Mentor Badi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Ovako,razmislio sam dobro sta hocu i koji su mi ciljevi,totalni sam amater pa ce mi trebati vremena dok skontam sve najbolje.Meni mesecno treba 25-30g pa sam odlucio da pravim PC growbox od starta i da ulozim u njega koliko god treba da to ide glatko,jer nebih bas pravio nista vece jer ne mogu zbog svojih.Za pocetak me zanima koje seme bi mi preporucio(volim da se sibnem jakom vutrom)i ja bi to vec koliko sutra narucio,za box cu uzeti bigtower kuciste i jos ostatak opreme sto sam siguran da treba,a ako nije problem ti ces me dalje upucivati sta i kako a ja cu bez pogovora slusati svaki tvoj savet,hvala.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Ludi Gonzales
Dobro nema veze, daješ za sad samo Bloom i jednom ili dvaput Boost.
Još nešto sam zaboravio...ako imaš, Root Complex ide također još uvijek prva dva tjedna cvjetanja, pa ga izbaciš.
Znači, gnojiš svako drugo zalijevanje, a i zmeđu daješ Root (ako ga imaš naravno).:)

Themistocles
Pogledaj malo završene unutrašnje dnevnike, ima vrlo dobrih micro uradaka.:)
Za tako mali prostor, možda najbolje uzet neki automatik Indica dominant, što nižeg rasta to bolje.
Možeš i fotoperiodne, također biraš strainove koji su pretežno Indice. U tom slučaju, vrlo kratka vegetacija i prebacuješ na 12/12.
Koji god strain izabrao šutat će te, to ne brini.;)
 
Poslednja izmena:
19.06.2020
59
24
8
38
wc papir i potopio sa vodom u casi malo vise vode i drzao na podu danas prebacio na bojler!4 dan amnezija pustila vrh a ww nista dve menke
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Dobro da si maknuo sa poda jer sjeme mora biti na što toplom (25 - 30 °C), kako bi što prije proklijalo.
Ne bih držao tako danima da pliva u vodi. Stavi svako sjeme posebno u što deblji sloj WC papira ili maramice, namoči, malo ocjedi da baš ne pliva u vodi i stavi na toplo. Svakih cca. 12 h otvoriš, provjeriš i po potrebi namočiš još malo maramicu ako vidiš da je skoro suha, ako je vlažna nema potrebe i tako sve dok ne ugledaš klicu.;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Still Dre

Guza9666

Aktivan Član
04.03.2020
145
2.040
143
Drago mi je da sam uspeo. I ako nisam bio 100% siguran. Jer pre mi nikad nije to bilo vazno a sad tek vidim da je susenje i branje na vrijeme najbitnija stvar. Hvala na odgovoru.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Grow85

Aktivan Član
22.09.2019
143
1.405
143
Poz badi eo sam mali update, skinuta je biljka sa susenja i stavljena u tegle na kjuranje, one ostale jos nisam skido ostavio sam ih zasad 4 dana duze, al jos 2, 3 dana ostaju ziher, većinom su milky trihomi bili sa pokojim smedim, al ganjam vise tih amber da ne bude samo "euforican high" neg da i spusta malo :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Pistile ima, jaja ne vidim...znači cura je.:)
Slikaj još par slika, na par različitih mjesta, iz drugog kuta i tako to, da se uvjerimo 100 % da nije hermić.;)
 

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Evo listao sam nesto malo po forumu i naleteo na ovo,sta mislis o ovom dnevniku,nesto ovako bih ja krenuo.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Sreten Zujkic penzoner
Kako tu išta mogu vidjet? Na toj slici se ovako na prvi pogled izdaleka vide pistili, ali moraš dobro pregledati mjesta na kojima se pojavljuje "preflower". Postoji mogućnost da biljka osim pistila baca i jaja, u tom slučaju biljka je hermafrodit - dvospolac. Da li uopće znaš gdje se pojavljuje "preflower"?...ako ne znaš, baci se hitno na čitanje foruma.:)
Primjer...gdje nastaje "preflower" i kakvu sliku očekujem :D;

external-content.duckduckgo.com.jpg external-content.duckduckgo.com.jpg external-content.duckduckgo.com.jpg
Themistocles
To je to, pravi dnevnik si izabrao.:thumb:
Autor dnevnika je majstor svog zanata i pravi micro grower, a kao što vidiš i dnevnik je ubio, samo čitaj i uči.:D
 
17.05.2020
24
25
13
100
Sreten Zujkic penzoner
Kako tu išta mogu vidjet? Na toj slici se ovako na prvi pogled izdaleka vide pistili, ali moraš dobro pregledati mjesta na kojima se pojavljuje "preflower". Postoji mogućnost da biljka osim pistila baca i jaja, u tom slučaju biljka je hermafrodit - dvospolac. Da li uopće znaš gdje se pojavljuje "preflower"?...ako ne znaš, baci se hitno na čitanje foruma.:)
Primjer...gdje nastaje "preflower" i kakvu sliku očekujem :D;

Pogledajte prilog 352587Pogledajte prilog 352588Pogledajte prilog 352590
Themistocles
To je to, pravi dnevnik si izabrao.:thumb:
Autor dnevnika je majstor svog zanata i pravi micro grower, a kao što vidiš i dnevnik je ubio, samo čitaj i uči.:D
Ma sve sam proverio, nema nigde jaja. Iscupao sam vec 3 jajana ova mi je bila zadnja nada. Nema jaja 100%, jedino ako mogu kasnije da izadju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.