Mentor Badi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.05.2020
18
21
3
20200710_203207.jpg
Pozdrav Badi.
Evo 34 dan. (Brain cake-ripped seds)
Vecinom sativa.
Potgroung H zemlja
Prosli tjedan prvi put dobila platellu list pola doze 7.5 ml/1l i danas ista doza.
Pa sam mislio sljedeci tjedan cijelu dozu.
Redovno zaljevam svakih 2 dana pred vecer sa 4 litre kisnice.
Preventivno stavljam prirodni insekticid na bazi dalmatinskog buhaca.
Oko biljke stavljen puzomor.
Izgleda mi zdravo lijepo napreduje.
Mislio sam je topirati ubrzo.
Sto kazes ? Imas koji savjet kako dalje ?
7
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Still Dre and Badi
28.06.2020
53
35
18
25
Pozdrav badi majstore, semenke stigle jutros, stavio sam ih na klijanje.. ujutru Idem da kupim neku zemlju ( plantella zuta, potground h, composana terramagma) neku od tih, nadam se da imaju u ovom zabacenom gradu... gnojiva cu da kupim Za 2 nedelje... javljam se kad ih zasadim :let::let:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
24.04.2020
23
62
13
42
Badi nije realno,obe biljke muske,pogledaj za svaki slucaj,prva nedelja cvetanja a 60.dana bila u veg.od 30 semenke samo dve mi isklijaju i obe muske,cu slogiram gotovo.
 

Prilozi

  • 20200711_095403.jpg
    20200711_095403.jpg
    339,2 KB · Pregleda: 27
  • 20200711_095253.jpg
    20200711_095253.jpg
    228,8 KB · Pregleda: 29
  • 20200711_095139.jpg
    20200711_095139.jpg
    264 KB · Pregleda: 26
Poslednja izmena:
  • Haha
Reactions: grouchy
23.01.2018
66
207
33
33
Njokic
Pregledat ću slike, odgovorim ti malo poslije trebaju me na poslu.
EDIT:
Kad i na koji način nanosiš Neopitroid?

Simptomi ukazuju na neki problem sa korijenom.
Jesi siguran da ti je dobra drenaža, da se voda ne zadržava na dnu pota?

Koliko često zalijevaš i sa koliko vode?:)

Neopitroid nanosim kad vidim da je stari ispran, (nakon kise ili jakog vjetra), ili kad vidim da mi se gamad opet pocme skupljat po biljkama, i kad izrastu novi listovi/vrhovi koji ne budu napraseni... Nanosim ga lagano po svakoj biljci ako mi malo pobjegne puhnem ili protresem biljku.

A cuj, znas da sam se i to promislio da jos jedino ostaje problem sa korijenom, na dnu svake jupolke sam probusio 10-15 rupa promjera 1cm s obzirom da su padale one kise stalno nakon presadjivanja pa su nabile zemlju, pa sam ja nadodao, moze bit da su se i zacepile, neznam:confused:
Zemlja je Plantella Balkonia izvorno pakiranje bez ikakvog dodavanja dodatnih supstanci unutra.

Zalijevam u prosjeku svaka 3-4 dana sa po 3-4 l vode + gnojivo.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Prlekralj
I nije baš dobro.:(
Na 3. slici pored pistila, čini mi se da vidim jaje, što znači ta biljka je hermić.
Na 4. (zadnjoj) slici, gotovo po svim listovima vide se siptomi napada tripsa ili crvenog pauka.
Narcotic
To je gotovo.:thumb:
Svi trihomi su mlječni, a imaš već nešto i braun.:)

Akimus
Biljka odlično izgleda.:thumb:
Sve ok, jedino šta si stavio toliko tog pužomora? Biljka ti je ionako već dovoljno razvijena, puževi joj više nisu prijetnja.:D
Topiraj ti to odmah, to jest čim budeš opet u prilici.:D

Poslije možeš još topirati, a možeš i ostaviti tako kako je, sa dva glavna vrha.:)
LATICA
Podsjeti me, koji strain je u pitanju?
I koliko su stare?:)

EnglishmaninNY
Da, nažalost muške su.:(
Njokic
Zalijevaj sa više vode.:)
 
28.06.2020
53
35
18
25
Ej Badi brate, nisam stigao da kupim zemlju a par semena su izbacile klicu... dal bi bio problem da stoje tako u maramici do ponedeljka?
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Weedojeee
Inače kad klica izviri, sjeme treba što prije posaditi jer što je klica duža to lakše pukne.
Ah...ili čekaj ponedjeljak ili posadi privremeno u tu zemlju što imaš pa ćeš presadit, odluči sam.:)

Prlekralj
To je trebalo prije tretirati sa nečim. Neem ako imaš thripse, a npr. SMC protiv paukova, mada Neem može poslužiti i protiv paukova.:)
Najprije ustanovi da li imaš problem sa thripsima ili s paukovima, jer to nije isto.
Ali, sad je to dosta zeznuto jer...npr. Neemovo ulje ostavit će neugodan okus/miris na pupoljcima ako se koristi u cvjetanju.
Možda da probaš sa nekim Bio insekticidom, ali svejedno izbjegavaj prskat po pupoljcima.

