Mentor Hazeri

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hesi Canna iGrow Mills Nutrients
31.07.2018
65
11
8
38
Hvala, Mentore. :)

Danas necu moci da ti posaljem slike satora tj. nisam siguran, mozda i uspem ali sutra idu sigurno.

Kupio sam Plantela Cvet, braon pakovanje, vitamini + mikroelementi. Kad da zalivam automatik sa tim, jel da krenem danas ili sl. nedelje?

Ja bih jos malo da naraste PO CBD, makar jos 20 dana... Gde da savijem biljcicu sad, na istom mestu ili da pocnem ka drugoj strani? Na ovu stranu gde ide sad savijao sam dva puta. :)

15.09.2018
28
27
13
23
Pozdrav @hazeri i ekipi. Zelim se malo raspitati oko autopotova.Za supstrat mi je jasno sve kako se stavlja i s cime mijesa ali na koji nacin se stavljaju ona BioTabs i ostala gnojiva i gdje ? Jedan mi je vas clan napisao da je kod autopotova jedini posao puniti spremnik sa vodom i 3 puta poprskati boom boom sprejem pa mi nije jasno kako to funckcionira sa gnojivima.Cacko sam po forumu ukucavo u trazilicu,gledo po youtubu ali nigdje da vidim nacin unosenja gnojiva. 2. pitanje koje nisam uspio naci .Koje smatrate da su mane a koje vrline autopotova ? Eto mozda nekom budu od koristi ova moja pitanja i odgovori naravno ako dobijem ::volimj::

hazeri

*RF*
Prijatelj Foruma
25.01.2016
7.991
34.261
2.558
Za koliko ce od prilike bit gotovo?
Nemam pojma...
https://www.vutra.org/threads/berba-harvest-procjena.12403/
Odlicno..ako ti nije frka bilo bi pozeljno...da nabacis jos "mase" po biljkama..
Kad da zalivam automatik sa tim,
Automatik kreni odmah,a ovu foto drzi na Planteli list jos...
Gde da savijem biljcicu sad, na istom mestu
Samo na isto mjesto..poanta je da ti bocne grane dodu evo ovako...
https://www.vutra.org/threads/foto-album-galerija-bez-komentara.561/post-605683
...znaci sve u istom levelu.Nek sporedne dodu u istu ravninu kao i ta glavna..to je poanta:):thumb:I cobove sve cetri na ful pogon..
@Babaroga666
Ovu sliku pogledaj..tako cemo sljedeci grow;)

Poslednja izmena:
Sviđa im se: Babaroga666

hazeri

*RF*
Prijatelj Foruma
25.01.2016
7.991
34.261
2.558
Jedan mi je vas clan napisao da je kod autopotova jedini posao puniti spremnik sa vodom i 3 puta poprskati boom boom sprejem pa mi nije jasno kako to funckcionira sa gnojivima.
Taj clan ne zna sta prica...autopot navodnjavanje je jednostavno i komplicirano..ovisi kako to prihvatis..Uglavnom..autopot radi na principu oseke,plime..stalnog prisustva vode prema biljci da si ona uzima koliko je potrebno..nema overwatera..Bio tabs se daje u litri vode u 4,5 navrata cijelog growa.Bitno je odraditi dobru podlogu sa gnojivom prilikom presadnje i poslje pratiti tablicu..vrlo jednostavno
.Cacko sam po forumu ukucavo u trazilicu,gledo po youtubu ali nigdje da vidim nacin unosenja gnojiva.
Nisi....:D
https://www.vutra.org/threads/autopotovi-biotabs-organske-tablete.12102/
.Koje smatrate da su mane a koje vrline autopotova ?
Po meni nema mana ako znas rukovati...samo dobra praksa i mozes preko tanka aditive gurati i biljku dobro useceriti.Prednosti su...manje zahebancije oko zaljevanja,jednostavnost i naposljetku kvalitet vrhova:)
Na forumu uvijek...na pp nema smisla:thumb::thumb:

