Mentor Badi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA

Ekipa zahvaljujem što ste uskočili u pomoć:respect:

Maki320

Vidim da si se uspio snaći:thumb:. Kakvo je sada stanje, jesi već dao Cal - Mag?:)

Farmer420

Biljke su ti lijepe i zdrave:thumb:. Koliko su stare biljke i koliki su potovi? Naravno, sve što je višak slobodno odrežeš...lollipopping;)

FlokiLoki

To se traži, sve si napravio kako treba:thumb:. Tako je taj "Clip fan" ti ne treba, prejak je i preglomazan za tvoj prostor, možda eventualno kasnije da ga probaš staviti negdje iznad krošnje. Ovaj "tower fan":thumb:će ti biti dovoljan...iako je i to također za veći prostor, najbolje ga je objesiti vodoravno kao kod kolege VenloNL :)
Za vlagu ne brini, istina je da biljke u vegetaciji vole višu vlažnost zraka, ali bez ovlaživača teško možeš utjecati na to a biljke rastu normalno i u suhom okruženju. Da li će smetati eterično ulje...zbilja ne znam, koristim obični ovlaživač. Samo ti drži temperaturu u granicama, vlagu digneš koliko ide i gotovo kako je da je.:thumb:
To su "prefloweri", biljka je u fazi predcvjetanja. Cvjetanje počinje kad se na vrhu stvori skup ("čičak") pistila (dlačica), znači uskoro počinje:). Tako je, zalijevaš lagano dok ne procuri:thumb:, daješ sve kao i do sada...ništa još osim boostera. Nije ti ova ionako još krenula cvjetat slobodno i nju presadiš, samo trebao si ih prvo presaditi pa onda početi sa LST, kak ćeš sad to izvest ne znam.:confused: Za sad to izgleda sasvim solidno.:thumb:

Lavica88

Analiziram pa ti odgovorim;)
 
Poslednja izmena:

Guza9666

Aktivan Član
04.03.2020
145
2.040
143
Poz badi. Jedno pitanjce wind burn, nedovoljno zalivene ili šta bi moglo bit? A ukratko zaljevam svaka 3,4 dana sa po 1l vode i svaki drugi put salvol na 1l 7,5 ml. I zadnji put sam im dao pre 4 dana 0,5 ml pl cvet na 2l vode. (svakoj 1l) jer su 4 tjedna stare i počinje im cvatnja. U pitanju je c4 fast buds pokazao sam ti već prije kad je stigla. Većinom je indika a i po prvi put mi je dominant indika u boksu. :D zemlja je pot H sa 10 % perlita. Režim 18/6 temp 24-26 vlaga oko 35% a noc 19-20 vlaga oko 50%. Na dnu pota je 18c na vrhu lista oko 27,28 IMG_20210322_034743.jpg ova je od noćas dok je svetlo radilo. IMG_20210322_034721.jpg ova od danas isto dok je svetlo radilo. IMG_20210321_152122.jpg ova je od juce preko dana. IMG_20210322_130845.jpg od pre nekoliko trunutaka i ova isto IMG_20210322_130856.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Lavica88
02.01.2021
28
32
13
26
Biljke su stare nekih 45 dana, i u potovima su od 21l. Danas su dobile po 3l vode i po 15ml plantelle list.Loli da uradim na sledece zalivanje, ili mogu odma? I da li bi bilo pametno postaviti mrezu iznad njih?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Lavica88

Lavica88

Aktivan Član
07.08.2020
126
454
63
35
Vazi Badi. Čekam ja,polako samo.
I da ti naglasim još,pošto si rekao da je zemlja dovoljna za 6 nedelja,taman toliko ih mislim držati u Vege,možda i malo manje, videćemo.
Moram još Strain malo proguglati jer sam već i zaboravila :) e sad pošto imam nešto malo još Power Rots za koren,i malo još možda za jedanputa alga grow,mislila sam da nista to ne dajem nego da predjem negde u 6.nedelji na cvetanje i kasnije samo Alga Blom i Green Sensation. Ili ipak treba da dokupim još,al trenutno ako sam uzela već dobru zemlju kojoj ne treba ništa..Hmmm. ne znam, videćemo.
Ili možda varijanta od samog starta 12/12,jer ne želim ih dugo držati kao ove 2 predhodne,imala sam vremena na pretek.
Ti vidi pa mi to nekako omogući na tvoj način :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Guza9666 and Badi

