Mentor Badi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Nisam koristio tu zemlju, ali prema sastavu odgovara:thumb:. Ne znam samo šta će ti ljuske od jaja, rađe dodaj perlit (10 - 20 %) a može i bez toga.

Terra Brill TYPical 5
• visoka sposobnost zadržavanja vode i puferski kapacitet pH vrijednosti zbog uravnoteženog smrznutog crnog treseta
• dobra kompaktna sposobnost i stabilna struktura

Sastav:
80 % bijeli treset
20 % crni treset
Prihrana u g/m3: 1100 g NPK (uključujući elemente u tragovima)
pH (H2O): 5.5 - 6.5
Struktura: Srednje fina
pH-vrijednost (CaCl2): 5, 7
Sadržaj soli: 1, 0g/l
Dušik, N: 150 mg/l
Fosfor, P2O5: 110 mg/l 2
Potassium, K2O: 190 mg/l

Ova biljčica "trči" za svjetlom, a uskoro će i ostale. Premalo svjetla imaju na raspolaganju;). A kada ih presaditi van...ovisi na kojem si području, kakva je klima i to...kod mene je kontinentalna klima, prije početka 5. mj. ništa.:)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Pig2

Pig2

Aktivan Član
09.05.2019
76
259
53
Nisam koristio tu zemlju, ali prema sastavu odgovara:thumb:. Ne znam samo šta će ti ljuske od jaja, rađe dodaj perlit (10 - 20 %) a može i bez toga.

Terra Brill TYPical 5
• visoka sposobnost zadržavanja vode i puferski kapacitet pH vrijednosti zbog uravnoteženog smrznutog crnog treseta
• dobra kompaktna sposobnost i stabilna struktura

Sastav:
80 % bijeli treset
20 % crni treset
Prihrana u g/m3: 1100 g NPK (uključujući elemente u tragovima)
pH (H2O): 5.5 - 6.5
Struktura: Srednje fina
pH-vrijednost (CaCl2): 5, 7
Sadržaj soli: 1, 0g/l
Dušik, N: 150 mg/l
Fosfor, P2O5: 110 mg/l 2
Potassium, K2O: 190 mg/l

Ova biljčica "trči" za svjetlom, a uskoro će i ostale. Premalo svjetla imaju na raspolaganju;). A kada ih presaditi van...ovisi na kojem si području, kakva je klima i to...kod mene je kontinentalna klima, prije početka 5. mj. ništa.:)
Ljuske od jaja protiv plijesni i nametnika i kalcijum .u unutrasnjosti san, dalmatinska zagora:)znaci to je mediteranska klima ali san okruzen planinama.pa neznan koja je klima
 
13.09.2020
28
155
28
31
Doktore pozdrav! Prvo hvala na dijagnozi i pomoći :respect: Čini se da se stvarno otrovala, nisam davao TNT, samo boostere i jbg TerraMagma takva malo jača kakva je. Imao bi dosta problema oko flusha tako da sam se odlučio za polu-mjeru, zalio sam je danas sa 3.5L vode sa naštimanim Ph od čega je iscurilo blizu litre žute vode, nadam se da je to barem malo ispralo zemlju. Usput sam i Pineapple-u dao malo predaha pa je i ona dobila 2.5L vode. Critical se baš namučila od kad je presađena ali mislim da bi ovo trebalo pomoći, već prije zalijevanja je izgledala kao da ide na bolje, sad nakon buđenja se vidi da je malo i porasla, bit će nešto valjda. Jasno mi je da će sve ostaviti rezultata na kraju ali učim a to je najbitnije!
Ovo su slike od malo iza paljenja lampe i znači cca 6 sati od zaljevanja (obično zalijem kad ih stavljam spavat, misliš da je to ok?)
20210407_212318.jpg 20210407_212335.jpg
Pineapple je primila super i sva se nakostriješila a Critical je i dalje tužna vrba al mislim da će sada stvari krenuti na bolje.
Još bi te samo pitao misliš li da trebam na Pineapple-u poskidat ovo lišće na dnu, dva-tri su isto požutila. Na ovoj slici se bolje vidi. Znači kao neki mini loli da napravim, nebi pretjerivao, ili misliš da je za to kasno? Sada su u 45. danu (PE) i 35. danu (CK).
20210407_223023.jpg

