Melasa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Chilliman420

RIP
Banovan
07.02.2017
293
473
63
Treba mi 2 puta u vege, kroz cvjetanje i kraj... racunam litra taman za par growova, molio bih link ako ko zna di ima cista za kupit a da nije pre velika cjena...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Dovoljna za tri growa od pet biljaka;)
Nekih 250 gr...Budem ti slikao kad dodem kuci.Kao sto kolega kaze..kucaj Bio bio,melasa secerne trske.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

cikabika

Banned
Banovan
31.10.2017
5
7
3
42
Balkakan
Nema brate nema.. Samo imaju BIo BIo odjeljci u DM, Konzumu I Mulleru.. A tamo nema nista s melasom..Ko da U gornjoj moticini zivim btj a ne U ....
Koristim ovu ENCIAN melasu za sada jos nema cal mag def...
 

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
37
Planet Earth
Masa se talasa jer... stigla je melasa :)

Večeras ćemo malo zasladiti situaciju...
Dakle čitao sam o doziranju i primjeni pa sam došao do zaključka:

Savjetuju 1-2 tbs po galonu vode
Ja ću krenuti sa 1 tbs za početak:
1 Tablespoon (tbs) na 1 Galon vode...
1 tbs = 15 g
Meni treba mješavina za 5 l vode
5 l = 1,32 Gal
Dakle u 5 l vode bi išlo 20 g melase.

Molim stručnjake za kontrolu jednadžbe kako nebi krivo navodio ostale kolege sa foruma!
:respect::vutra:
 
03.10.2017
6
9
3
62
da vas pozdravim, ovo je moj prvi post ovdje.
koji secer uzeti? jednostavno se zapitajte koji su seceri dostupni u prirodi, vocni seceri, drveni seceri, itd. i to koristite ako nemate melasu. melasa je najbolja.koristim zadnja dva do tri tjedna prije branja. svako zalijevanje i uglavnom odokativno, nekad vise, nekad manje. uz to dodajem enzime i efektivne mikroorganizme. uvijek se zacudim koliko se badovi udebljaju i koliko pobijele. melasu koristim tokom citavog perioda zalijvanja. efektivni mikroorgaanizmi imaju slicnu funkciju kao i hygrozimi, ciste korijenje i pomazu biljkama.
melasu nabavljam u jednoj trgovini konjske opreme, 5l kosta nekih 12€. malo je razredjena. sve se desava u austriji.
 
Poslednja izmena od urednika: