Meni najdraza zanimacija na nasem forumicu :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.12.2014
353
246
43
30
Evo ovo sam morao podijeliti jer me cisto zanima dali jos netko ovo radi :)

Ponekad, pogotovo kad zapalim a nemam sta pametno raditi posjetim graveyard, trazim teme koje imaju 15+ odgovora i onda umirem kakvih bisera ima :)

I to ako je onaj tko je zapoceo temu banovan, onda znam da se radi o necemu posebnom, i do sada sam skenirao zadnje tri stranice i mogu reci da sam stvarno nasao svacega hahaha :)

Naravno ne smijem se neinformiranima, takvih mi je zao jer smo svi bili u toj situaciji u jednom trenutku, ali evo sada sam naletio na boks od 50 kvadrata i nisam vise mogao a da ne pitam dali jos netko ovo nalazi zanimljivim haha!

P.S. Pwr molim te nemoj mi grobirati temu pa da se sam sebi moram smijati! :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
a za groblje je drug, sta da radim. naravno da svako tamo svrati, kao i do teme provale sa vutra org ;) ajd neka ti teme, al ako neko drugi makne nisam kriv
 
16.12.2014
353
246
43
30
Hahahahah znam, ali stvarno kakvih projekata je bilo hahaha!
I neki naslovi, znaci dodjem i vidim naslov: "Nepoznate sjemenke, bez opreme, avantura počinje." Ja ti se kunem da me skoro srce izdalo kada sam to vidio :D
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Potpuno se slažem s tobom ali odma se sjetim sebe nazad 6 mjeseci kad sam došao na forum.E ja sam bio gori od svih ovih ali nisam imo muda pisat da ne ispadnem g.....
S vremenom sam počeo pratit dovoljno tema da,obzirom na vrijeme koje provodim na forumu, jedva stižem sve popratit.Kad imam više vremena onda preletim preko "novog",tako sam i našao temu
 
Poslednja izmena:

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
51
Da pitamo Stipu sta gledamo svi ;) . Ma neka se samo vrti sve. Ja samo citam i pitam se gdje sam bio sve ove 42,43 godine. Mislio da je "spansko selo",da samo drugom moze uspjeti itd. Do suza se nasmijem,pa svi smo ovdje uglavnom napuseni pa kako moderatori to regulisu ...navode na pravilnik...Posao je to u PM ,Pothead navesti na pravila...Sizif umalo ;) :) ali uspjevate.:respect:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
2hok97d.gif