Mentor Jednomsemora

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Pot mi je 30 l i zauzima nekih 35 cm visine, i plus panel i sistem za podizanje panela nekih 15 cm
Ostaje mi otprilike 1 metar visine. Zanima me mogu li tu ubacii durban poison i raditi SCROG ili tako nesto.
Izvini ako krsim kakva pravila, jer nije vezano za ovaj grow, ali bi mi bilo drago da se druzimo i sledeci.
Trenutna biljka ti izgleda super, imaš svoj sistem growanja i samo naprijed. Možeš u tom prostoru scrog raditi i imaš lijep prostor za tu tehniku. Nikakva pravila ne kršiš, svaka čast na tvom pristupu, tako i treba da bude.

Pozdrav mentore ,juce sam zalila kako ste rekli ,evo slike od danas
Žuti listovi su se izgleda prestali širiti pa nema potrebe za flush-om zasada. Koji su već žuti možeš slobodno ukloniti. Nastavi samo isti ritam od sada, jednom Bioheaven sam i onda gnjojiva. Sada se drži tabele, doze od 3 sedmice cvjetanja tabelarno možeš primjenjivati.

Pozdrav mentore, evo poslusao sam tvoj savjet i napravio improvizirani box, planiram sad staviti jos jednu lampu i iznutra oblijepiti reflektirajucom folijom, da li je to okej?
Odlično odrađeno i super priprema. Sada imaš mir, funkcionalnost i olakšicu.
Pošto imaš veći prostor kućni vent ti je dovoljan jer će ti box ići za pripremu biljaka za vani.
Mislio sam da nisi tu,pa zato
Svejedno, čekaš da ti mentor odgovori kojem si prvom pisao pa onda ganjaš dalje. Bio bi veliki nered da se drugačije radi ali shvate to svi nakon određenog vremena provedenog na vutri.

Nažalost drugari, došlo je vrijeme za oproštaj. Zamolit ću kolege zadužene za to da zaključaju mentorski, growere i kolege u mom mentorskom da pronađu druge mentore i želim vam da budete i dalje kooperativni i uspješni kao što ste bili sa mnom. JSM će kroz par mjeseci da se vrati na našu, živjeli :vutra: :respect:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.