Ako imaš paukove, nabavi SMC Control, ili vidi linkove koje sam ti stavio, spominje se neki preparat Azamax.;)
Uglavnom, šta god koristio za svaki slučaj izbjegavaj prskat pupoljke.
U boxu osiguraj što bolju cirkulaciju zraka jer paukovi (grinje) vole toplinu i stajaći, nepomični zrak, a mrze vjetrovito okruženje. Hladan lagani prostor za uzgoj neće riješiti paukove, ali im otežava razmnožavanje (ne mogu se pariti u vjetrovitim uvjetima), s time su i ostale metode efikasnije. Održavanje ugodne sobne temperature i umjerena količina vlage u boxu pomoći će u sprečavanju ili usporavanju zaraze. Također, r
edovito sakupljaj i bacaj sve otpale listove.
Na rupama za ulaz zraka obavezno mora biti mrežica, najlonka ili nekakva zaštita da gamad ne ulazi u box.:)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Still Dre
09.04.2020
43
43
18
65
Jedna je early amnesia cbd a druga green poison fast version.. Otprilike 12/13i tjedan.. S tim da jedan green poison nema pistile, nit izgleda ko da je blizu, a drugi ima te bijele debele dlačice
 

Fahret

Aktivan Član
01.02.2019
122
317
63
28
Ppozdrav mentore, 26-7 mi dan cvjetanja, i dalje idem doze koje smo dogovorili sa gnojivom. Stvarno mislim da se lijepo razvijaju i ono sto primjetim da se razvijaju puno brze nego vrsta koju sam prije imao amnezia haze. Po kalendaru i vrstu bubble gum x fat hog cvjetanje traje od 56 do 60 dana. To jeste traje 7 do 8 sedmica. Nadam.se mentore da je sve uredu kako se tebi cini? 20200711_232535.jpg 20200711_194747.jpg 20200711_194735.jpg 20200711_232523.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

420weedman

striček Rizloliz
Banovan
03.09.2016
131
673
93
Hej Badi, zakasnio sam jedan dan da zalijem Cheese i danas vidim da su veliki fan listovi požutjeli. Čitao san po forumu i zaključio da je to nedostatak dušika pa sam je upravo zalio sa 3 litre vode u koju sam umiješao 11 ml Plantelle Cvijet i 30 ml Slavola...
IMG_20200712_000550.jpg Hoće li mi to kakvu štetu gospodični nanjeti? LST-om sam ih namjestio u sredinu pot-a gdje nemam ni jedan vrh pa mi ne smetaju baš.

Što se auta tiče, na njih 5 sam jučer primijetio pistile :D, na 6-oj nije bilo nikakvog znaka, pa sam joj dao fore još malo.. Sutra ću se prošetati i vidjeti opet. Sutra pišem i update za out, bilo bi i prije, ali sam fakat premoren od posla na poslu i oko kuće..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Fahret

Aktivan Član
01.02.2019
122
317
63
28
Ppozdrav mentore, 26-7 mi dan cvjetanja, i dalje idem doze koje smo dogovorili sa gnojivom. Stvarno mislim da se lijepo razvijaju i ono sto primjetim da se razvijaju puno brze nego vrsta koju sam prije imao amnezia haze. Po kalendaru i vrstu bubble gum x fat hog cvjetanje traje od 56 do 60 dana. To jeste traje 7 do 8 sedmica. Nadam.se mentore da je sve uredu kako se tebi cini?Pogledajte prilog 350793Pogledajte prilog 350794Pogledajte prilog 350795Pogledajte prilog 350796
20200712_133058.jpg
Mentore evo jutros ustanem i vidim ovu ovako mislim drzi se ona normalno, ali jucer je toliko vruce bilo da je to nevjerovatno jel moguce da je zbog toga ?
 
