Memphisto Gold Glue & Sour Livers LED - Biotabs

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Jucer oso uzeo mikroskop i blejo 10ak min u 6 razlicitih listova s tih biljki.. Jedino sto sam vidio ba jednom listu su bile neke crne tocke/fleke, al mi je na par bilo par simptoma stete broad mites pa sam odlucio da mi je ipak pre velik rizik kontaminacije ostatka growa te sam prvi put u zivotu bio primoran ubit 2 biljke . . E sad kad poskidan sve, kako i s cim ocistit box?
kollka je opasnost da su se prosirili na ove zdrave?
I mogu li se hranit budovima i nakon harvesta??

@vladomar @reaktor Hvala braco na savjetima i podrsci!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: reaktor and Badi

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Ma nisto odradis grow eve kao stoje naveo lega ispricas sa dobrim dezifekciskim sprejem i ostavis 5- dana i onda u krenes u nove pobede :D.Pozz i jos jedanput biljke su ti top ostavi ih jos koji dan i to je to....sretno :thumb:
@vladomar NHF al nema ssnse da ikad vise spricam budove s ikakvim pesticidima..Jednom sam to napravio i sjebo cjeli grow..Radje cu ih osurit vrelom vodom,ili gurnit na 10min u rernu na 80c (cito sam da ih visoka temp ubija) nego da ostanem bez svega.

@reaktor nema novih pobjeda do 2020,rodbina neka dolazi za praznike pa je u toj kuci.. Al od. 1.1 staartaaamoooo.. :). A sjebb me crni petak i mephisto..
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Nemoj sa ničim tretirat tj. špricat hedove, kamoli sa sredstvom za čišćenje:eek:.
Pogotovo ne one topove, upropastit ćeš sve.:)
Normalno ih posuši, nije njima ništa bez brige.:thumb:
A box poslije očisti i dezinficiraj sa tim sredstvom ili šta već imaš.:)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: BrokulaBranko

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Nemoj s ničim tretirat tj. špricat hedove, niti sa vrelom vodom :eek:.
Pogotovo ne one topove, samo ćeš njesra napravit.:)
Normalno ih posuši, nije njima ništa bez brige.:thumb:
A box poslije očisti i dezinficiraj sa tim sredstvom ili šta već imaš.:)
Ma ni necu..Ako ljudi okolo puse moldy Albanku i nije im nista nece ni meni bit od paar kukaca.. Valjda..
hihihihi..
Za budove ne znam..Strah me i procjenit yield.Meni sve ispod 55g po biljci epik fail. Vidit cemo..

Napalio sam se opet na 4 assed monkey,bolesno ljepljiv i prekriven trihomina strejn, dobre potencije i brzog life cyclea..Tako da bude do proljeca done. Jedino sto ne znam dal uzimat nove filtere jer im se 4AM najj. mame kolko diSmr..

Ako ima ko kakaw pametan prijedlog sta growat slusam.. Radio ko Sucker Punch?
 

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Mali review s odmakom..
Samsquatch O.G mi najdraza pljuga, ono ok za pusit ima soustajuce teleci rad da mos blejit u nesto pol sata, high je sat mizda 90 min, nisu neki munchies dok ne stavis neato u usta..onda sou..

Auto Blue Cheese ima vise body rad i neki smor/high al odradi na spawanje..

Critical plus .. Grize kad se pusi , high isto meki bezveznjikav,osjecas se smoreno al o o smoreno od rada pljuge nit zabija nit udara po glavi.. Nebi ju vise sadio..

Imo sam ipak opet dosta clear milky trihoma, na nekim i amber..I nema veze koji je strain (ako oces neki odredjen rad)vec kakaw si bud izvadio
..

A mephisto je ipak top breeder i po mom rame uz rame 80% foto banki .
 

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Sve pohvale na lijepo odradjenom dnevniku i hvala ti. Da ti bude svega taman do iduceg harvesta :)
Iako mi nije jaSno zasto..
MooLiM. :)
Moze to sve i bolje,al takva sam brokula...

Opaska za Ekipu.. Provjerite nightowl seeds..
To je spin Off firma jednog od Mephistovih djelatnika/growera? (ne znam ni ja sta je). Lik koristi jako zanimljivu genetiku (bodhi) i trebo bi bit top.. Samo USA company pa tu za mene otpada..
 

Hercegovina

Aktivan Član
14.08.2015
233
405
63
Druže za sljedeću turu sve dobro očisti i dezinficiraj
Možda se varam ali meni se čini da kod tebe nisu tripsi već gnjatsi i nemožeš ih istrjebiti samo žutom trakom jer ona služi samo za letače
Ja sam ih dobio u klasmanovoj zemlji i nisam obraćao puno pažnje na njih dok se nisu namnožili i skoro mi uništili biljke na balkonu
I kod mene je lišće tako izgledalo i mislio sam da je nedostatak ca/mg pa sam ih dohranjivao ali nije pomoglo
Pojavili su se opet ali sada sam osim traka smanjio zaljevanje i počeo zaljevati odozdo i prskati organskim preparatom a zemlju sam posuo debljim slojem sterilizirane neretvanjske pržine i rezultati su odlični
Mislim da ću ih uspjeti istrjebiti do kraja
Jaja izbaci jer ti ne trebaju a orgatex kao i melasu možeš prije upotrebe zagrijati u toploj vodi i biće puno tečnija
Sretno :)