Živio :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA

Pig2

Kvalitetna zemlja bi sama po sebi već trebala biti sterilna, rastresita i dovoljno kvalitetna. Ako pročitaš sastav zemlje vidjet ćeš da sadrži i CaCl2 (kalcijev klorid), voda s kojom zalijevaš također sadrži kalcij. Tako da ljuske nisu potrebne, ali ti slobodno dodaj ako misliš da treba;)

Dalmatinskom zagorom se smatra kontinentalni dio Dalmacije.
Klimatski je Zagoru najjednostavnije podjeliti u tri pojasa, a to su submediteranski, submediteransko-planinski i planinski. Submediteranski je onaj prostor do 500 m visine, i u njemu su ljeta suha i vruća s temperaturama i iznad 40°C, a zime hladne s ponekim snijegom koji je uglavnom slab i ne zadržava se dugo. Srednji pojas je submediteransko-planinski (500 m - 900 m) i tu se miješaju submediteranska i planinska klima, s oštrim i vrlo hladnim zimama sa snijegom koji se dugo zadržava, jutarnje temperature idu ispod -15°C u ekstremnim slučajevima i ispod -20°C, i vrućim ljetima kad temperature idu preko 35°C. Pojasom iznad 900 metara prevladava planinska klima te je utjecaj mora neznatan. Tu se već snijeg zadržava mjesecima, ali su ljeta su topla i temperature se mogu popeti i do 35°C. Na planinskim vrhovima Biokova, Kamešnice i Dinare prevladava alpska klima te se snijeg zadržava od prvog obilnijeg padanja (najčešće u studenom) pa sve do lipnja. U jamama i pećinama snijeg i led se zadržavaju tokom cijele godine te su se otamo nekad vadili i odvozili za prodaju u gradove.

Dakle, ništa prije početka 5. mjeseca:)

FlokiLoki

Nebitno da li zalijevaš po mraku ili pod svjetlom, oba načina su ispravna:thumb:. U prirodi kiša pada danju i noću.
Naravno, svo lišće koje je požutilo skini. Loli nemoj raditi jer da malo je kasno, to se radi na kraju vegetacije pred cvjetanje, a tvoje biljke već cvjetaju. I da, nemoj ih više prskat sa vodom jer s time samo stvaraš pogodne uvjete za razvoj plijesni.:)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: FlokiLoki
13.09.2020
28
155
28
31
E super onda ću nastaviti tako, nek piju u miru dok je mrak.
Ok, znači tih par žutih skinem, ostalo ne diram.
Bio si mi već spomenuo za prskanje, prestao sam tada da nebi bilo :) Vlaga je u međuvremenu malo porasla ali nije ništa strašno i sad im je taman za cvjetanje, uglavnom previsoka nije sigurno - nekih 25 do max 40%.
Možeš mi molim te još samo za Pineapple reći jel misliš da joj je vrijeme za malo Blooma na idućem zalijevanju ili još nema potrebe?
Pozdrav :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
28.02.2021
1
0
1
24
Pozdrav, e hteo bih da znam neke od malo vaznijih faktora oko gajenja outdoor automatika, narucio sam semenke automatika Early Skunk, pa sam planirao da uradim to outdooru. Ovo mi je prvi put, hvala unapred
 

STrava1306

Aktivan Član
05.05.2020
85
369
53
41
Hrvatska,Dalmacija
Pozdrav Badi.nije me bilo par miseci.uzivalo se u plodovimanadam se da opet mogu bit pod tvojom mentorskom palicom.posađene su dvi gorille glue,naravno opet vanka.od zemlje sam koristia terra magmu pomisane sa malo domace zemlje.biljke su izvirile ima 4 dana.nakon nijih ide afganistanac.usput pozdrav IMG_20210408_091455.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Ok, znači tih par žutih skinem, ostalo ne diram.
Tako je:thumb:
Vlaga je u međuvremenu malo porasla ali nije ništa strašno i sad im je taman za cvjetanje, uglavnom previsoka nije sigurno - nekih 25 do max 40%.
Odlično, taman:thumb:
Možeš mi molim te još samo za Pineapple reći jel misliš da joj je vrijeme za malo Blooma na idućem zalijevanju ili još nema potrebe?
Prošlo je nekih 2 i pol tjedna od presađivanja, točnije 18 dana ako sam dobro izračunao. Ja bih još malo pričekao, nekih 7 - 10 dana:)
Pozz:wave:

