Mentor Bigeskalibur

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Poz.video si slike,kako ti se cin.?ove sto si video su 4 najbolje po meni.A i na njima pocinju da mi zute listovi ali ne strasno ko na ostalima!Mislio sam da ih presadim u vece saksije.Da im pripremim lepo zemlju jer su ove u cistom humusu pa valjda ne mogu da guraju,stvarno nemam pojma,sta mi je ciniti?
Dobro dosao ti meni frend,kao prvo.
Hocu da me informiras prvo oko osnovnog uzgoja,sta si radio do sada,koji ti je plan,dali radis indoor ili outdoor.Cime si tretirao bioze i u koju zemlju hoces da presadis i kada i kako.Koje su sorte u pitanju.Odgovorimi polako na sve i nastavljamo dalje spiku.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Osuseni list
14.06.2019
97
36
18
37
Dobro dosao ti meni frend,kao prvo.
Hocu da me informiras prvo oko osnovnog uzgoja,sta si radio do sada,koji ti je plan,dali radis indoor ili outdoor.Cime si tretirao bioze i u koju zemlju hoces da presadis i kada i kako.Koje su sorte u pitanju.Odgovorimi polako na sve i nastavljamo dalje spiku.
Hvala druze!Plan mi je uzgoj za licnu upotrebu.Kao prvo,seme ne znam kakvo je jer sam ga skupljao iz paketa koje sam kupovao jer nisam mogao nikako da dodjem a i ne znam kako do kvalitetnog semena a nemam koga ni da ptam?Radio sam outdoor prosle god.i sve je bilo ok,bile su prelepe ali na kraju,mislim da sam ih ranije izvadio i lepo je to sve izgledalo na oko ali dim,nista,ni da pipne.Mozda,kao nesto...Ovo sto sam imao stavio na klijanje pa u casu,video si kolike su..Drzim ih ceo dan na suncu i tako do sda dok nisam odlucio da pitam.nekog za savet..Mislio sam vcrs da ih presadim u kante od jupola a zemlju sam uzeo Florabella N.P.K.12:11:18:2-(ME)Hteo sam da uradim drenazu sa crepom i peskom-stiroporom i ta zemlja.koju sam uzeo e sad ne znam dali da stavim stajskog djubriva?Tretirao sam ih juce sa Slavolom i jos sa gnojivom u prahu,ne znam tacno kako se zove tj.zaboravio sam jer sam dobio od komsije malo toga ali sam video da pise 20:20:20 i da ima jos nekih 15-ak sastojaka koje su potrebni biljci.Mislio sam ovo da uradim outdoor,imam jednu praznu kucu kod mene blizu pa bi ih mogao obilaziti stalno..
.A zelja mi je da radim indoor,imam neki ormar od kojeg bi napravio ali mi treba prakse oko toga jer ne znam struju da radim a da nekog zovem da mi to pospaja bice odma a sta ti toPogledao sam tcoje slike,sta si uradio od frizidera,sbaka cast....Mislim da bi i ja mogao nesto napraviti ali ne znam hocu stici ove god.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Florabella N.P.K.12:11:18:2-(ME)
odlicna zemlja.Poenta je da kad punis potove napunih do vrha.
)Hteo sam da uradim drenazu sa crepom i peskom-stiroporom i ta zemlja.koju sam uzeo e sad ne znam dali da stavim stajskog djubriva?
ni slucajno drenazu da radis,ni da lupas crep,nit pesak da stavljas,batali to.Bolje taj stiropol,lepo usitni ljudcki i napravi miks 80% zemlje a 20% stiropola izmesaj.
Tretirao sam ih juce sa Slavolom i jos sa gnojivom u prahu,ne znam tacno kako se zove tj.zaboravio sam jer sam dobio od komsije malo toga ali sam video da pise 20:20:20 i da ima jos nekih 15-ak sastojaka koje su potrebni biljci.Mislio sam ovo da uradim outdoor,imam jednu praznu kucu kod mene blizu pa bi ih mogao obilaziti stalno..
E vidis,vec si jednu pecnu klopom,gde si to video da se tako male bioze prehranjuju jos sa tim ganulatom kojeg nisi prvo razmutio u vodi pobogu,pa ne sejes zito,kukurus ili paradajz pa da to tako ide.Ti radis u potovima ipak outdoor druze,moras malo paziti i educiratce.Vidis i sam da kazes da si prosle godine uzgajao i da te dim nije tako,jel ti uopste uzgajas canabis ili industrisku konoplju.Imas li ikakve informacije odakle ti to seme ,jel od lerdija iz paketa ili sta kako,ili ti je to od tvog proslogodisnjeg uzgoja.
Moj savet ti je sad;
Odamah danas pre
sadi bioze,zemlju izmikasaj kako sam ti rekao,nista nehrani do daljnjeg,kad presadis daj svima po 2l vode sa slavolom koji ide 10ml na 1l vode i prekini to folijarno zalivanje slavolom.Vodu ces morati da regulises ph da znas samo,imas lakmus papire to ti je jeftina varijanta i vodu drzis na 6,5 ph do kraja.Slavol dajes svako drugo zalivanje do kraja isto.
Idi nadji kupi plantelu list i plantelu cvat one su jeftine i mogu da izvozaju grow lepo,uz salavol ce biti sve odlicno.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Nadam se da necu morati dizati panel, nemam bas mjesta za manevar...max 5cm
Ja hteo da ti to kazem sad bas,moras dici panel ako ne onda je savijaj na sledeci nacin evo crteza:
IMG_20190520_101410.jpg ,nadji neku zicu deblu ili kanap debljio i savijaj,nazalost mora tako jbg nisi razmisljao na vreme za LSt,moras je spustiti i bice sve ok a mozes samo imati pozitivnih benefita od savijanja.Imas LB vidis i sam.
od tri zarulje 6500K sa dvije 4000K kao sto si mi predlozio.
prava liga.
 