02.07.2020
13
16
3
33
Njokic
pH na cca. 6.5. i nastavi sa full dozom.:)
Martinliker
:wave:Pozdrav!
Sve je jasno napisano, al ajde taman sam se napojio pa imam volje:razvaljen:::D...
1. Pročitaš i upamtiš pravila
2. Zatim, odeš ovdje u podforum "Mentorski kutak", kako bi odabrao svog mentora.
Na raspolganju za biranje su ti mentori koji su trenutno aktivni.
Svaki mentor ima svoju sobu (kutak). Klikom na jednog od mentora, ulaziš u pojedinu sobu tog mentora.
Na početnoj stranici pročitaš šta je mentor naveo; način uzgoja, vrstu rasvjete, pojedine treninge koje preferira, itd.
Prema tome odabereš onog koji ti najviše paše.
Kad si odlučio koji mentor ti odgovara, ponovno uđeš u njegovu sobu (klikneš na ime mentora) i pitaš ga da ti bude mentor. Ostaviš komentar ovako kako si i tu kod mene, ukratko predstaviš svoj plan i čekaš da ti se javi.;)
Hvala ti na usmjerenju progledao sam malo i htio re upitati ako mogu dobiti tebe kao mentora ako je moguce
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and 420weedman

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
LATICA
Proučio sam malo šta kažu breederi, vidim da bi oba straina zapravo trebale biti brze fotoperiodne verzije, ali kad malo bolje pogledaš genetiku...
Early Amnesia CBD (Original Amnesia X Auto CBD)
Green Poison Fast Version (Green Poison X
Green Poison Auto)
Npr. za Green Poison Fast Version su napisali između ostalog i ovo;
Brza verzija Green Poison nastala je kao rezultat križanja elitnog klona Green Poison sa njegovom 3. generacijom autoflowering varijante. Proces odabira podrazumijeva uklanjanje biljaka koje pokazuju "automatske" osobine i umjesto toga se fokusira na "foto" verzije koje imaju brže i skraćeno cvjetanje, u ovom slučaju samo 6 tjedana od početka cvjetanja."
Znači, te što već cvjetaju su očito automati, zna se desit.;)

Fahret
Da, ova jedna se spigala, naravno...može bit da joj je vruće. Kolika ti je temperatura pri vrhu biljke?:)
420weedman
Sve ok, jedino koliko vidim, biljka je još u vegetaciji, zašto već Plantella Cvet?:)
Martinliker
Može, reci kakav je plan.:thumb:
 

420weedman

striček Rizloliz
Banovan
03.09.2016
131
673
93
Joj oprosti pomiješao mi se indoor i outdoor u glavi :zvezda::
Istovremeno pišem i update za out, a nju sam zalijevao sa Plantellom Cvet...
Cheese je zaliven sa Plantellom List i Slavolom :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Tak već da.:thumb:
Sve je to ok, osim ta dva žuta lista, biljka izgleda zdravo. Kad ta dva lista požute do kraja, skini ih i peglaj dalje.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420weedman
02.07.2020
13
16
3
33
LATICA
Proučio sam malo šta kažu breederi, vidim da bi oba straina zapravo trebale biti brze fotoperiodne verzije, ali kad malo bolje pogledaš genetiku...
Early Amnesia CBD (Original Amnesia X Auto CBD)
Green Poison Fast Version (Green Poison X
Green Poison Auto)
Npr. za Green Poison Fast Version su napisali između ostalog i ovo;
Brza verzija Green Poison nastala je kao rezultat križanja elitnog klona Green Poison sa njegovom 3. generacijom autoflowering varijante. Proces odabira podrazumijeva uklanjanje biljaka koje pokazuju "automatske" osobine i umjesto toga se fokusira na "foto" verzije koje imaju brže i skraćeno cvjetanje, u ovom slučaju samo 6 tjedana od početka cvjetanja."
Znači, te što već cvjetaju su očito automati, zna se desit.;)

Fahret
Da, ova jedna se spigala, naravno...može bit da joj je vruće. Kolika ti je temperatura pri vrhu biljke?:)
420weedman
Sve ok, jedino koliko vidim, biljka je još u vegetaciji, zašto već Plantella Cvet?:)
Martinliker
Može, reci kakav je plan.:thumb:
Pa ovako.. Prvi mi je grow i prvi put se srecem sa time.. Uzeo sam box 120×120×200cm visina.. Bacio sam 2 auto white widow i trenutno jedna je izbacila a drugu cekam.. Vidio sam da se moze naci mentor za pripomoc i savjetovanje pa sam to i htio..
 
02.07.2020
13
16
3
33
Pa ovako.. Prvi mi je grow i prvi put se srecem sa time.. Uzeo sam box 120×120×200cm visina.. Bacio sam 2 auto white widow i trenutno jedna je izbacila a drugu cekam.. Vidio sam da se moze naci mentor za pripomoc i savjetovanje pa sam to i htio..
Jedino je stvar sto koristim rasvjetu mh/hps a kasno sam vidio tvoj post za koju rasvjetu imas iskustva.. Pa dali da se obratim nekom drugome?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.