Salteras

Pozdrav, pročitaj pravila pa se baci na čitanje;)

STrava1306

:wave:Dobrodošao natrag. Naravno, jedva čekam vidjeti te gorile:D. Nego, ne vidim drugu biljčicu (kažeš da su dvije), ali ovo na slici nije kanabis:)
 

STrava1306

Aktivan Član
05.05.2020
85
369
53
41
Hrvatska,Dalmacija
Tako je:thumb:

Odlično, taman:thumb:

Prošlo je nekih 2 i pol tjedna od presađivanja, točnije 18 dana ako sam dobro izračunao. Ja bih još malo pričekao, nekih 7 - 10 dana:)

Pozz:wave:


Salteras

Pozdrav, pročitaj pravila pa se baci na čitanje;)

STrava1306

:wave:Dobrodošao natrag. Naravno, jedva čekam vidjeti te gorile:D. Nego, ne vidim drugu biljčicu (kažeš da su dvije), ali ovo na slici nije kanabis:)
Druga je tek malo proklijala.hahaha.znas i meni je cudno izgledala ova mala kad je izasla,ali sjemenka je bas od gorille.izvadia sam je iz original pakiranja.pricekat cu jos koji dan,a sutra posaljem slike od druge
 
15.04.2020
68
37
18
29

STrava1306

Jesi siguran...da nije to neka zalutala travčica iz zemlje, možda gorila još nije niknula. Kako god, to ne liči na kanabis:)

Čekam sliku...


Klaus

Naravno, reci kakav je plan
Evo ovako prije 3 dana stavljena sjemenka Weddig Gelatoa u vodu, drugi dan je vec bila polu otvorena sinoc sam ju stavia u zemlju i oko 15:30 zavrsava prvi ciklus svjetla od 16 sati.
Kao zemlju koristim terra magmu, hesi starter pack je narucen ima doc kroz koji dan. Sjemenku u zemlji samo trenutno prskam s vodom svako malo kad se osjetim da je zemlja suha. Trenutno nemam termometar pa neznam koja je temperatura u boxu ali to cu vjerovatno nabaviti danas.
Veceras cu jos u vodu staviti 2 sjemenke Honey Creama tako da ce sveukupno u boxu biti 3 biljke. Ovo mi je prvi grow tako da neznam s koliko tocno vode zaljievati biljke u ovom periodu, takoder nisam nikad koristio hesi pa bi mi trebala pomoc s tim kad dode. Hvala puno :D E da zarulja je HPS MH 250 W .
 

Prilozi

  • 111.jpg
    111.jpg
    87,7 KB · Pregleda: 15
  • 222.jpg
    222.jpg
    89,3 KB · Pregleda: 14
  • 333.jpg
    333.jpg
    60,4 KB · Pregleda: 12
  • 444.jpg
    444.jpg
    60,7 KB · Pregleda: 10
  • 555.jpg
    555.jpg
    101,4 KB · Pregleda: 13
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Marven

Aktivan Član
16.02.2019
169
1.159
143
34
Pozdrav Badi,
evo info kako je do sada išlo. :D

Nažalost, i ona druga sjemenka Green Gelata je napravila isto što i prethodna, klica izađe 1-2 mm i ni makac dalje, postupak isti za sve. Možda neki drugi put posadim ju opet. Nisam imao izbora nego proklijati zadnju Gorillu. Obje su imale odličnu klijavost, jasan start s klicom, jako zadovoljan. :) Tako da eto idu dvije iste sorte, jedino kaj su 10 dana razlike starosti, al ok, popunit će box svejedno.

Gorilla 1 - izbila iz zemlje 27.3., na startu vege dobila 1 dcl vode (od 2 dcl + 0,5 ml root-a) tamo drugi dan života (28.3.) jer se sušila zemlja od klijanja. Nakon toga dva puta svaka 4 dana razmaka dobila po 2.5 dcl vode + 0,5 ml Roota. Sad sam dva zadnja zalijevanja imao svaka 3 dana zalijevanja, 3 dcl vode + 1 ml Roota. Malo mi je trebalo dok ne ustanovim tempo, mislio sam da će se vlaga duže držati u plastičnim posudama, ali srećom nije.