Maki320

Aktivan Član
09.07.2020
62
296
53
29
Da uspio sam hehe... Ma u subotu sam isao kupiti ali ducan promjenio radno vrijeme samo pon pet.. Tako da jucer nisam stigao a danas sam nabavio od biobizz calmag posto koristim njihovu paletu.. I danas je zaljevanje pa sam mislio ubaciti cal mag..da ga dam po tablici?pise ako je vec ptoblem da se stavi 0.5-0.8ml na litru
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA

Lavica88

:wave:Drago mi je da si zadovoljna, ovaj će bit još barem dva put bolji sigurno;)
E sad,zemlja će biti Plagron Bat mix,tu si mi rekao da mi od prilike prvih 6 nedelja ne treba nikakvo gnojivo. Možda za koren malo?
Tako je, barem 6 tjedana ne gnojiš. Stimulator za korijen (Power Roots) dapače slobodno ga daješ od početka.
Baš kako kažeš imaš odličnu zemlju, tako da ti gnojivo za vegetaciju (Alga Grow) neće niti trebati, samo vegetiraj koliko te volja može to gurati i više od 6 tjedana, kad procvjetaju kreneš lagano sa gnojivom za cvjetanje (Alga Bloom), Green Sensation nešto kasnije ubacuješ ako se dobro sjećam (vidi u tablici).
Ja ne bih išao od starta 12/12, vegetacija barem 30 - 40 dana...ali da, ovisi koliko imaš vremena:).

Box je 80*80*200
Plan mi je ubaciti sva četiri semena/biljke u taj box. Pa je moje pitanje šta ti misliš o tome da ubacim 4 njih u box,da li je moguće,i kakvu tehniku mi preporucujes?
4 je po meni previše, ja bih tu stavio 2 biljke..potovi 18 - 20l i radio bih samo LST i Supercropping. Naravno, možeš ti i topirat, fimat ili šta si već zamislila.:)
Semena su Liberty Haze 3 kom i Pineapple Chunk. Sad ti verovatno već znaš o kakvom Strainu je reč unapred i kako bi to ličilo. Da li bi mi trebalo više svjetla ? Ako da sta bi mogla tu dodati .
Odlične sorte, ne znam koju bih prije probao:D, ali kao što rekoh 4 biljke je po meni previše za taj prostor...dakle, ja bih stavio od svake po jednu i ko Bog:D.
Potovi bi bili oni isti mislim da su 11l .
Ok kako hoćeš, ali ja bih stavio veće kao što sam gore napisao.:)
Hvala ti unapred i sorry na malo dužem postu ;):D
Nema beda;)

Guza9666

Nikakav "wind burn", ovo izgleda kao višak gnojiva...tamno zeleni listovi, kandže - višak dušika.
Od koliko litara su ti potovi, zalijevaš samo sa litrom vode...mora da su onda stvarno mali?
Ne vidim na slici, ali pripazi da ti potovi ne stoje direktno na podu, uvijek podmetni neki podložak ili nešto.
Kakva je drenaža?:)

Farmer420

Loli se radi u vegetaciji, prije prebačaja na 12/12...dakle samo sjeci, nebitno koje zalijevanje.;)
Sa mrežom nemam iskustva, ali ako si ti zamislio SCROG ili šta već stavi:thumb:.

