Mentor Bigeskalibur

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kek

Aktivan Član
09.03.2020
191
849
93
Jutro, jutros jedan od quick one-ova je izašao iz zemlje. ::listomahanje::
Danas sam mislio u ova dva niknuta na dodati još zemlje tako da popunim pot, pošto evo nakon par dana je dosta se sleglo.
Kao što vidite iz slike suptrat se odvoji od pota, očito ga ovo svjetlo dosta brzo suši, pa sam mislio kada na dodoam zemlje, zaliti ove dvije, a ovu što još nije samo ču špricom po površini malo ovlažiti.
Mentore koje je tvoje mišljenje, dali zaljevati i koliko otprilike da joj dam vode?


Hvala :watch:
 

Prilozi

  • IMG_5185.jpg
    IMG_5185.jpg
    595,6 KB · Pregleda: 8
  • IMG_5184.jpg
    IMG_5184.jpg
    609,3 KB · Pregleda: 9
  • IMG_5183.jpg
    IMG_5183.jpg
    550,6 KB · Pregleda: 8
  • IMG_5182.jpg
    IMG_5182.jpg
    597,2 KB · Pregleda: 10

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Dao sam ovako 44-19.3.20 - 3.5l + 9ml TNT + 9ML Bloom + 8ml Boost + 7ml Cal-mag + 7ml Zyme + root 18ml
,idemo sa 4l pa da vidimo za to koliko ce popiti pa cemo se sa time voditi sa sledece povecanje
Trebali smo jucer zalit ali sam zaboravio, znaci dizemo vodu na 4L. Pocele su lagano prelaziti u cvat. Spavaju trenutno pa necu ic sada slikat. I dalje imaju ljepu bolju dusika, cal-maga ne fali sigurno, Primjetio sam par smeđih tocni dolje na liscu ali nista strasno sve je pod kontrolom.
Ja bih sada isao sa svega pola doze blooma i full boost, root opet. Poslje toga bi najvjerovatnije dao jednu cistu vodu jer im je ovo 4 zalivanje sa hranom.

I da stavio sam klijat menkice evo 3 dan nista... Vidit cemo danas/sutra valjda ce proklijat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
nastavio trend susenja listova, pitam se da ipak nije neki Lock. ali mislim sad da radim neki flush ili nesto bas nemam volje u 6 je sedmici Budovi su tvrdi
ma nije to nista strasno covece,hvali joj malo magnezijuma da znas samo,nemoj sad da zuris pred kraj,ima jaku boju,udari sad u sledecem zalivanju cistu vodu sa krigovanim ph 6,2 i nista vise,i onda posle toga jos jednom pun gas klope-boostera-blooma i p+ i to bi onda bilo kako treba,sad je ona pred kraj iz svih slabih listova izvlaci kiseonik koji joj je neophodan pa zato zute donji listove ulazi u fazu zavrsavanja.
O.K. za par dana zalivanje,vec je pocela da pije.
ekstra izgleda i lepo boju ima sto znaci necemo je jos prehranjivati,vodu bi trebao da povecas za sada makar za 3dl cisto da je polako privikavamo na vecu kolicinu pa cemo joj postepeno svake sedmice dodavati po malo vode dok ne vidimo da iscuri dole u tanjiric 1-2dl,sa koliko je ono bese sad zalivas i dali ti uopste nesto procuri u tanjir dole.
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Presađena u 18 l žute Florabelle pomiješane s kuglicama stiropora, zalivena s 2,5 l čiste vode pH 6,4. Runoff nisam izmjerio, bilo je svega par kapi, mogao sam komotno 3 l dati. Topirati neću dok ne uzmem Aminoflex. U međuvremenu, pratimo situaciju.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Mentore koje je tvoje mišljenje, dali zaljevati i koliko otprilike da joj dam vode?
male su one,ne mogu nesto puno ni da popiju,vidi zalivaces sa 1l vode stim da kad zalivas idi u radijusu od bioze 10cm da bi podstakli koren da se siri ka bokovima pota,zatrpaj zemljom sve do katilidona i onda ce kasnije od te stabljike nastati koren,za sada drzi vodu na 1l na ove dve sto su izbile a ovoj vamo samo spricaj povrsinu da lakse izadje,zalivaj na svaki treci dan pa cemo videti kad se malo razviju da povecamo vodu sto je obavezno i ako treba napraviti veci razmak izmedju zalivanja,tako da oko zalivanja i kolicine vode se dogovaramo u hodu,ja cu te podsetiti ne brini kad treba da povecas,slobodno sledece nedelje racunaj da cemo povecati za 0,5l.
Poslje toga bi najvjerovatnije dao jednu cistu vodu jer im je ovo 4 zalivanje sa hranom.
cek cek bratcki,daj ti njima sad samo root i booster a bloom preskoci slobodno,nemoj da preterujes u ovoj fazi sa gnojivima,jer se jos nisu osvestile kako treba da ulaze u cvetanje,samo polako,tako da slobodno cepaj samo booster i root,stim da booster posle izbacujes a u nahnadnom zalivanju das bloom i root full doze bez nekog pardona,trebali bi radimo lolipop jel tako bese,mi smo nesto malo na autosa radili a na foto nismo jel tako.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kek

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
komotno 3 l dati. Topirati neću dok ne uzmem Aminoflex. U međuvremenu, pratimo situaciju.
u sledecem zalivanju slobodno podigni na 3l,dobro je sto si dao samo cistu vodu,pametno,sad ce ona da se dovati nove zemlje i malo zivnuti,trebao bi slike onda da mi pustis pred sledeceg zalivanje da je vidim i da odlucimo sta cemo dalje ako nabavis aminoflex i da vidimo taj tajming za topiranje da ustelamo sve kako treba.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Slavol Žižek