Gorilla 2 - izbila iz zemlje 6.4., od klijanja ju samo špricam samo čistom vodom kad vidim da treba, svaka 4 dana za sada
Temp 24-26°C (22-24°), RH 25-35%, 18/6h.

Da ti objasnim zašto je mlađa vitkija od starije:fuck:
Zeus je upaljen na minimumu, toliko koliko mora da ledice rade stabilno, ove 4 daju 40W plavog svjetla. RG1 klijao pod 16 000 luxa (app na huawei p20, znam, to je okvirno). Strah je bio da mi dva sativasta fenotipa ne naprave kasnije kaos zbog grešaka u najmlađoj dobi (previše - premalo svjetla). Ali sve je super prošlo. Na RG2 sam smanjio luxe misleći da je ipak bolje za prve dane života (cca 12 000 luxa). hop-cup, dok sam odlučio reagirati, mlađa je visinom kotiledona malo prerasla stariju. :razvaljen:: Nisam očito trebao to raditi... konj. Vraćeno na 15000 luxa, nije više baš mala, lakše reagiram. Spasit ću na presađivanju, bitno da imam neki tempo i vidljivu reakciju.

Savjeti, upute...
Današnje slike 15./5. dan vege

gorille.jpg rg1.1.jpg rg1.2.jpg rg2.1.jpg rg2.2.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
02.12.2020
26
13
3
29
Devil's kiss automatic, 6 joj je dana ,al nekako mi puno otisla u visinu , inace pod lampom je ,i kad malo ojaca ide vani , je li tebi visina uredu ili bi mozda trebao svjetlo ugasit malo
 

Prilozi

  • IMG-20210410-WA0008.jpg
    IMG-20210410-WA0008.jpg
    188,7 KB · Pregleda: 19

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA

Klaus

Zašto baš 16 sati svjetla, postoji neki poseban razlog za to ili? Režim za vegetaciju je 18/6 ili 20/4:).
Zemlja je ok, gnojivo također:thumb:. Tako je, dok biljčica ne izviri iz zemlje samo prskaj površinski...navlažiš zemlju, čekaš da se malo posuši pa ponovno;). Kad nikne, dalje normalno zalijevaš...navlažiš pa čekaš da se osuši. Ne bih ti znao reći sa koliko vode jer na to u startu ne obraćam pažnju, zalijem otprilike prema osjećaju i vodim računa da se zemlja osuši između svakog zalijevanja. Naravno nećeš sad dok je tako mala naliti litre vode, ali slobodno zalij koliko misliš da treba, pričekaj da se osuši pa ponovno (baci pogled ispod kod kolege ;)). Nabavi barem termometar što prije jer temperatura je najbitnija, ali bilo bi dobro znati i kolika ti je vlažnost u boxu tako da nebi bilo loše nabaviti termo - higrometar. Dimenzije boxa, kakve potove planiraš? Što se tiče HESI gnojiva pratiš njihovu tablicu, s time da prvih mjesec dana ne gnojiš jer za sada u zemlji imaš sva potrebna hranjiva. Dakle...TNT Complex - gnojivo za vegetaciju, Bloom Complex i Phosphorus Plus - gnojiva za cvjetanje, to sve čuvaš za kasnije, kao i Boost koji ide tek u fazi tranzicije (pre-flowering). Gnojivo za vegetaciju (TNT) ti možda čak neće niti trebati, ovisno o tome koliko dugo planiraš biljke držati u vegetaciji.
Za sad daješ samo Root, SuperVit, PowerZyme (PowerClean) i tako narednih mjesec dana, a poslije ćemo vidjeti:).

download.png

Marven

:wave: Ne znam šta je sa tim Gelatom, baš čudno:(. Ali dobro, zato dvije gorilice idu fino vidim:D
Gorilla 1 - izbila iz zemlje 27.3., na startu vege dobila 1 dcl vode (od 2 dcl + 0,5 ml root-a) tamo drugi dan života (28.3.) jer se sušila zemlja od klijanja. Nakon toga dva puta svaka 4 dana razmaka dobila po 2.5 dcl vode + 0,5 ml Roota. Sad sam dva zadnja zalijevanja imao svaka 3 dana zalijevanja, 3 dcl vode + 1 ml Roota. Malo mi je trebalo dok ne ustanovim tempo, mislio sam da će se vlaga duže držati u plastičnim posudama, ali srećom nije.

