgore da nam se desi .. + pra--trauma potopa - koji je evidento bio nekad ... Sve to se da rešavati povećanom svesnošću ... prosto postaneš svestan takvih misli i preusmeriš im tok .. a ljudi tako malo koriste tu svoju sposobnost nego kao da uživaju da u glavi vrte takve filmove .. Evo ja od jutros se spremam na obračun s drugaricom koja je pre neko veče izvalila neke gluposti a meni se nije tad dalo da joj odgovorim kako dolikuje - jer uvek sam ja ta koja unapred razmišlja dal će nekog da povredi ili uvredi ... ali i to o čemu mislim - kako ću ja njoj da nešto "objasnim" možda nikad ne dođe na dnevni red ... jer i nije toliko bitno ..

Poenta je da su takve misli pogubne i po zdravlje i po životna dešavanja .... jer mogu da zalaufaju negativnu spiralu događaja .daleko bilo . Meni takve misli izazivaju želju da pripalim cigaretu .. Nešto znači nije u redu :)
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Pa lepo je neko ovde reko - I KAD BI BILO LEGALIZOVANO OPET BI SADILI PO BUDŽACIMA ...

Evo sad se vraćam sa obilaska šaltera - mi smo zemlja mrzovoljnih i nevaspitanih debila. Kod nas "samo raditi svoj posao" ima još jednu dimenziju ...onu nakaradnu za sve pare .. onu personalnu notu sopstvenih promašaja i neuspeha koje pokušavaju da projektuju na tebe u svakoj prilici.

A ovaj eksperiment isto kao i ono sa Stanforda kad su jedni bili zatvorenici a drugi stražari - je UŽAS ... da ne poveruješ šta gledaš .

Moram da smotam ... :)