Mentor Badi

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Poslednja izmena:
09.04.2020
32
32
18
61
Ali taj mildew po slikama izgleda ko paučina, ovo na mojima ne izgleda tako.. Možda leaf septoria, nedostatak kalcija?

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
OP
OP
Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Ma da to oni vjerojatno trabunjaju koješta, njima je to Mildew pretpostavljam al nebitno, pravi naziv je Phytophtora infestans, ovo pročitaj to ti je to.
"Plamenjača ili Peronospora" :)

Poslednja izmena:
03.02.2015
7
1
3
Pozdrav druze, planiram uskoro svoj prvi grow, pa me zanima koliko biljaka moze stati u prostoru 1,5x1,5m ? Hvala unapred na odgovoru. Poz

Narcotic

Aktivan Član
03.05.2017
233
930
93
Pozdrav , evo je cveta skoro 3 pune nedelje . Prosli put u 15l je dobila bloom dozu i po i dozu busta, danas samo voda . Zanima me za sledeci put koliko da pojacam hranu jer nalazim dosta zutih listova a i cini mi se da je gladna ?

Prilozi

OP
OP
Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Akimus
Dobro je to, samo nastavi sa Plantellom.:thumb:
RastaMan195
Imaš to napisano na više mjesta na forumu. Malo pogledaj završene dnevnike uzgoja.:)
150 X 150 - 6 biljaka, potovi do 25 l

Narcotic
Odlično biljka izgleda. Sad je pravo vrijeme da ubaciš i Phosphorus Plus, počni sa pola doze za svaki slučaj.
Npr...
Bloom (doza i pol) + Phosphorus Plus (pola doze) + Boost (puna doza).
Zatim, sljedeće zalijevanje smanjiš
Bloom a pojačaš Phosphorus Plus, to jest daš normalnu punu dozu jednog i drugog.
Poslije pojačaš još malo
Phosphorus Plus
.:)

Poslednja izmena:
25.07.2020
9
3
3
30
pozdrav, sklepo sam jedan box 2x2x2 m u potkrovlju, molio bi te da mi das neke savjete u vezi rasvjete(da bude idealna) za 6 biljki, i koja gnojiva bi trebao narucit za start(jer budimo realni nemam pojma o tom) citao sam ovdje ljudi koriste svakakva gnojiva pa neznam od kud da krenem, hvala unaprijed

OP
OP
Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Sve je tu, samo treba čitati.:)
Niti ja nisam imao pojma kad sam prvi put došao na forum, kao i većina nas...tko želi, taj čita i nauči.;)
Da ne kažem da imaš i šalabahtere.;)

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: marijofil1111
29.05.2019
81
58
18
Pomaagaj :)
Gusenice su se pojavile, jer nisam preventivno prskao jbg. Napale su sve koale bukvalno, neke sam poskidao jer su krenuli da budjaju...Svaki dan ih vadim pincetom i svakog dana ih ima 50% manje...
Zanima me sledece, kako ti se cini ovo?
I da li imam fore da je isprskam sutra sredstvom protiv gusenica, koje ima karencu na povrcu nedelju dana a vinovoj lozi 21 dan. Nzm tacno ime proizvoda, ali saznao sam ovde na forumu.
20200902_142745.jpg 20200902_142755.jpg 20200902_142819.jpg

25.07.2020
9
3
3
30
Sve je tu, samo treba čitati.:)
Niti ja nisam imao pojma kad sam prvi put došao na forum, kao i većina nas...tko želi, taj čita i nauči.;)
Da ne kažem da imaš i šalabahtere.;)
sve je to fino al vode se velike polemike oko idealne rasvjete za grow a, pošto imam veliki box i dalje nemogu to izracunat al dobro hvala na "savjetu" treba pokušavat solo dok ne ispadne kak treba

OP
OP
Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
sever-ZG
Kao što rekoh, sve ima pa tako i koliko svjetla je potrebno.
Ne kužim, pa odi izaberi si završeni dnevnik koji ti paše prema veličini tvog boxa i vidjet ćeš kakvo ti treba svjetlo, ventilacij, itd.:)
Ludi Gonzales
Pročitao sam, odgovorim ti uskoro...

06.07.2020
5
1
3
35
Puno pozdrava Badi , pratim tvoj rad vec neko vreme , sve pohvale , stvarno majstorski!
Pripremam svoj prvi grow , pa me zamina da li si slobodan i imas volje da mi pomognes?
Napisacu ti ukratko o opremi i zelji , pa ti prosudi :)
-box 100x100x200
-reflektor , hps 600w (18\6 , 12/12)
-vent turbo 125 , nadam se da nije previse bucan
-zemlja plagron growmix
-da li uzeti hesi soil kit ili cannu ?
-4 pota , 15l
-semena: Amnesia Haze i Super Lemon Haze(u potrazi)

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
OP
OP
Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Može, dobar je plan.:thumb:
Hmm, da li Hesi ili Cannu...iskreno svejedno, jedno i drugo su top gnojiva. Hesi sam ove godine prvi put probao u outu, indoor ga još nisam koristio al recimo da znam kako funkcionira, trenutno koristim Cannu. Možda ti je kao početniku bolje i jednostavnije uzet Hesi, jer sa njim nemoraš korigirat pH, a i na kraju kad uzmeš sve preparate ipak ispadne nešto jeftiniji.:)

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales