Mentor Mr.smooke_allot

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.04.2020
71
27
18
Mentore pitanje da mi otklonis sumnju.
6.5. sam proklijale sjemenke stavio u veliku teglu u kojoj ce rast, nisam isao na male tegle pa naknadno presadivanje (automati su).
Zemlju (biobizz light mix) sam zalio dan prije stavljanja sjemenki. Sad vise ne zalijevam nego ih ručnom špricaljkom polijevam po porvsini zemlje. Zanima me jel taj način ispravan, bojim se da ih ne utopim klasičnim zalijevanjem? Preko tegle je stavljena prozirna folija, a navecer su u kuci. Kad ih po tvom iskustvu mogu ocekivati ako si ikad isao direkt na velike tegle?
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Mentore, evo i mene nakon nekog vremena.
Box još uvijek u pripremi, a javljam se radi one domaje. Bio sam tjedan dana u ribolovu i kad sam se vratio imam kaj vidjet.
Sad bi trebala otprilike bit 40tak dana kako je izašlo sjeme. Ono zgužvano lišće je ostalo ispod a novo je lijepo i zeleno.
Na nekim djelovima ruba lista ima žute mrlje.
Dobila slavol sa zalijevanjem odmah jučer.
Vidim po njoj ko sitnu bijelu prašinu, jel postoji mogućnost da je krenula u cvijetanje?
Jel da ju LST am?
Pogledajte prilog 336549
Pogledajte prilog 336556
Pogledajte prilog 336557Pogledajte prilog 336558
Cvjetanje če bit tek sredinom kolovoza.
Mozes joj napravit LST da se fino razraste :thumb:
Mentore pitanje da mi otklonis sumnju.
6.5. sam proklijale sjemenke stavio u veliku teglu u kojoj ce rast, nisam isao na male tegle pa naknadno presadivanje (automati su).
Zemlju (biobizz light mix) sam zalio dan prije stavljanja sjemenki. Sad vise ne zalijevam nego ih ručnom špricaljkom polijevam po porvsini zemlje. Zanima me jel taj način ispravan, bojim se da ih ne utopim klasičnim zalijevanjem? Preko tegle je stavljena prozirna folija, a navecer su u kuci. Kad ih po tvom iskustvu mogu ocekivati ako si ikad isao direkt na velike tegle?
Kolko duboko si stavio proklijanu menku? Ja kad sam sadio direkt u finalni sadio sam bez predhodnog klijanja i biljke izadu u 5-6 dana.
 
19.04.2020
71
27
18
Eh onda bi trebale izač več. Vidi još dva dana pa onda pročačkaj po mjestu di si stavio menku.
Nazalost jedna je mrtva, klica se osvojila od sjemenke. Jel moguce da sam ja nesto sjeba? Jedna je izrasla, a druga viri iz zemlje ali ne izlazi iz sjemenke. Ako vidis na slici
 

Prilozi

  • IMG_20200511_164004.jpg
    IMG_20200511_164004.jpg
    233,8 KB · Pregleda: 18
29.04.2020
23
10
3
25
Evo me nakon par dana
Danas dodao sam jos žarulja sada je u boxu 3x 18w 3000k i 3x 17w 4000 tako da je sve ukupno 105w
Sto se tice biljaka imaju neke opekline na rubovima listova i Royal bluematic vec ne raste 5 dana. Nadam se da je to bilo zbog manjka svjetla.
Moguce da sam namocio list Tutankhamon pa je zato otpao.
20200511_185349.jpg 20200511_185355.jpg 20200511_185359.jpg 20200511_185426.jpg
 
10.02.2020
86
53
18
28
@mr.Smooke_Allot

Pozz smoke malena se vratila u zivot u 2 dana otkad sam dodao full spektar led i samo vodom sam zalio mislim da je i njoj zemlja bila jaka...uglavnom sa njom bi se igrao toping i ostalo pa ako moze pomoc jel jos pre rano za to inace ovo je photo nije automat cisto da se malo naucim zanima me kako idu ti high stress treninzi..iz zemlje je izasla prije 10 ak dana cca.
 