Maki320

Da da, samo stavi tako kako piše.:thumb:
 
Poslednja izmena:
13.09.2020
28
155
28
31
Odlično onda, sad si me primirio ::kauboj:: Bio sam kod kolege u dnevniku i razmišljao da puknem toranj vodoravno da visi ali me strah ovog mog klaustrofobija boxa i da ne padne još po njima ili nešto, ok je i ovako mislim da će se dat izgurat. Clipfan sam ipak stavio s vanjske strane na rupu ispod lampe, da se nađe, pa kombiniram i igram se sa njih 3. Temperatura je stavljena pod kontrolu, čak nekad bude i preugodno, zato i isprobavam različite kombinacije. Da, za vlagu sam svašta čitao ovdje, ako sam dobro shvatio najbitnije je da ne bude previsoka u cvjetanju (zbog plijesni) a ovo što u vege bude niska vidim da kolege zamara sve manje ili nimalo :)

Uglavnom, eto ovak to izgleda konačno i nadam se da neće više biti nekih većih izmjena.
20210323_150426.jpg
Jučer sam presadio Pineapple Express u pot 11L, izveo sam to ultra traljavo i isprepado se cijeli ali izgleda da nije ni osjetila, čudo jedno :mario::
A kaj se LST-a tiče, niš maknuo sam žicu, izvadio je van jedva jedvice, stavio u novi pot i sad ću je pustit do sutra vjerojatno ovak raspuštenu i malo udaljenu od svijetla da dođe k sebi i onda opet napadam, ali pažljivo. Nakon što sam je presadio zalio sam je sa cca 2L vode sa root, zyme, supervit, i malo boosta sam - bilo jače od mene.

Evo slika prije i poslije presađivanja.
20210322_204554.jpg 20210322_204602.jpg 20210323_150317.jpg 20210323_150325.jpg

Critical Kush ću pustiti da popije ovo što je jučer dobila pa ću onda i nju presaditi. Lijepo raste, samo joj malo grane potiskujem a LST ću raditi u novom potu ;) Jako mi je lijepa i raste drugačije od PE, mala žbunasta. Isto je dobila finu zelenu boju (nisam davao TNT, TerraMagma dere) ali meni izgleda fakat ok. Jučer je dobila malo preko litre vode sa root,zyme,supervit.
20210323_150254.jpg 20210323_150306.jpg
Eto mentore, opet ja puno pišem ali uzbuđen sam i nabrijan kaj da ti velim.

Živio mentore i živila :rolleyes:
Pozz :joint2::thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Guza9666

Aktivan Član
04.03.2020
145
2.040
143
15 l postovi samo sto sam im salvol davao ali imaš pravom. Oslobodio se previše dušika. Dao sam im juce po 1,5 l vode ali čiste ph 6,5 i poludjele su u jednoj noći. Evo slika od noćas i od danas. Nemam mjesta na jednom u boksuu. Sva sreća ide toplije vrijeme pa jedna ide vani. Inace će bit show.
IMG_20210323_121224.jpg IMG_20210323_030106.jpg IMG_20210323_121237.jpg to je ona što je klonula. A ova druga se dobro drži od samog starta. Ima po 3 lista na svakoj internoda ali gura i 2,3 dana kasnije je pokazala pistile. IMG_20210323_121857.jpg IMG_20210323_122006.jpg edit: friska IMG_20210323_193719.jpg IMG_20210323_193803.jpg IMG_20210323_193823.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Maki320

Aktivan Član
09.07.2020
62
296
53
29
Evo zalio sam ih samo imam jos jedno pitanje sobzirom da prvi puta koristim cal mag... Kako cu znati dali djeluje da znam dozirati ubuduce?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lavica88
12.03.2020
170
172
43
50
Pozdrav Badi,
Evo da se malo javim, čini mi se da je za sada sve OK, jedan listić je malo oštećen ali mi ne izgleda za zabrinutost. Poslikala sam da vidiš kako napredujemo.
 

Prilozi

  • IMG_20210324_160915.jpg
    IMG_20210324_160915.jpg
    345,6 KB · Pregleda: 18