Gorilla 2 - izbila iz zemlje 6.4., od klijanja ju samo špricam samo čistom vodom kad vidim da treba, svaka 4 dana za sada
Temp 24-26°C (22-24°), RH 25-35%, 18/6h.
Bravo, to je to:thumb:. Kolega Klaus, tako to nekako treba ići od samog početka:)
Da ti objasnim zašto je mlađa vitkija od starije:fuck:
Nebitno, odlično napreduju:thumb:...ako je potrebno, ispod manje samo podmetni nešto da ih poravnaš.:) Samo nemoj stavljat kartonske kutije ili slično jer je već bilo ekscesa:D. Veća ti je prerasla pot, trebaš ju što prije presaditi.;)

Smrkii

Nedovoljno svjetla, ne raste nego se samo izdužuje ("trči" za svjetlom). Kakvu lampu uopće imaš? Trebaš pojačat svjetlo, a ne ti bi ga još ugasio:upiii:. A da se malo informiraš prije nego počneš?:confused: Osim što nema svjetla, još si je posadio u tu prozirnu čašicu:). Pojačaj svjetlo i presadi to u neki normalan pot od par litara. Presadi tako da zatrpaš stabljiku što više u zemlju (do kotiledona što bi se reklo), pa možda nešto i bude od nje:).
 
Poslednja izmena:
15.04.2020
68
37
18
29

Klaus

Zašto baš 16 sati svjetla, postoji neki poseban razlog za to ili? Režim za vegetaciju je 18/6 ili 20/4:).
Zemlja je ok, gnojivo također:thumb:. Tako je, dok biljčica ne izviri iz zemlje samo prskaj površinski...navlažiš zemlju, čekaš da se malo posuši pa ponovno;). Kad nikne, dalje normalno zalijevaš...navlažiš pa čekaš da se osuši. Ne bih ti znao reći sa koliko vode jer na to u startu ne obraćam pažnju, zalijem otprilike prema osjećaju i vodim računa da se zemlja osuši između svakog zalijevanja. Naravno nećeš sad dok je tako mala naliti litre vode, ali slobodno zalij koliko misliš da treba, pričekaj da se osuši pa ponovno (baci pogled ispod kod kolege ;)). Nabavi barem termometar što prije jer temperatura je najbitnija, ali bilo bi dobro znati i kolika ti je vlažnost u boxu tako da nebi bilo loše nabaviti termo - higrometar. Dimenzije boxa, kakve potove planiraš? Što se tiče HESI gnojiva pratiš njihovu tablicu, s time da prvih mjesec dana ne gnojiš jer za sada u zemlji imaš sva potrebna hranjiva. Dakle...TNT - gnojivo za vegetaciju, Bloom i Phosphorus Plus - gnojiva za cvjetanje, to sve čuvaš za kasnije, kao i Boost koji ide tek u fazi tranzicije (pre-flowering). Gnojivo za vegetaciju (TNT) ti možda čak neće niti trebati, ovisno o tome koliko dugo planiraš biljke držati u vegetaciji.
Za sad daješ samo Root, SuperVit, PowerZyme (PowerClean) i tako narednih mjesec dana, a poslije ćemo vidjeti:).

Pogledajte prilog 396268

Marven

:wave: Ne znam šta je sa tim Gelatom, baš čudno:(. Ali dobro, zato dvije gorilice idu fino vidim:D

Bravo, to je to:thumb:. Kolega
Klaus, tako to nekako treba ići od samog početka:)

Nebitno, odlično napreduju:thumb:...ako je potrebno, ispod manje samo podmetni nešto da ih poravnaš.:) Samo nemoj stavljat kartonske kutije ili slično jer je već bilo ekscesa:D. Veća ti je prerasla pot, trebaš ju što prije presaditi.;)

Smrkii

Nedovoljno svjetla, ne raste nego se samo izdužuje ("trči" za svjetlom). Kakvu lampu uopće imaš? Trebaš pojačat svjetlo, a ne ti bi ga još ugasio:upiii:. A da se malo informiraš prije nego počneš?:confused: Osim što nema svjetla, još si je posadio u tu prozirnu čašicu:). Pojačaj svjetlo i presadi to u neki normalan pot od par litara. Presadi tako da zatrpaš stabljiku što više u zemlju (do kotiledona što bi se reklo), pa možda nešto i bude od nje:).
Negdi sam procita da je rezim 16/8 ali ocito san bija u krivu, prelazim na 18/6. Termometar san nabavija, onaj klasicni za pocetak dok mi ne dode digitalni, javim sutra temperaturu boxa. 2 sjemenke Honey Creama su stavljenje u vodu i nastavljam sa spricanjem zemlje. Dimenzije boxa su mi 80x80x175, dimenzije potova su mi nepoznate, nadam se da nece bit premali posaljem sliku pota u kojem je trenutno ovaj Wedding Gelato i pota u koji ga planiram presadit.
 