14.06.2019
97
36
18
37
odlicna zemlja.Poenta je da kad punis potove napunih do vrha.

ni slucajno drenazu da radis,ni da lupas crep,nit pesak da stavljas,batali to.Bolje taj stiropol,lepo usitni ljudcki i napravi miks 80% zemlje a 20% stiropola izmesaj.

E vidis,vec si jednu pecnu klopom,gde si to video da se tako male bioze prehranjuju jos sa tim ganulatom kojeg nisi prvo razmutio u vodi pobogu,pa ne sejes zito,kukurus ili paradajz pa da to tako ide.Ti radis u potovima ipak outdoor druze,moras malo paziti i educiratce.Vidis i sam da kazes da si prosle godine uzgajao i da te dim nije tako,jel ti uopste uzgajas canabis ili industrisku konoplju.Imas li ikakve informacije odakle ti to seme ,jel od lerdija iz paketa ili sta kako,ili ti je to od tvog proslogodisnjeg uzgoja.
Moj savet ti je sad;
Odamah danas pre
sadi bioze,zemlju izmikasaj kako sam ti rekao,nista nehrani do daljnjeg,kad presadis daj svima po 2l vode sa slavolom koji ide 10ml na 1l vode i prekini to folijarno zalivanje slavolom.Vodu ces morati da regulises ph da znas samo,imas lakmus papire to ti je jeftina varijanta i vodu drzis na 6,5 ph do kraja.Slavol dajes svako drugo zalivanje do kraja isto.
Idi nadji kupi plantelu list i plantelu cvat one su jeftine i mogu da izvozaju grow lepo,uz salavol ce biti sve odlicno.
Ok...Uradicu tako a semenke sam ove god.vadio iz lerdijevog ketpa a prosle god.sam imao,tj.dobio 3klona ali sam nesto na kraju uprskao,cim nije valjalo.....Plantelu lis i cvat mogu tek u pon.da kupim jer danas i sutra,ne radi nista a slavola imam.Znaci zemlju tj.mix do gornjih listova da stavim i da zalijem svaku kako si rekao a u pon.cu kupiti plantelu jel moze nestonda je zameni jer tek za 2 dana mogu to nabaviti...canabis sadim,nije konoplja a za tu plantelu ces mi objasniti kako se koristi kad uzmem a mozes i sad ako hoces.....Jel treba nabiti zemlju u kantama i ako sadim u kante od 20l da ih napunim do vrha sa tim mix.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
.Uradicu tako a semenke sam ove god.vadio iz lerdijevog ketpa a prosle god.s
onda je ok,to se tako i radi,bar sam ja tako radio ranije,ne znam pre 10god jbg dok nisam napravio svoje menke.Ako ti se svidja rad vutre te semke ostavis i sadis,jednostavno slozices se.
Plantelu lis i cvat mogu tek u pon.da kupim jer danas i sutra,ne radi nista a slavola imam
ma sve ok,necemo ih hraniti sigurno jos 10 dana da znas,ides samo slavol picis svako drugo zalivanje i nema beda ,vodu odmah sa 2l krenes,a posle ti kazem kao=ko da zastitis pottove da duze stoji vlazan,zato ajmo polako redom da se ne izgubimo u radnjama i inform,slike su obavezne svih desavanja u growu da znas,ok je ako je nesto hitno ili hoces da naucis nesto pa me pitas ,ja sam tu otvoren za bilo kakvu saradnju i edukaciju naravno.