Boom,boom sprej se upotrebljava prilikom presadnje,treninga,prebacaja..za folijarni oporavak biljke prilikom stresa..odlican unos momentalnog dusika..

hazeri

*RF*
Prijatelj Foruma
25.01.2016
7.991
34.261
2.558
Ne...spremnik sluzi samo za navodnjavanje...barem prva tri growa.
Gnojiva se mjesaju u litri vode..ima ih dva..jedan je prasak,drugi voda..
Na presadnji radis temelj sa tabletama,mikorizom,startexom i ovim gnojivima...kad gnojis racunas prve rezultate kroz 15 dana..prije toga ne vodi brigu..nakon toga prati biljku i u cvijetanju bubni PK boster.Tank sluzi iskljucivo za napuniti vodu svakih 10-ak dana..nista drugo:)

hazeri

*RF*
Prijatelj Foruma
25.01.2016
7.991
34.261
2.558
@StrainHunterJamaica
Ovako;
klijanje-mala zlica micotexa i stratexa
presadnja-po tablici(boom boom)
12/12-Bomm,boom sprej
40 dan-ako sve ide ok...20 ml orgatex,2 grama bactrex i jos po pola tablete u zemlju..ako je dugocvijetajuca sativa...jedna,jedan i po tableta
Cvijetanje-
4 tjedan 3 ml PK i 1 gr Bactrex
6 tjedan 5 ml i 1 gr Bactrex...ali po potrebi;)

22.02.2018
51
126
33
43
Jutro, dragi mentore @hazeri , nedjeljni raport ;). Jucer navecer slikano a jutros sam skinula ove uvenule listice, samo da znas . Daljni plan???:watch:

Prilozi

hazeri

*RF*
Prijatelj Foruma
25.01.2016
7.991
34.261
2.558
20180923_090602.jpg ovu prvu lagano mozes skidati kad uhvatis vremena
20180923_090617.jpg 5-7 dana i beres
20180923_090624.jpg 5-7 dana i beres
Nema nikakva ispiranja..prvoj nemoj vise davati vodu,druge dvije napoji jos danas,sutra i za vikend rezes.Moze tako?

hazeri

*RF*
Prijatelj Foruma
25.01.2016
7.991
34.261
2.558
Izvadis biljku..lagano odrezes grane gdje su vrhovi..zavalis se u kauc,skuhas kafu,otvoreni radio i skarice u ruke..svo lisce do vrhova lagano sjeckati i spremati u kartonsku kutiju...sve...
Nakon sto sve izrezes..najbolje bi bilo ih staviti na susilo za ves u mracnu sobu sa malim ventilatorom koji mjesa zrak(ne puse u vrhove)..ili ako nemas prostoriju onda velika kartonska kutija..

22.02.2018
51
126
33
43
@hazeri , naravno da moze :), sve jasno, jedino gdje da susim ovu koju cu prvu pobrat??? Sorry, znam da gnjavim, ali, oprostit ces ovoj babi ;)
Uglavnom, mi smo dosli do kraja :mario::. Hvala na strpljenu i svoj pomoci :respect: Kasnim s pitanjem ahaha, vec dobila odgovor, Ljubimmmm

Sviđa im se: 420Florist

hazeri

*RF*
Prijatelj Foruma
25.01.2016
7.991
34.261
2.558
jedino gdje da susim ovu koju cu prvu pobrat???
Cuj,najidealnije bi bilo da sve tri skines u isto vrijeme i jednostavno ih istrimas i stavis u mrak satora na susenje sa jednim malim ventom i ispuhom na najmanjoj razini...E sad..ako ces ostavljati tu jednu jos 5,6 dana pa pobrati sve tri onda te molim da stavis ventilaciju na ful i svakodnevno pazis na nedaj boze pljesan.Mogucnosti su male..ali gnjilo lisce skidaj na dnevnoj bazi.Malo sam preoprezan...jer si napravila odlican posao..bilo bi glupo da sad na kraju neka ...darija ispadne.Jel se slazes?Hocemo tako?:)