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
cek cek bratcki,daj ti njima sad samo root i booster a bloom preskoci slobodno,nemoj da preterujes u ovoj fazi sa gnojivima,jer se jos nisu osvestile kako treba da ulaze u cvetanje,samo polako,tako da slobodno cepaj samo booster i root,stim da booster posle izbacujes a u nahnadnom zalivanju das bloom i root full doze bez nekog pardona,trebali bi radimo lolipop jel tako bese,mi smo nesto malo na autosa radili a na foto nismo jel tako.
Moze onda danas idem sa 4L Full boost i root samo, a sljedeci puta idem isto 4l full bloom i root jaci jer bi tu negdje trebao ici lolipop.
Reci kako radim loli, sve ispod mreze skidam?
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Reci kako radim loli, sve ispod mreze skidam?
pa otprlike da,pusti sliku bas da vidim kako sad izgledaju nisam ih video jos od dnevnika kad si radio zadnji put u sredu bese proslu.
4L Full boost i root samo, a sljedeci puta idem isto 4l full bloom i root jaci jer bi tu negdje trebao ici lolipop.
tacno sve,root moze jacu dozu podrazumeva se i posle lolike ga izbacujes iz upotrebe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FatOne

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
oksy idem tako kako si reko
slobodno frend,necemo nista pogresiti ,sa 30% amber trihoma ulazi u zavrsnicu svog ciklusa,inace biljka vec pred kraj teze usvaja nutrijente,odnosno treba jo duzi period,zato nije lose da se malo izluftira pred kraj sa cistom vodom i posle kad grunemo sve full ima da odlepi i eto ga finis jos malo.
poceo je stretch vec dosta.
pa to je taj period kad mora da se strecaju,zato dobar loli resava sve problema.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kalpsiz

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Zadnje zalivanje bilo sa 1L,nista nije procurelo.
ok,zato sam te pitao,u sledecem zalivanju zalivaj sa 1,3l i zalivaj polako sa pauzama pa da vidimo kako ce to proci i dali ce procureti sta dole u tanjrirc,prehrana nista onda,bitno je da se javljas pred svako zalivanje i ako primetis neku promenu u bilo kom smislu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Igorče

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Evo da ih vidis
6 dana od flipa, ima pistilica svuda ali malenih jako. imamo vise grana nego mreza kocka ali nema to veze :D
Dobile 4.2L vode full boost + root. Procurilo 2 deci, popile odmah digao sam 7 deci vodu (slucajno).
20200324_200856.jpg 20200324_200847.jpg

I vidi Autosa usput. Zadnje bila voda, ide samo bloom dalje. Dosegli smo 1m visine :O
Panel je bio na 25cm(vrha na zadnjoj slici je bio na 25cm)..stavio sam ga na 30cm sada, pojma nemam na koliko da drzim taj panel? 9w su zarulje.
autos (1).jpg autos (2).jpg autos (3).jpg autos (4).jpg autos (5).jpg
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Kalpsiz

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Dobile 4.2L vode full boost + root. Procurilo 2 deci,
ej onda moze na sledecem zalivanju da radis loliku ali nemoj bas sve da skines ispdo mreze malo ostavi nesto ono tek tek a ovo od dole sve oderi.
Dosegli smo 1m visine :O
Panel je bio na 25cm(vrha na zadnjoj slici je bio na 25cm)..stavio sam ga na 30cm sada, pojma nemam na koliko da drzim taj panel? 9w su zarulje.
ja ne razumem covece sta je sa tim autosom on ode nebom pod oblake,iznervirao sam se sad znas bas,nisam ocekivao da ce se tako izduziti,kad smo zadnji put pricali da moras da menjas rasvetu druze zakleobih se da nije bio ovako izduzen sa dugackim granama,cek malo da razmislim,jel smo mi ovom autosu u trnaziciji vega-cvat dali u prvoj prihrani tnt i dali smo slucajno opet dali tnt imas li te informacije.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
ej onda moze na sledecem zalivanju da radis loliku ali nemoj bas sve da skines ispdo mreze malo ostavi nesto ono tek tek a ovo od dole sve oderi.
Imam u glavi sto i kako, necu ih bas ocerupati skroz :)
vo sto sam te pitao za tnt,oticice mi misao
Dali smo i da dali smo 13 dana nakon toga ponovo tnt pola doze :D
ja ne razumem covece sta je sa tim autosom on ode nebom pod oblake,iznervirao sam se sad znas bas,nisam ocekivao da ce se tako izduziti,
Znas kako je meni ja ludim vec i nije mi jasan fakat samo raste u nebesa i na sve strane grane gura
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
,oticice mi misao
uhatio sam je opet:joint2:,slusaj breder kaze od semena do kraja za 80 dana,mogu ce da je ona ubacila u 5 brzinu posto malo cveta a treba da zavrsava brzo,pa da joj je onaj tnt ako smo davali sutno je u dupe i ona se vinula u nebo plus geni koji je teraju,jako zanimljivo ce to biti do kraja znas,tu moramo sad smisliti ozbiljniju prehranu jer to sad treba nahraniti covece jer ce da formira budove po 30cm duzine uzduz grane,videces jer ne moze drugcije mora tako da formira cvet,a ona sad jos nezna di da prevagne dalu u fonotip sative ili indikice,mada po slikama oticice u indiku ali jako malo,i to je to znaci,tu se sada lomi brate u njoj Brazilian sativa landrace xSouth Indian indica,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.