Znaci zemlju tj.mix do gornjih listova da stavim i da zalijem
do onih prvih listovo malih kolitidona ,znas.
jel moze nestonda je zameni jer tek za 2 dana mogu to nabaviti..
naravno da moze,imas recimo od fitoferta ovaj preparat jako je dobar ako ne nadjes plantelu ako si na to mislio fitofert-liquid-main.png ovaj je za vegetaciju dusu dao.Ali ja sam ti rekao za plantelu zato sto znam da je ima svuda pa je lako nabaviti.Imas recimo ovako nesto od ferica isto jeftinije a dobro radi posao 222.jpg uzmes samo green i bloom.E sad dalje jbg,imas ti i ozbiljnije prehrane da ti kazem samo,sva zavisi sta ti hoces i koliko ti je dubok djep,a ja ti sastavim prehranu da zvoni glava usi da otpadaju.Ti reci do koliko para sta i eto.Mada sve ovo radi kako treba verujmi,ja sam oduvek bio za to da se recimo kad se radi indoor da se tu treba otvoriti i uci u ozbiljnu pricu sa prehranom,a za out moze sta hoces sve radi i sve moze da se uklopi,bitna je edukacija i samo poznavanje NPK.
Aj sad cu ti pustiti neke linkove,kad imas vremena obavezno sedi i polako citaj,mnogo korisnih infor.mozes dobiti sa ovog foruma i unaprediti svoj groww ako to zelis.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud
17.11.2015
252
118
43
bice da h2o2 i ne deluje ko ovamo na temi sto kazu.. crvica ima jos uvek, tj ili su crvici, pa su pocrneli, ili rastu pa je otud promena boje.. u svakom slucaju ima ih, ne skacu vise onako i ne uvijaju se, vec samo mile.. pre 3 dana sam tretirao armadom i zalivao rastvorom h2o2 , tako da kapiram da je i rano..
1.jpg
patos boksa sam isprskao radiom, jer imam i biljke u pvc begovima, koje nemaju tacne, pa nemaju gde da se skupe, a ovim ostalim sam govacna isprao iz tacni, vrelom vodom, obrisao tacne da budu suve, i vratio.. letecih koliko vidim nema, ali cu svakako za svaki slucaj sutra da nabavim i par onih muholovki, plasticnih, sto se sipa pivo u njih pa muve ulecu od ispod i ostaju zarobljene https://proxy.duckduckgo.com/iu/?u=...id=OIP.Ho6zVzjqsof8Odczm7KqqAAAAA&pid=Api&f=1
e sad, razmisljam se i da odradim ono s peskom, da prekrijem povrsinski sloj zemlje, sad cu tamo da pitam i na temu, a ti ako kojim slucajem imas neko iskustvo s tim, hit me :) i jos hocu da te pitam, par mi je pobeglo u visinu, to su one sto nisu ni supertopirane ni nista, a s obzirom na to sam pre 3 dana startovao 12-12, i da je cvetanje da kazem pocelo, da li smem da ijh topiram, fimujem, ili samo da savijam,kao sto sam vec krenuo
2.jpg
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
i da je cvetanje da kazem pocelo, da li smem da ijh topiram, fimujem, ili samo da savijam,ka
samo savijenje sad i cropovanja grana,
sta si ono i kada zadnji put na koliko vode davao prehrane.
polako ih tamanis,cim nema letaca na dobrom smo putu,pesak bi mozda pomogao da znas.
 
17.11.2015
252
118
43
pa to, kontam, za svaki slucaj i pesak, da ne moze letac da slegne jaje, cak i ako se pojavi.. e sad oko toga imam nejasnoca, eno pisao sam na temi fungus gnats, pa se valjda javi neko.. zadnji put sam im davao po 2l 10.06. sa ful dozom jungle juicea, voodo juicea i slavola.. a odma sutradan sa po jos 2l sa rastvorom H2o2.. tako da ce se susiti sigurno zemlja jos nekih 5 6 dana, ako ne i jace..
 
14.06.2019
97
36
18
37
J
odlicna zemlja.Poenta je da kad punis potove napunih do vrha.

ni slucajno drenazu da radis,ni da lupas crep,nit pesak da stavljas,batali to.Bolje taj stiropol,lepo usitni ljudcki i napravi miks 80% zemlje a 20% stiropola izmesaj.

E vidis,vec si jednu pecnu klopom,gde si to video da se tako male bioze prehranjuju jos sa tim ganulatom kojeg nisi prvo razmutio u vodi pobogu,pa ne sejes zito,kukurus ili paradajz pa da to tako ide.Ti radis u potovima ipak outdoor druze,moras malo paziti i educiratce.Vidis i sam da kazes da si prosle godine uzgajao i da te dim nije tako,jel ti uopste uzgajas canabis ili industrisku konoplju.Imas li ikakve informacije odakle ti to seme ,jel od lerdija iz paketa ili sta kako,ili ti je to od tvog proslogodisnjeg uzgoja.
Moj savet ti je sad;
Odamah danas pre
sadi bioze,zemlju izmikasaj kako sam ti rekao,nista nehrani do daljnjeg,kad presadis daj svima po 2l vode sa slavolom koji ide 10ml na 1l vode i prekini to folijarno zalivanje slavolom.Vodu ces morati da regulises ph da znas samo,imas lakmus papire to ti je jeftina varijanta i vodu drzis na 6,5 ph do kraja.Slavol dajes svako drugo zalivanje do kraja isto.
Idi nadji kupi plantelu list i plantelu cvat one su jeftine i mogu da izvozaju grow lepo,uz salavol ce biti sve odlicno.
Druze,uradjeno kako si rekao e sad m malo buni za to zalivanje?Slavol svaki drugi dan ista doza a izmedju taj jedan dan jel zalivam onicnom vidom i koliko?Probacu da se snadjem danas za taj fatofizer ako sam dobro zapamtio ako ne,slikacu ti jednu kesu kad mi dodje komsija pa.mozda to.mozemda pomogne do pon.dok ne kupim,plantelu ili onu drugu jeftiniju varijantu sto si mi pos.slike...po tebi cime je bolje od te 2 plantela ili druga ta.....Jel im smeta sto sto stoje stalno na suncu po ceo dan do noci jer mislim a nisam siguran jer moze od prejakog sunca da se skivrdzaju listovi i da pozute jer su ovde bile tem.preko 35stepeni......pos.cu ti slike ako treba da vidis kako sam uradio a zatrpao sam do onih prvih listova bese zovu se klontiode..?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
tako da ce se susiti sigurno zemlja jos nekih 5 6 dana, ako ne i jace..
Vojka pusti sad da se dobro isusi zemlje,znaci da potovo budu bas lagani.Kazimi te 2l preve sto si dao jel iscirelo sta u tanjirice i ako jeste za koliko je popila.Jesi prebacio rezim na 12-12 ili ih jos vegas.
m malo buni za to zalivanje
?Slavol svaki drugi dan ista doza a izmedju taj jedan dan jel zalivam onicnom vidom i koliko?
Kako te buni zalivanje,jesam ti lepo napisao.Kako mozes svaki drugi dan da zalivas biozu a izmedju opet da zalivas cistom vodom,po tvome ispada da je svaki dan zalivas vodom.
Presadis bioze pa ih onda zalijes sa 2lvode u koju stavis 20ml slavolo,dobro izmuckas flasu ili sta vec i zalijes.E onda sacekas 3-4 dana da se pot osusi odnosno zemlja u potu i tek onda zalijes obicnom vodom sa 2l opet,pa onda sacekas opet 3-4 dana pa zalijes sa 2l vodom i 20ml slavola i sve tako.
Brate nisi ni pogledo one linkove sto sam ti poslao ali ni okreno nisi stranu ni jednu od linka.Odmah da si se latio posla i onaj prvi link da procitas o vodicu za outdoor.
slikacu ti jednu kesu kad mi dodje komsija pa.mozda to.mozemda pomogne do pon.dok ne kupim
znam na koju kesu mislis to je fitofert kristalon u granulicama 20-20-20,rekao sam ti vec ,pa ti ni moje postove covece ne citas.NEMA PREHRANJIVANJE BIOZE DOK SU MALE.Prvu prehranu ukljucujes tek posle 5-6 sprata kad ti izbiju,u florabeli imas sve bukvalno za prvih 3 nedelje zivota.Cemu ta zurba za prehranom,citaj sta ti pisem neizvlaci iz konteksta samo.
Jel im smeta sto sto stoje stalno na suncu po ceo dan do noci jer mislim a nisam siguran jer moze od prejakog sunca da se skivrdzaju listovi i da pozute jer su ovde bile tem.preko 35stepeni......pos.cu ti slike ako treba da vidis kako sam uradio a zatrpao sam do onih prvih listova bese zovu se klontiode..?
Brate ne gajis ti brokulu,karfiol,kupus,zelenu salatu,celer pa da drzis canabis u ladovini,normalno da ces drzati bioze sto duze na suncu,nema veze jacina sunca sa kovrdjavim i zutim listovima,to ce ti se desiti ako prehranjujes bioze kako netreba i rano pocnes da hranis pa izgoris listove,pogotovo kao ti sto radis posolio si kristalon na vrh zemlje,nejde to tako bracola moj.Jeli smo se dogovorili da pratis upute,sta sad izmisljas toplu vodu.Jesi dosao u mentorski da trazis pomoc,pa de se onda potrudi jarane da makar citas sta ti pisem covece.
.pos.cu ti slike ako treba da vidis kako sam uradio a zatrpao sam do onih prvih listova bese zovu se klontiode..?
Obavezno slike mi pusti,prvi listovi se zovu kotiledoni,te prve listove izlaze na sve jednogodisnje biljke.
Brate da si se hitno bacio na citanje,kome sam ja poslao onolike linkove da se procitaju,u zadnju klupu ce te vratim ako se malo ne potrudis i uklaviris,sta i kako se radi,ako hoces zdrave i velike bioze,bacaj se na citanje.
 
14.06.2019
97
36
18
37
J
Vojka pusti sad da se dobro isusi zemlje,znaci da potovo budu bas lagani.Kazimi te 2l preve sto si dao jel iscirelo sta u tanjirice i ako jeste za koliko je popila.Jesi prebacio rezim na 12-12 ili ih jos vegas.


Kako te buni zalivanje,jesam ti lepo napisao.Kako mozes svaki drugi dan da zalivas biozu a izmedju opet da zalivas cistom vodom,po tvome ispada da je svaki dan zalivas vodom.
Presadis bioze pa ih onda zalijes sa 2lvode u koju stavis 20ml slavolo,dobro izmuckas flasu ili sta vec i zalijes.E onda sacekas 3-4 dana da se pot osusi odnosno zemlja u potu i tek onda zalijes obicnom vodom sa 2l opet,pa onda sacekas opet 3-4 dana pa zalijes sa 2l vodom i 20ml slavola i sve tako.
Brate nisi ni pogledo one linkove sto sam ti poslao ali ni okreno nisi stranu ni jednu od linka.Odmah da si se latio posla i onaj prvi link da procitas o vodicu za outdoor.

znam na koju kesu mislis to je fitofert kristalon u granulicama 20-20-20,rekao sam ti vec ,pa ti ni moje postove covece ne citas.NEMA PREHRANJIVANJE BIOZE DOK SU MALE.Prvu prehranu ukljucujes tek posle 5-6 sprata kad ti izbiju,u florabeli imas sve bukvalno za prvih 3 nedelje zivota.Cemu ta zurba za prehranom,citaj sta ti pisem neizvlaci iz konteksta samo.

Brate ne gajis ti brokulu,karfiol,kupus,zelenu salatu,celer pa da drzis canabis u ladovini,normalno da ces drzati bioze sto duze na suncu,nema veze jacina sunca sa kovrdjavim i zutim listovima,to ce ti se desiti ako prehranjujes bioze kako netreba i rano pocnes da hranis pa izgoris listove,pogotovo kao ti sto radis posolio si kristalon na vrh zemlje,nejde to tako bracola moj.Jeli smo se dogovorili da pratis upute,sta sad izmisljas toplu vodu.Jesi dosao u mentorski da trazis pomoc,pa de se onda potrudi jarane da makar citas sta ti pisem covece.

Obavezno slike mi pusti,prvi listovi se zovu kotiledoni,te prve listove izlaze na sve jednogodisnje biljke.
Brate da si se hitno bacio na citanje,kome sam ja poslao onolike linkove da se procitaju,u zadnju klupu ce te vratim ako se malo ne potrudis i uklaviris,sta i kako se radi,ako hoces zdrave i velike bioze,bacaj se na citanje.
Vojka pusti sad da se dobro isusi zemlje,znaci da potovo budu bas lagani.Kazimi te 2l preve sto si dao jel iscirelo sta u tanjirice i ako jeste za koliko je popila.Jesi prebacio rezim na 12-12 ili ih jos vegas.


Kako te buni zalivanje,jesam ti lepo napisao.Kako mozes svaki drugi dan da zalivas biozu a izmedju opet da zalivas cistom vodom,po tvome ispada da je svaki dan zalivas vodom.
Presadis bioze pa ih onda zalijes sa 2lvode u koju stavis 20ml slavolo,dobro izmuckas flasu ili sta vec i zalijes.E onda sacekas 3-4 dana da se pot osusi odnosno zemlja u potu i tek onda zalijes obicnom vodom sa 2l opet,pa onda sacekas opet 3-4 dana pa zalijes sa 2l vodom i 20ml slavola i sve tako.
Brate nisi ni pogledo one linkove sto sam ti poslao ali ni okreno nisi stranu ni jednu od linka.Odmah da si se latio posla i onaj prvi link da procitas o vodicu za outdoor.

znam na koju kesu mislis to je fitofert kristalon u granulicama 20-20-20,rekao sam ti vec ,pa ti ni moje postove covece ne citas.NEMA PREHRANJIVANJE BIOZE DOK SU MALE.Prvu prehranu ukljucujes tek posle 5-6 sprata kad ti izbiju,u florabeli imas sve bukvalno za prvih 3 nedelje zivota.Cemu ta zurba za prehranom,citaj sta ti pisem neizvlaci iz konteksta samo.

