Mentor Bigeskalibur

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Sta mislis o ovom rezimu care?
Slusaj to je redovna tablica canna,to je ok.Ja nisam puno radio sa njom ali znam po nesto tako da se slazem sa tobom upotpunosti.
Imam samo jednu sugestiju ako nemas nista protiv naravno,da pocnes tamo posle 12 dana da sibas sve po tablici osim rizotonika nega moze vec sad pola doze,e onda kad krenes posle 12 dana po tablici da krenes sa pola doze cisto da se uverimo da im pase i da ne zeznemo nesto,i ako bude sve ok onda moze full po tablici.
I naravno opet ti kazem ritam na 4 dana pa cemo povecavati vodu a sve ostaje na 4 dan,videcemo za kasnije kad udjemo u cvat kako pije i sta kaze pa mozda spustimo na 3 dan da ih zalivamo,za sada ovo sto ti govorim je sve provereno i ne zelim da nigde zurimo sve polako cemo savladati da one samo budu zdrave,znas eto.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lemon kick

lemon kick

Aktivan Član
04.03.2016
84
31
18
Slusaj to je redovna tablica canna,to je ok.Ja nisam puno radio sa njom ali znam po nesto tako da se slazem sa tobom upotpunosti.
Imam samo jednu sugestiju ako nemas nista protiv naravno,da pocnes tamo posle 12 dana da sibas sve po tablici osim rizotonika nega moze vec sad pola doze,e onda kad krenes posle 12 dana po tablici da krenes sa pola doze cisto da se uverimo da im pase i da ne zeznemo nesto,i ako bude sve ok onda moze full po tablici.
I naravno opet ti kazem ritam na 4 dana pa cemo povecavati vodu a sve ostaje na 4 dan,videcemo za kasnije kad udjemo u cvat kako pije i sta kaze pa mozda spustimo na 3 dan da ih zalivamo,za sada ovo sto ti govorim je sve provereno i ne zelim da nigde zurimo sve polako cemo savladati da one samo budu zdrave,znas eto.

Ja sam svakako mislio proci grow s tobom. Za ovu tabelu me zanimalo sto mislis.
Radim dalje kako si rekao.
Moram kalibrirat ph metar,a voda mora bit 25°C. Ovaj toplomjer koji imam,domesticus mjeri samo od 35 do 42 lol. Sutra cu probat smislit nesto za izmjerit temp te vode
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Moram kalibrirat ph metar,a voda mora bit 25°C.
pa da bude neka sobna temperatura,ja to na prst malo iz bojlera proveri vidim -aha dobra je-i ostavim da odstoji pola sata pa zalivam,bolje se zabavi ph da drzis od 6,2-6,5ph.
Za ovu tabelu me zanimalo sto mislis.
tabela ispravna brate po njoj cepaj nema sta ,samo ti kazem posle 12 dana tako negde prvo sa pola doze pa onda vidimo sta kako pa ako sve bude kako treba mozda jos jednom ponovimo pola doze i posle sve fuul,jednom voda jednom prehrana,pa kad udjemo tamo posle 3 nedelje cvata tu ce mo probati ritam full doza-pola doze pa onda cista voda i sve tako u krug.
 

lemon kick

Aktivan Član
04.03.2016
84
31
18
pa da bude neka sobna temperatura,ja to na prst malo iz bojlera proveri vidim -aha dobra je-i ostavim da odstoji pola sata pa zalivam,bolje se zabavi ph da drzis od 6,2-6,5ph.

tabela ispravna brate po njoj cepaj nema sta ,samo ti kazem posle 12 dana tako negde prvo sa pola doze pa onda vidimo sta kako pa ako sve bude kako treba mozda jos jednom ponovimo pola doze i posle sve fuul,jednom voda jednom prehrana,pa kad udjemo tamo posle 3 nedelje cvata tu ce mo probati ritam full doza-pola doze pa onda cista voda i sve tako u krug.

Da drzim ph na 6,2 do 6,5 mi treba ph metar a,na njemu pise da se kalibrira sa destiliranom koja je na 25°C jebajga.
Nemam kako provjerit ph ako on ne radi tocno
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Zadnji put danas, manja 2 deci, veca 0.5l sa onim dozama sto si rekao, a pre toga sam ih zalio pre 4 dana i primetio sam da je zemlja dosta suva i progutala 0.5l glat, a i ova manja isto progutala to glat, potovi bili lagani :D
Edit: krajevi listova su bili uvrnuti na dole, kao kada je under water
 
Poslednja izmena:

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Ej, Big! Stao sam 4 strane iza, čitam polako, ali nakupilo se.
Reci, jel imaš iskustva sa sjemenkama kod feminiziranih biljki, dobivene stresom?
Auto New york city je dao nevjerojatne vrhove! Na donjim vrhičima sam naletio na par ogromnih sjemenki. Od bočnih svjetla su doživjele stres. Bočna svjetla se stavljaju malo iznad, ali djika je bombon! Lupa u glavu, oduzima noge!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.