Prilozi

  • 11.jpg
    11.jpg
    46,2 KB · Pregleda: 11
  • 22.jpg
    22.jpg
    48,3 KB · Pregleda: 11
  • 33.jpg
    33.jpg
    147,1 KB · Pregleda: 11
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Taj prostor ti je taman za 2 biljke, teško da ćeš tu zgurat 3 biljke. Ja 3 nisam uspio zgurat u 100 X 100, ali ti probaj.:) Pot mi se čini dovoljno velik, ali jel imaš metar?...da izmjeriš visinu i promjer :).
 
Poslednja izmena:
02.12.2020
26
13
3
29

Klaus

Zašto baš 16 sati svjetla, postoji neki poseban razlog za to ili? Režim za vegetaciju je 18/6 ili 20/4:).
Zemlja je ok, gnojivo također:thumb:. Tako je, dok biljčica ne izviri iz zemlje samo prskaj površinski...navlažiš zemlju, čekaš da se malo posuši pa ponovno;). Kad nikne, dalje normalno zalijevaš...navlažiš pa čekaš da se osuši. Ne bih ti znao reći sa koliko vode jer na to u startu ne obraćam pažnju, zalijem otprilike prema osjećaju i vodim računa da se zemlja osuši između svakog zalijevanja. Naravno nećeš sad dok je tako mala naliti litre vode, ali slobodno zalij koliko misliš da treba, pričekaj da se osuši pa ponovno (baci pogled ispod kod kolege ;)). Nabavi barem termometar što prije jer temperatura je najbitnija, ali bilo bi dobro znati i kolika ti je vlažnost u boxu tako da nebi bilo loše nabaviti termo - higrometar. Dimenzije boxa, kakve potove planiraš? Što se tiče HESI gnojiva pratiš njihovu tablicu, s time da prvih mjesec dana ne gnojiš jer za sada u zemlji imaš sva potrebna hranjiva. Dakle...TNT Complex - gnojivo za vegetaciju, Bloom Complex i Phosphorus Plus - gnojiva za cvjetanje, to sve čuvaš za kasnije, kao i Boost koji ide tek u fazi tranzicije (pre-flowering). Gnojivo za vegetaciju (TNT) ti možda čak neće niti trebati, ovisno o tome koliko dugo planiraš biljke držati u vegetaciji.
Za sad daješ samo Root, SuperVit, PowerZyme (PowerClean) i tako narednih mjesec dana, a poslije ćemo vidjeti:).

Pogledajte prilog 396268

Marven

:wave: Ne znam šta je sa tim Gelatom, baš čudno:(. Ali dobro, zato dvije gorilice idu fino vidim:D

Bravo, to je to:thumb:. Kolega
Klaus, tako to nekako treba ići od samog početka:)

Nebitno, odlično napreduju:thumb:...ako je potrebno, ispod manje samo podmetni nešto da ih poravnaš.:) Samo nemoj stavljat kartonske kutije ili slično jer je već bilo ekscesa:D. Veća ti je prerasla pot, trebaš ju što prije presaditi.;)

Smrkii

Nedovoljno svjetla, ne raste nego se samo izdužuje ("trči" za svjetlom). Kakvu lampu uopće imaš? Trebaš pojačat svjetlo, a ne ti bi ga još ugasio:upiii:. A da se malo informiraš prije nego počneš?:confused: Osim što nema svjetla, još si je posadio u tu prozirnu čašicu:). Pojačaj svjetlo i presadi to u neki normalan pot od par litara. Presadi tako da zatrpaš stabljiku što više u zemlju (do kotiledona što bi se reklo), pa možda nešto i bude od nje:).
Pa imam neki reflektor obicni od 20w , sta bi trebao sto se svjetla tice ?
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
To je ništa, to ti nije dosta ni za salatu:D
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.