Mentor Hazeri

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Canna iGrow Mills Nutrients
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hazeri

RF
Prijatelj Foruma
25.01.2016
7.102
29.544
1.058
Er-Rif
Pozdrav ekipa:thumb:
Odlucio sam se staviti na raspolaganje novim clanovima koji imaju ili namjeravaju svoj uzgoj bazirati na autopot navodnjavanju biljaka,uporebu gnojiva sa takvim sustavom,njegovim manama,vrlinama,cakama,odrzavanju.Radim sa led rasvijetom,radio sam sa hps-om i sa neonom.Isto tako mi cocos kao medij nije stran.Sve sto znam sam naucio iz naseg Vutra org foruma i njegovih clanova.Smatram se obaveznim na neki nacin oduziti pa ako ikome treba bilo kakva pomoc oko takvog tipa growanja kao i organskog uzgoja kroz ista gnojiva i nacin njihovog doziranja tu sam...otvoren za pitanja,odgovore,pozitivnu vibru:thumb:
Na PP nema potrebe kad ovdje imamo sve.

Prije svega bi molio nove clanove da procitaju;
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

https://www.vutra.org/threads/vodič-kroz-unutrašnji-uzgoj-by-marcopolo.10608/

Ajmo se druziti,saditi i na kraju svega dobro,dobro nasmijati:):thumb:

:vutra:

Poslednja izmena:
Hvala hazeri sto nesebicno djelis svoje znanje i mudrost nama kojima treba. I hvala sto mi pristajes bit mentor. Citao sam i divio se tvojim rezulatima s hansom. Pa sad kad sam sebi napokon priustio jednog, kao i 'profi' opremu, biljka je stala kao pod pauzom. Ne mice se s mjesta.
Dakle.
Sator je 60x60x160
Hans 180
Zemlja plagron light mix
Vents TT100 145m³/h za sad bez filtera
Hesi gnojiva al ne cjeli komplet
Sjeme staro 2 god u frizideru. Ak48 nirvana fem. Odstajalo vani 24 sata prije vode. Pa u vodi 2 dana sa 1 kapi peroxida i pocelo se otvarat. Stavio sam u je 'easy plug' kockicu sto sam dobio na poklon kod kupnje gnojiva.
Izasla je iz zemlje 12.5 pa danas ima 12 dana i jako polako napreduje.
Temp oko 23 do 26. Vlaga 40- 65%
18/4 svjetlo s tim da je prcih 4 dana bila na 24/0
Ustvari zadnjih tjedan dana kao da je stala s rastom. Prvi tjedan se izduzila iakoke bila na oko 30cm i full vege mod
Ph metar mi je star 3 godine. Kalibrirao sam ga al dosta skace +- 2.0 pa mu ne vjerujem. Novi je na putu.

Danas sam kupio hesi tnt i root pa mozda pomogne jer su rekli da light zemlja ima dovoljno za par tjedana. Trebali su mi to rec kad sam je kupaovao.
Takoda sam danas zalio pa cu vidjet kako dalje.
Nis znao visinu hansa pa sam prije spalio 2 biljke u 2 razlicite razlicite zemlje. Prvo compo sana blumenerde koja je ispala navodno ispala prekisela jer je ph runoff bio 5.5 iaako sumljam ph metru. A i hans je mozda bio preblizu na oko20 do 30.
Drugu, neki mix 2 zelmlj, kokos, glisnjak pa oper krepala.
Pa polako gubima nadu jer ova prezivljava a opet ide ko puz.

Znacu trenutno stanje je 12 dan. Hans na 5 crtici 50 cm udaljen. Vege mod. Zemlja + perlit 20% danas zalio s full root i ¼ tnt temp 25 vlaga 60. Ventilator je lagano njise.

Svaki savjet brodosao. Pa cu videjt s vremenom kak ce. Hvala.

