Mentor Bizz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Debele objesi jos. Pa opet u teglu kad kao sto kažeš kao da se osipaju. Takozvano igranje s teglom jbg. Kad se prebrzo osuši izvana, u teglu da nadodje, pa opet na sušenje. I tako dok si siguran da je gotovo.
 

selectio

Aktivan Član
31.08.2020
333
416
63
Hvala Bizzzo. Vlaga je u tegli, u koju su badovi postavljeni sinoc narasla ipak na 62%. Danas sam ih jos par sati susio i sad sam tanke postavljao u tegle. Debele cu grane da ostavim jos dan dva. Smanjio sam ventilator u prostoriji na najmanje pa cemo da vidimo...
 

nikopanija1

Aktivan Član
28.03.2014
104
315
63
Pozdrav Bizzzo! Ne verujem da me se secas, piatao sam te za par saveta o autosima pre pola god otp i bili su mi jako korisni, tako da sam ostatak growa izgurao do kraja bez problema i imao bogat rod, furnjalo se cele zime Sada imam novi grow 2x NL auto i 2x Wotermelon auto RQS i opet sam imao fucking problem sa zemljom, da ne objasnjavam, komplikovano je, sustnia je da sam 2 zabio u staru zemlju, prethodno dobro ociscenu od korencica, pomesano sa pregorelim stajskim djubrivom, a za dve sam doneo sa sela, navodno bolju, ali se ispostavilo punu gnatova i jos nekih buba. Prvo sam probao sa krompirom i sircetom ali nije uspelo, musice su se samo mnozile. Onda sam zemlju prekrio sitnim peskom i opet sirce i cini se da to pomaze. U nedelju dana nisam pronasao nijednu musicu, tek juce jednu. Ali mi se ove dve biljke u zemlji sa sela suse odozdo, promenile su boju u svetlo zelenu i ne izgledaju uopste dobro, videces na slikama. Voleo bih da cujem i tvoje misljenje, da li se to desava samo zbog gnatova ili postoji jos neki problem. PH vode ne regulisem, jer mi se pokvario aparat a trenutno nisam u mogucnosti da nabavim novi. Zalivam ih vec neko vreme samo odozdo, preko tacne, par puta sam im dao plantelu list a od kad su bacile preflower samo vodom na po 3-4 dana. Evo slika pa te molim da mi das tvoju procenu.
P.S. Please nemoj da mi se ljutis sto neke saksije i kanta nisu pune do vrha, jedva da sam i ovo uspeo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
04.11.2022
74
38
18
Bizo, pre 15 dana je posecena i stavljena na susenje, 5 dana je bila u mrezici i posle sam je stavio i razvrstao u tegle.Na nekim hedovima se pojavljuje pljesan, da bi sprecio to da li treba da ih prosusim jos malo van pa da ih vratim u tegle?
 
04.11.2022
74
38
18
Jesam brate ali nastavilo da se pojavljuje majku mu..U jednoj tegli sam primetio, a juce sam primetio u jos jednoj ali samo na jednom hedu pa sam ga izvadio, strah me da ne krene na svima
 

nikopanija1

Aktivan Član
28.03.2014
104
315
63
Pozdrav Bizzzo! Ne verujem da me se secas, piatao sam te za par saveta o autosima pre pola god otp i bili su mi jako korisni, tako da sam ostatak growa izgurao do kraja bez problema i imao bogat rod, furnjalo se cele zime Sada imam novi grow 2x NL auto i 2x Wotermelon auto RQS i opet sam imao fucking problem sa zemljom, da ne objasnjavam, komplikovano je, sustnia je da sam 2 zabio u staru zemlju, prethodno dobro ociscenu od korencica, pomesano sa pregorelim stajskim djubrivom, a za dve sam doneo sa sela, navodno bolju, ali se ispostavilo punu gnatova i jos nekih buba. Prvo sam probao sa krompirom i sircetom ali nije uspelo, musice su se samo mnozile. Onda sam zemlju prekrio sitnim peskom i opet sirce i cini se da to pomaze. U nedelju dana nisam pronasao nijednu musicu, tek juce jednu. Ali mi se ove dve biljke u zemlji sa sela suse odozdo, promenile su boju u svetlo zelenu i ne izgledaju uopste dobro, videces na slikama. Voleo bih da cujem i tvoje misljenje, da li se to desava samo zbog gnatova ili postoji jos neki problem. PH vode ne regulisem, jer mi se pokvario aparat a trenutno nisam u mogucnosti da nabavim novi. Zalivam ih vec neko vreme samo odozdo, preko tacne, par puta sam im dao plantelu list a od kad su bacile preflower samo vodom na po 3-4 dana. Evo slika pa te molim da mi das tvoju procenu.
P.S. Please nemoj da mi se ljutis sto neke saksije i kanta nisu pune do vrha, jedva da sam i ovo uspeo
Prve dve su te najgore sa zemljom iz sela, druge dve su mi bolje, mada malo osteceni listovi, ceo box da vidis razliku i zadnje dve kako se suse listovi 20230317_193214.jpg 20230317_193221.jpg 20230317_193236.jpg 20230317_193244.jpg 20230317_193229.jpg 20230317_193040.jpg 20230317_193033.jpg
 

selectio

Aktivan Član
31.08.2020
333
416
63
Bizzzo, poliven preostali fem. Danas dobio vodu, slavol i pola doze plantele cvet.
Autos na kraju dao 6 gr. trima i 110 gr. suvoga. To mi je za godinu dana :rasta:.
Vlaga u teglama je 54, 55. Ne znam da li da ih uopce otvaram kad je tolika vlaga?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

nikopanija1

Aktivan Član
28.03.2014
104
315
63
Izvini za to brate, nisam znao da se reply smatra kao ponovno pisanje posta, moja greska, oprosti. Za ph sam napisao da ne regulisem jer mi je aparat pokvaren i cekam platu da kupim novi ako pretekne para za to. Zalivam ih na po 3-4 dana sa po 3 3-4dl vode, otp, odozdo kroz tacnu. U zemlji sa sela ima dosta stajskog djubriva pa sam im samo jednom dao plantelu list za mesec i 10 od kada sam ih stavio u potve i danas sam im dao plantelu cvet, jer su vec bacile preflower. Mislim da je to to i salkem ti sliku listova koje sam odsekao ili su opali, da vidis koji je sv. Izvini jos jednom za dupli post i budi mi puno pozdravljen! 20230320_185040.jpg
 

selectio

Aktivan Član
31.08.2020
333
416
63
Mentore, polivena juče (cetvrtak) preostala foto...... slavol i voda..... idemo dalje :)
4 dana pre toga (nedelja) dobila i pola doze plantele cvet. Za 3 dana ponovo polivanje. Da joj dam ponovo cveta ili ne, a ako da, koliko?

Pozdrav
 

Slične teme