Megaliti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Pozdrav,
u Sacsayhuamanu
peru1.jpg

stepenice su isklesane/uzidane/postavljene da bi se ljudi normalno kretali :).
peru2.jpg peru3.jpg peru4.jpg

 
Poslednja izmena:

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Pozdrav,
Norba Italija
italija1.jpg italija2.jpg italija3.jpg

Felsenmeer Njemačka
njemačka3.jpg njemačka2.jpg njemačka1.jpg

Ingapirca Ekvador
ingapirca4.jpg ingapirca3.jpg ingapirca2.jpg ingapirca.jpg

Solovetsky manastir, Rusija
rusija (2).jpg rusija.jpg

abraham lincoln.jpg

randall carlson.jpg randall carlson1.jpg
Randall Carlson, sveta geometrija, gotičke katedrale.


ice age.jpg
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Nefili i Bozji sinovi su isto
Grcki Bogovi su Avatari..kao Isus u Krscanstvi,ili Buda u Budizmu.
Kada kazu Opcili sa kcerima..ne msili sa doslovno Blowyob i te fore..hahah
Vise je to nekakav slozeniji odnos
bog, the one, gazda, nikad nije bio tu...
bili su njegovi sinovi, unuci, koji su imali odnose s kćerima ljudskim...
e sad smo tek na monsterima...moje mišljenje
:)
e sad, kako su općili, jesu li imali spolovila kao i mi ili su samo imali nevjerovatan nagon sexualni mentalno, pa su kemijali da naprave djecu, koju ni sami nisu očekivali tako kako su ispali...kako su zasrali šalje gazda ekipu i strojeve za popravak, potpop....
nekom od njegove djece, unuka, smo mi, kao drljani koje uzgajaju već milenijima kao što mi uzgajamo kokoši, postali dragi pa je ipak dao šansu maloj skupini nas, i gle, banda se raširila da smo skoro blizu uništenja samog svemira....amerikanci jedu 3 crne rupe dnevno...:)

kad se pogleda popis kraljeva, pa popis loze naše kao po tori, bibliji, to nije nista drugo nego rodovnik hebeno dugačke uzgajivačnice...
naša percepcija stvoritelja je kao otac, no on svoju djecu drugačije tretira zasigurno...
izikijel je bio frajer zasigurno...:), s njima da je bilo zapalit.....
 

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
Lepu temu otvoril,meni se sviđaju monoliti I své vezano za PRA-PRA
DAVNU kulturu građenja monolitnim kamenjem,izrada svakojakih "misterioznih"oblika uređaja tih monolita.slike su PREDIVNO opisane (kde se nalazi(e)),meni je ljep Machu-pichu, pa misteriozni "avionski-putevi"na jednoj planini Perua.super tema!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: shaolin monk

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Saolin, hvala frende na divnoj arhitekturi proslosti no tema ti je megaliti a s megalitima se ne obraduje hramska paradigma. Vrijeme je to iskonksog covjeka, malo u simbolu a puno u duhu. Tko je covjek? Dal nefili, krapinci, denisovci, sapiensi, homo ili hetero? Tema mi je full zanimljiva i kako pratimo emisiju NRZ svasta doznajemo, nedavno je bila Vinca, kultura-civilizacija bezratna, 1000g. kazu da je trajala. Bugarska se spominje vec par puta kao narocito zanimljiva no nista konkretno nisam o njoj saznao, puno zlata jedino, a kad i zasto se skupljalo tisucama godina prije trakije i poput trakije osim gomilanja kako sam shvatio nista od njega, osim kindzurenja jedino kralja trakije, guzoliscima štani. Ti si doma u tim temama i stranicama, ajd virni po tom podrucju sto ima , od dzerdapa do crnog mora. Nikako dokuciti njihove poze u skulpturi, vec si ih objavio, čučanj, prije no sto je covjek sjeo, čučao je, danas trecina svijeta i dalje čuci, kosovo npr. ili afrika, arabija...