Brate ne gajis ti brokulu,karfiol,kupus,zelenu salatu,celer pa da drzis canabis u ladovini,normalno da ces drzati bioze sto duze na suncu,nema veze jacina sunca sa kovrdjavim i zutim listovima,to ce ti se desiti ako prehranjujes bioze kako netreba i rano pocnes da hranis pa izgoris listove,pogotovo kao ti sto radis posolio si kristalon na vrh zemlje,nejde to tako bracola moj.Jeli smo se dogovorili da pratis upute,sta sad izmisljas toplu vodu.Jesi dosao u mentorski da trazis pomoc,pa de se onda potrudi jarane da makar citas sta ti pisem covece.

Obavezno slike mi pusti,prvi listovi se zovu kotiledoni,te prve listove izlaze na sve jednogodisnje biljke.
Brate da si se hitno bacio na citanje,kome sam ja poslao onolike linkove da se procitaju,u zadnju klupu ce te vratim ako se malo ne potrudis i uklaviris,sta i kako se radi,ako hoces zdrave i velike bioze,bacaj se na citanje.
Citao sam sve od jutros od 5 sam.budan i citam a nije bas sve to tako jednostavno kao stok se cini,dok ne skontam malo stvari a veruj da cu se potruditi.....Zalio sam.onako kako si rekao,stoje uspravno ali znas da kod pocetnika uvek ima neka panika,makar kod mene....Sve sam uradio kako smo se dog.naravnno da ne zalivam svaki dan vidim,cisto sam pitao jel treba bas zato sto nemam iskustva.....Nadam se da te nisam iznervirao svojim pitanjima jer nisam imao nameru to da uradim....Evo saljem slike
 

Kalpsiz

Ma hajte molim vas
15.04.2019
392
1.923
143
31
Bigi na dobrom smo putu opet izgledaju veselo to je slika friska poslije sna
letaca sam 2-3 naso na tim klopkama
@vojka citao sam tvoj post ja sam koristio koncentrat lavande i dobro radi i metoda sa krompirima
 

Prilozi

  • IMG_20190616_075800.jpg
    IMG_20190616_075800.jpg
    375,7 KB · Pregleda: 10
14.06.2019
97
36
18
37
Pogledajte prilog 281926 20190615_232625.jpg
Jesu stigle slike..?Ko da posalje pa ih ne vidim ovde vise.....jel treba kliknuti na celu sliku i minikaturu
Jesu stigle slike..?Ko da posalje pa ih ne vidim ovde vise.....jel treba kliknuti na celu sliku i minikaturu
20190615_232608.jpg
napisi neki tekst i onda probaj da ucitas slike,mini moze ne treba cela ono full slika ja je uvecam ovde.
[/QUOTE
evo pokusavam opet a juce je uspelo iz prve 20190616_070449.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Bigi na dobrom smo putu opet izgledaju veselo to je slika friska poslije sna
odlicno izgledaju,posle sna moraju malo tuzne da budu ali se isprave posle svega 1h.
Ja bih onda isto to ponovio sa istom dozom u cetvrtak sa 2,5l velike i onu mikro sa 1,5.A za dalje cemo onda videti sta i kako.Slikaces mi ih u utorak na normalnu svetlost da vidim efekat pa cu onda ti dalje reci,dalicemo opet full dozu tnt ili pola.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kalpsiz
14.06.2019
97
36
18
37
odlicno izgledaju,posle sna moraju malo tuzne da budu ali se isprave posle svega 1h.
Ja bih onda isto to ponovio sa istom dozom u cetvrtak sa 2,5l velike i onu mikro sa 1,5.A za dalje cemo onda videti sta i kako.Slikaces mi ih u utorak na normalnu svetlost da vidim efekat pa cu onda ti dalje reci,dalicemo opet full dozu tnt ili pola.
Jesu postavljene slike..?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.