Prilozi

  • IMG_20200511_161032.jpg
    IMG_20200511_161032.jpg
    246,6 KB · Pregleda: 5
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Nazalost jedna je mrtva, klica se osvojila od sjemenke. Jel moguce da sam ja nesto sjeba? Jedna je izrasla, a druga viri iz zemlje ali ne izlazi iz sjemenke. Ako vidis na slici
Hebat ga. malo sj.. sjeme
Evo me nakon par dana
Danas dodao sam jos žarulja sada je u boxu 3x 18w 3000k i 3x 17w 4000 tako da je sve ukupno 105w
Sto se tice biljaka imaju neke opekline na rubovima listova i Royal bluematic vec ne raste 5 dana. Nadam se da je to bilo zbog manjka svjetla.
Moguce da sam namocio list Tutankhamon pa je zato otpao.
Pogledajte prilog 336946Pogledajte prilog 336947Pogledajte prilog 336948Pogledajte prilog 336949
Ovo mi izgleda ko da je korjen ugušen. Daj me podsjeti koja je zemlja u teglama? Imaš li što od gnojiva za korijen?
@mr.Smooke_Allot

Pozz smoke malena se vratila u zivot u 2 dana otkad sam dodao full spektar led i samo vodom sam zalio mislim da je i njoj zemlja bila jaka...uglavnom sa njom bi se igrao toping i ostalo pa ako moze pomoc jel jos pre rano za to inace ovo je photo nije automat cisto da se malo naucim zanima me kako idu ti high stress treninzi..iz zemlje je izasla prije 10 ak dana cca.
Pričekaj još barem tjedan dana. Prvo se radi na jačanju korijena pa onda krečeš na krošnju :) :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: blackhornet
19.06.2019
1
0
1
35
Ljep Pozdrav kolege i kolegice na :rolleyes::vutra: Ja sam @mr.Smooke_Allot mozete me i zvati samo Smok


Otvaram ovaj kutak da pomognem svima Vama koji želite saditi Cannabis, usput i odradit dobar trening na biljkama. Specijalnost mi je MosquitonettechPogledajte prilog 322976
Spreman sam vam Što detaljnije pomoč oko uzgoja u svim fazama. Ja osobno radim sa HPS, krenuo sam i sa LED-om. Več jedno vrijeme koristim Advanced Nutrents i tu ne mogu fulati. Nisu mi strani ni drugi proizvođači. Mogu vam pomoč u indoor uzgoju a u autdooru imam najviše iskustva. Volim improvizairati i sam složit sve što mi padne na pamet u svjetu Cannabisa. Molim članove koji nisu dogovorili mentorstvo da ne postaju u ovoj temi, Savjet novim Članovima, Pročitajte teme o uzgoju ovdje na :vutra:, upoznajte se sa forumom i imajte strpljenja
Na forumu sam dostupan skoro uvjek Ako me nema u trenutku kad me trebate, strpite se doči ču kroz dan več
Pozdrav i Sretno growanje :joint::wave:
Ljep Pozdrav kolege i kolegice na :rolleyes::vutra: Ja sam @mr.Smooke_Allot mozete me i zvati samo Smok


Otvaram ovaj kutak da pomognem svima Vama koji želite saditi Cannabis, usput i odradit dobar trening na biljkama. Specijalnost mi je MosquitonettechPogledajte prilog 322976
Spreman sam vam Što detaljnije pomoč oko uzgoja u svim fazama. Ja osobno radim sa HPS, krenuo sam i sa LED-om. Več jedno vrijeme koristim Advanced Nutrents i tu ne mogu fulati. Nisu mi strani ni drugi proizvođači. Mogu vam pomoč u indoor uzgoju a u autdooru imam najviše iskustva. Volim improvizairati i sam složit sve što mi padne na pamet u svjetu Cannabisa. Molim članove koji nisu dogovorili mentorstvo da ne postaju u ovoj temi, Savjet novim Članovima, Pročitajte teme o uzgoju ovdje na :vutra:, upoznajte se sa forumom i imajte strpljenja
Na forumu sam dostupan skoro uvjek Ako me nema u trenutku kad me trebate, strpite se doči ču kroz dan več
Pozdrav i Sretno growanje :joint::wave:

Pozdrav mentore..posto sam novi na forumu ne snalazim se dobro..trebao bi mi mentor da me uputi na pravi put ;) Radim boks 90x90x160..pa mi treba pomoc..uglavnom stize mi oprema..cool tube sa sijalicom 400w hps..vent fi 150.. prigusnica 400w... zanima me koju foliu da uzmem ili da narucim za box??
 