IMG_20180524_182518_HDR.jpg IMG_20180524_182525.jpg

hazeri

RF
Prijatelj Foruma
25.01.2016
7.102
29.544
1.058
Er-Rif
Poz Vuk:thumb:
Gnojenje po tablici..nemas beda,nije jaka zemlja
Hesi gnojiva al ne cjeli komplet
Bilo bi ok da imas cijeli komplet..
Danas sam kupio hesi tnt i root pa mozda pomogne jer su rekli da light zemlja ima dovoljno za par tjedana
Nema...tjedan dana..ako.Da,ok je to i kreni sa gnojenjem
ph ne mjeri..
Hans na 5 crtici 50 cm udaljen. Vege mod. Zemlja + perlit 20% danas zalio s full root i ¼ tnt temp 25 vlaga 60. Ventilator je lagano njise.
Hans na ful modu,vege modu...50 cm od vrha krosnje...sad si zalio,nahranio i pusti nek se razbuja.nemoj pretjerivati sa vodom...5 dana mirovanja:thumb:
Slika za 5 dana:thumb:I tada prebacujes na fovering mode na trecu crticu od najjace jacine..
Biljka je ok:thumb:

hazeri

RF
Prijatelj Foruma
25.01.2016
7.102
29.544
1.058
Er-Rif
Ne mjerit ph me muci malo al ajde,
Koliko ja znam,za Hesi se ne korigira ph tako da to batali..mozda si i tako stvorio problem.Voda u lonac,pol sata da malo klora ispari i zaljevas.Ali sam misljenja kako je svijetlo bilo slabo,voda se sporo susi..zato sada 5 dana mira pa slika,pa savijet;):thumb:
Tnt,root i power zime idu od pocetka..

Stara navika dok nisam imao hesi nego substral ili plantela gnojiva u malom ormaricu s CFL rasvjetom. Pa polako poceo kupovat hesi. Prvo za bloom fazu tokon jednong growa i sad napokon sa vege iz nove potrebe. Jedino mi fali power zyme sto cu uzet prije sljedeceg zalivanja. Pa cu imat komplet. Osim super vit koj mi je preskup.
Al ok. Necu korigirat PH ovaj grow, posto cu svako malo koristit hesi koj ga sam korigira. Svi osim roota i power zima koj pise negdje da su neutralni. Tak nesto. Light zemlja to zahtjeva pa cu se drzat tablice.
Komp je frend poravio pa cu sutra pocet dnevnik.

03.05.2018
5
2
3
30
Ej pozdrav,ako bih mi mogao molimte pomoci bio bih jako zahvalan,naime planiram svoj prvi grow odraditi u BLACK BOX PROPAGATORU 35X35X60
, uz njega bi uzeo CFL RASVJETU 125 W
i ispušni ventil
sa jednim ventilatorom,sad me zanima da li ce mi sve to valjati kako bih growbox funkcionirao jer planiram posaditi random sjemenke i pošto je growbox manji odraditi vege 30 dana do odredjene visine i onda ih na cvjetanje stavit i odvojit zenku i ostavit.

Sviđa im se: WEEDetix

hazeri

RF
Prijatelj Foruma
25.01.2016
7.102
29.544
1.058
Er-Rif
Vidi,to je jako malen box i kako bi to islo vidi ovdje..
https://www.vutra.org/threads/shark-shock-cbd-by-medicalproof.16048/

onda ih na cvjetanje stavit i odvojit zenku i ostavit.
Niti ne pomisljaj na dvije biljke u tako malom prostoru..
Ono sto ti ja predlazem je..

...ipak u takvom prostoru mozes raditi ljepo..i sve ostala oprema ti odgovara za taj prostor..samo bi ja jos dodao jos jednu cfl-ku;):thumb:
Imao sam takav sator,odlican je i mozes raditi dvije biljke komotno..malo je skuplji ali vjeruj mi..biti ces sretan:)

Sviđa im se: vladomar
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.