Mentor Bigeskalibur

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
To je to, javim se onda sutra sa slikama kad uradim lst, mada nekako mi je mnogo zbunasta ne znam kako cu da je razvucem ali potrudicu se.
 

Prilozi

  • topirana mala.jpg
    topirana mala.jpg
    254,7 KB · Pregleda: 15
02.08.2018
32
9
8
28
recimi ti si ubacio jos jednu sijalicu jeli e-27 ako jesi na koliko su udaljenej sijalice od vrha bioze otprilike mi reci samo da znam.
[/QUOTE]
Od prilike nekih 15 16 17cm vise nije
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
mada nekako mi je mnogo zbunasta
i treba da bude zbunasta,mozes probati da udaljis panel sad za 10cm da se malo izduzi pa cemo kasnije za 10 dana spustiti ako bude bilo potrebe,zato samo savijaj i sklanjaj listove sa potencijonalnih novih vrhova i ne brini nista,imamo za cilj da napravimo zivotinju a to ce ti pomoci samo hard-cor lst da znas,pa ako bude potrebeno uradicemo kasnije i supertopiranje pa uduplati sve grane,otom potom bum videli;)
 

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Dogovaracemo se sve u hodu, kako se situacija bude razvijala ja msm da je tako najbolje, odoh da dignem panel znaci bice na ~50cm od vrha biljoze.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Znaci do cetvrtka nista sto se tice vode?
nista naravno,pa jos ti vlazan supstrat kako vidim,zato ti kazem u cetvrtak da se javis sa slikama.
Od nedelje je nisam zalivao
nema to veze nikakve,prvo ne znamo kakva je ta zemlja sto si je pikovao,mozda je to takav supstrat koji zadrzava vodu,videcemo,za sada sigurno ti kazem da joj ne treba vode,zato sam ti rekao vec da je pocetnicka graska ucestalo zalivanje bioza,samo opusteno,ovo je strpljiv hobi da znas.
 
02.08.2018
32
9
8
28
nista naravno,pa jos ti vlazan supstrat kako vidim,zato ti kazem u cetvrtak da se javis sa slikama.

nema to veze nikakve,prvo ne znamo kakva je ta zemlja sto si je pikovao,mozda je to takav supstrat koji zadrzava vodu,videcemo,za sada sigurno ti kazem da joj ne treba vode,zato sam ti rekao vec da je pocetnicka graska ucestalo zalivanje bioza,samo opusteno,ovo je strpljiv hobi da znas.
Okej kako ti kazes Bigi, cekam cetvrtak i javljam se sa slikama
 

The Krle

□Stress Control■
20.11.2019
1.200
8.851
258
44
Timboqtu
Bigi piko sam juce 5 menki Bruce Banner#3 auto.Samo u zemlju , nisam sipo vodu.Dali mogu stajat tako u zemlji jedno 7 dana?Jer u sator susim 3 bilje , tako da racunam oko 11 dana.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
.Samo u zemlju , nisam sipo vodu.
zasto nisi sipao vodu,znaci nisi uradio proklijavanje semena,samo ovako zabo u zemlju.
Jer u sator susim 3 bilje
video sam,porezi svo ono lisce sa hedova,a prekosutra odvoji grane sa glavnog voda i okaci da vise tako ce brze da ti se susi,jer sad ti vuku vlagu iz glavnog voda.
e da,power kushu mu hvali N da ti kazem da znas,tako da ne bih lose bilo da ga prehranis u sledecem zalivanju pola doze prehrane sa N i pola doze za cvat koju koristis.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Mogu ih bar drzat 5 dana tako.
mozes da,ali ti nece one tako brzo izbiti kao kad radis prvo proklijavanje kroz maramicu,tako da ti mozes vec za koji dan slobodno zaliti potove,pa dok klica izbije treba joj 3 do 5 dana ako ne i vise i jos koji dan dok izbiju,tako da ce ti se ovo vamo osusiti sigurno,sporo ide izbijanje semena kad se radi direktno u zemlju,cisto da znas.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: The Krle

kek

Aktivan Član
09.03.2020
191
849
93
Zaljevanje odrađeno sa 1.5l + 6ml prvi put da je procurilo malo u pjat. ( tek sad skonto boca koju sam korstio nije litarska nego 0,7, tako da su prošla dva puta dobivale
malo manje, uuups :rofl:)
Necu onda komplicirat stvar sada sa svjetlom, idemo do kraja s ovom 400w, ako bog da sljedeči grow mogu modifikacije neke.. otom potom.
Hvala mentore, čujemo se onda u petak.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.