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA

FlokiLoki

Odlično, sad je to to:thumb:
Da, za vlagu sam svašta čitao ovdje, ako sam dobro shvatio najbitnije je da ne bude previsoka u cvjetanju (zbog plijesni) a ovo što u vege bude niska vidim da kolege zamara sve manje ili nimalo :)
Baš tako, a i vidjet ćeš podići će se vlaga...jer dok je vani jako hladno i vjetrovito + grijanje + lampa - zrak je suh naravno, ali sad dolazi proljeće i bit će više vlage, a i biljke će same sebi podići vlagu kad još malo narastu i nabiju lisnu masu:D
Uglavnom, eto ovak to izgleda konačno i nadam se da neće više biti nekih većih izmjena.
Pogledajte prilog 393680
Jučer sam presadio Pineapple Express u pot 11L, izveo sam to ultra traljavo i isprepado se cijeli ali izgleda da nije ni osjetila, čudo jedno :mario::
A kaj se LST-a tiče, niš maknuo sam žicu, izvadio je van jedva jedvice, stavio u novi pot i sad ću je pustit do sutra vjerojatno ovak raspuštenu i malo udaljenu od svijetla da dođe k sebi i onda opet napadam, ali pažljivo. Nakon što sam je presadio zalio sam je sa cca 2L vode sa root, zyme, supervit, i malo boosta sam - bilo jače od mene.
Bravo, sve pohvale...fino si se snašao:thumb:, ali čuvaj si taj Boost za drugu polovicu cvjetanja. To je stimulator cvjetanja, u vegetaciji to biljkama uopće ne treba.:)
Evo slika prije i poslije presađivanja.
Pogledajte prilog 393674Pogledajte prilog 393675Pogledajte prilog 393676Pogledajte prilog 393677

Critical Kush ću pustiti da popije ovo što je jučer dobila pa ću onda i nju presaditi. Lijepo raste, samo joj malo grane potiskujem a LST ću raditi u novom potu ;) Jako mi je lijepa i raste drugačije od PE, mala žbunasta. Isto je dobila finu zelenu boju (nisam davao TNT, TerraMagma dere) ali meni izgleda fakat ok. Jučer je dobila malo preko litre vode sa root,zyme,supervit.
Pogledajte prilog 393678Pogledajte prilog 393679
Eto mentore, opet ja puno pišem ali uzbuđen sam i nabrijan kaj da ti velim.
To je to, samo Root, Zyme, Super Vit i ništa drugo za sad...ide to fino, samo tjeraj:thumb:

Maki320

Ako dalje raste normalno zeleno, nema žutila onda je ok.:thumb:

Željaživota

To izgleda kao malo pecnuto od svjetla, obrati pažnju koliko ti je udaljena lampa.
 
Poslednja izmena:

Marven

Aktivan Član
16.02.2019
169
1.159
143
34
Pozdrav Badi, :D

nastavljam gdje sam stao. Oprema je ovdje.
Obje sjemenke bile su vodi 24h, pa u bijelom ubrusu bez boja i mirisa u zip vrećici na tv prijemniku. Termometar uvijek uz njih, 25-28°C. Kroz 48h RG je imala klicu 1 cm vani, no GG nije izašao, ali je napukla sjemenka i vidjela se malo klica, obris kojim će puknuti. Svejedno sam ih obje posadio u zemlju od zadnjeg growa (BioBizz Allmix, trećina 50l vreće ostalo), vidim da su krenule, vrećica preko tegle za vlagu. Royal Gorilla je jučer provilirila sa ljuskom, danas se skroz raširila, računam početak vegetacije. Nisam siguran u litražu tegle, kaže fi 14 cm, ima dolje 4 rupe za drenažu, proširene šerafcigerom.

Još čekam Green Gelato. Nisam imao mira, maloprije sam uzeo čačkalicu da vidim...sjemenka je u istom stanju u kakvom sam je stavio u zemlju max 2 cm.:( Zemlja je vlažna, skinem 2 puta dnevno najlon s tegle. Pošpricao sam vodom i vratio natrag, ne znam da li da klijam još jednu GG, ili da čekam... e da, voda...ne mjerim ph, nemam alat, ali imam Hesi (ako preživi do toga).
RG.jpg Royal Gorilla.jpg
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Super:thumb:to što GG nije niknula rekao bih da nije do tebe, jer sve si napravio kako treba. Kod mene je tako auto Mazar zaštekao:D...menka se otvorila, piknuo sam je odmah u zemlju, tako je ostala i ne mrda. Stavi novu klijat, jer ako do sad nije mrdnula ni neće. Ø 14 cm to ti je nekih par litara cca. 2l, za start su odlični takvi mali potovi.:thumb: Kad listovi narastu do ruba posude/pota vrijeme je za presađivanje u veći pot.:) Ako imaš stimulator korijena Root Complex, s time počneš slobodno odmah od starta, gnojivo ništa još naravno.:)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Lavica88 and Marven