27.03.2020
23
38
13
30
Bok šefe.. 28. dan je curi,pa me zanima jel mogu krenut sa klopom..reko si prvih 30 dana nista.. ak mogu,s cim startam i kolko? Full spec 40cm je i dalje..pa ak treba kaj mjenjat deri se:)peace 20200511_194127.jpg
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Bok šefe.. 28. dan je curi,pa me zanima jel mogu krenut sa klopom..reko si prvih 30 dana nista.. ak mogu,s cim startam i kolko? Full spec 40cm je i dalje..pa ak treba kaj mjenjat deri se:)peacePogledajte prilog 337087
Prvo slika bez svjetla... al ne sječamnse da sam.ikome reko da prvih 30 dana ne gnoji. Prije bi reko 3 tjedna. Tak da več ju trrbaš gnojit. Samo me podsjeti koja gnojiva imaš?
Nisam siguran koja je zemlja jer sam bacio pakiranje, ali mislim da je bila Florasan. Od gnojiva imam plantela list i cvet
Neznam za tu zemlju al vidim da je priblematična. Kolko često zaljevaš. Fkt bi trebal nabavit nešto za korijen
 
24.03.2018
34
49
18
Ljep Pozdrav kolege i kolegice na :rolleyes::vutra: Ja sam @mr.Smooke_Allot mozete me i zvati samo Smok


Otvaram ovaj kutak da pomognem svima Vama koji želite saditi Cannabis, usput i odradit dobar trening na biljkama. Specijalnost mi je MosquitonettechPogledajte prilog 322976
Spreman sam vam Što detaljnije pomoč oko uzgoja u svim fazama. Ja osobno radim sa HPS, krenuo sam i sa LED-om. Več jedno vrijeme koristim Advanced Nutrents i tu ne mogu fulati. Nisu mi strani ni drugi proizvođači. Mogu vam pomoč u indoor uzgoju a u autdooru imam najviše iskustva. Volim improvizairati i sam složit sve što mi padne na pamet u svjetu Cannabisa. Molim članove koji nisu dogovorili mentorstvo da ne postaju u ovoj temi, Savjet novim Članovima, Pročitajte teme o uzgoju ovdje na :vutra:, upoznajte se sa forumom i imajte strpljenja
Na forumu sam dostupan skoro uvjek Ako me nema u trenutku kad me trebate, strpite se doči ču kroz dan več
Pozdrav i Sretno growanje :joint::wave:
Trebao bi mi mentor ... ne bih da smaram cisto da imam nekog upucenog u sve ovo sto pokusavam ...dosta citam po sajtu i dosta stvari kapiram ... biljke su vec posadjene izlaze polako na povrsinu ..u pitanju je domaja i bice outdoor posle 20 dana ! ....Bio bih vrlo zadovoljan ako bi prihvatio da mi budes mentor !
 
24.04.2020
61
28
18
Pozdrav mentore,mislio sam da napravim male izmene,mislim da mi nece malena izgurati sa trenutnim rezimom svetlosti.planira sam da napravim box od kartonske kutije,obojim ga u belo ili stavim foliju,mat deo folije.e sad deo koji bi hteo da mi potvrdis,planirao sam da kupim 8 LED sijalica,ukupne snage 130 w,a sto se tice K,jedino sto sam nasao su, 5 kom od 3000k i 3 kom od 6400k.sa tim sam mislio da izguram i vege i cvetanje.Ako mislis sa nesto nije ok slusam. E da a kutiju sam mislio da bude sirine nekih 50-60cm,visine 150cm,sijalice na panel neki i stelovao bih mu visinu srazmerno maloj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.