GREEN1109

Banned
Banovan
02.10.2018
58
75
18
Ovu sezonu outdoora cu iskoristiti za poneke eksperimente. Naime jedan dio biljaka cu utopit u iskopane jame koje cu napunit potgroundom h, jedan dio biljaka ide u vaze od 85 litara koje cu obložiti kamenom zbog kamuflaže i zbog manjeg pregrijavanja zemlje na suncu Gnjojiva cu koristit plantela list-cvet, a fotose 9 kom early skunk i 9 kom og kush. Bit ce interesantno za popratiti kak to hoda
 

Prilozi

  • IMG_20210324_154906.jpg
    IMG_20210324_154906.jpg
    992,6 KB · Pregleda: 34
  • IMG_20210323_144051.jpg
    IMG_20210323_144051.jpg
    1,1 MB · Pregleda: 33
  • IMG_20210323_144026.jpg
    IMG_20210323_144026.jpg
    1,1 MB · Pregleda: 30
  • IMG_20210322_142455.jpg
    IMG_20210322_142455.jpg
    1,1 MB · Pregleda: 32
  • IMG_20210322_142504.jpg
    IMG_20210322_142504.jpg
    1,1 MB · Pregleda: 36
13.09.2020
28
155
28
31
Bok mentore :) Cure su čini mi se ok, malo sporije piju vodu pa ih zalijem samo jednom tjedno zasad. Slijedeće će biti mislim u utorak il srijedu tako da će to bit i preko tjedan dana. Možeš molim te samo pogledati Pineapple Express kak napreduje i jel ostajemo pri istom jelovniku (Root, Zyme, Supervit) ili da joj ipak dam malo za cvijet nečega (čičci se formiraju već fino :D) il možda čak TNT ako bi joj nekim čudom usfalilo N sad u početku cvjetanja?
20210328_211902.jpg
I možeš me umirit oko Critical Kusha? Nekak mi je čudna, sumnjiva nemam pojma hahaha. Pokazuje spol čini mi se ali čudno mi je nešto, u strahu sam od hermića s obzirom na stresove. Jel ti se čini ok sve? I kaj misliš o ovim flekama na njoj, prskam ih s malo jako vode svako drugi-treći dan prije spavanja zbog niske vlage pa bi rekao da je od toga, kaj ti misliš? Ananas nema fleka...
20210328_212051.jpg
I općenito ako vidiš nešto da nije kako treba molim te viči ::ludak:::D
Hvala ti i živio :thumb:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Lavica88 and Badi
26.03.2014
40
27
18
28
Evo gazda ovakvo je stanje sad, s obzirom na prosli put listovi su poceli bi zuti i suse se polagamo tako da mislim da je pri kraju vec jos tjedan dana negdje mozda dva max i tjt
 

Prilozi

  • IMG_20210329_220010.jpg
    IMG_20210329_220010.jpg
    593,7 KB · Pregleda: 22
27.12.2020
24
343
48
28
Pozdrav Badi, ovo mi je prvi grow, cisto da probam kako ce ici indoor, lijeva je orange sherbet auto (fast2buds), a desna bubba kush ( amsterdam seeds). prebacio sam ih na 12/12 proslu nedjelju, jedna je pokazala ove pistile da li ce ovo cvjetati tvoje misljenje?
20210330_172747.jpg
 

Prilozi

  • 20210330_181659.jpg
    20210330_181659.jpg
    241,4 KB · Pregleda: 13
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA

GREEN1109

Previše biljaka:)
16. Zabrana komercijalnog uzgoja
Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma. Vaša stvar je koliko biljaka sadite, ali pošto je ova tačka prilicno delikatno pitanje, zamolili bi vas da na forumu ne prikazujete uzgoj vise od 10 različitih odraslih ženskih biljaka (maksimum, i to nikako više od 5 na istoj fotki). Ovo se pogotovo odnosi na outdoor uzgoj. Računajte da je u zemljama gde je uzgoj legalan dozvoljeno uzgajati 4 do 6 komada, pa nek vam to bude orijentir i neki optimalan broj.

Također, koliko ja znam kamen se na suncu zagrije i isijava toplinu...tako da ti to i nije baš najbolja opcija:)
"Najčešći prirodni materijali koji se koriste za malčiranje su: šljunak, piljevina, suho lišće, rezano suho granje, kora drveta, sijeno, kompost, slama, prosušena pokošena trava i drvena vuna."

FlokiLoki

Fino, Pineapple Express počinje cvjetat:thumb:ali nema potrebe još gnojiti, tek nedavno si ju presadio u novu zemlju koja je već opskrbljena sa svim potrebnim hranjivim tvarima. Znači TNT izbaci, uopće ti ne treba jer je to ionako gnojivo za vegetaciju. Bloom i Phosphorus Plus su gnojiva za fazu cvatnje, ali kao što rekoh pričekaj još neko vrijeme sa gnojivom (reći ću ti ja kada ćeš ubaciti Bloom)...još uvijek daješ samo dodatke; Root, Zyme i Supervit s time da Root daš još samo jednom i gotovo sa time. Možeš ubaciti i Boost (ako imaš), to također ide na početku cvjetanja..daš ga samo jednom sad na početku i čuvaš ga kasnije za drugu polovicu cvjetanja kada ćeš ga ponovno ubaciti.:) Na Critical Kush osim tih flekica (kamenac) koje su vrlo vjerojatno nastale od prskanja vodom ne vidim nikakav problem. Uzmeš vlažnu krpicu i obrišeš lagano te flekice. Ako ih prskaš, pripazi da to radiš isključivo samo dok je mrak u boxu. Najbolje odmah nakon gašenja svjetla. Ako te muči spol...slikaj molim te bolje kako bih mogao procijeniti, jer na ovoj slici iznad (CK) ne vidim ama baš ništa:).

nthrax

Ništa ne vidim na toj slici, trebam bolje slike i slikaj bez svjetla molim te.:)

Himalaja

Aha Bubba Kush je foto pa si zato prebacio na 12/12:). Ne vidim dobro...mutna ti je slika, ali naravno ako je pokazala pistile ("dlačice") procvjetat će uskoro, samo malo strpljenja:thumb:
 
Poslednja izmena:
13.09.2020
28
155
28
31
E super hvala ti :D Ma neiskustvo me zeza pa ne znam kad bi i šta bi, znaš sve. A i ona Hesijeva tablica malo zbuni čovjeka, po njihovom bi prepržio tri put haha. Iskustvo i pažljivo praćenje je majka!

Ipak sam ih jučer zalio jer se zemlja dosta osušila od kad sam pisao. Dobile su ipak sveto trojstvo pa ću na idućem zalijevanju izbaciti root a dodati ako treba nešto drugo. Pineapple je prošli put dobila cca 2/3 doze Boosta to joj je dosta valjda do druge polovice onda.

Nego, jučer sam presadio i Critical. Nakon borbe sa presađivanjem Pineapplea stvarno sam si dao truda i jako pazio. I kako to obično biva, dok Pineapple nije ni osjetio i piči fino, Critical je bome fino osjetio moje "umijeće".

Šaljem sliku samo Criticala da je vidiš, sva je obješena i najdonje lišće se spustilo skroz do zemlje. Ima li nade da se oporavi s vremenom? Fino sam je zalio i sve je dobila. Nisam primjetio da sam ozbiljnije oštetio korijen, ali ko će ga znat sad:fuck: A spol mislim da nije problem, tako sam i za Ananas počeo divljat samo sam se suzdržao od bezpotrebnih pitanja, pistile pušta i cura je (bar zasad ::ludak::)


20210331_102112.jpg

A kaj se prskanja tiče, tako je, svaki drugi dan kad se ugase svijetla svaka dobije po 5-10 ml vode na špricu po lišču i stabljici. Ma nisu te flekice problem ako su od toga :)

Mentore budi pozdravljen! :thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.