Mentor Mr.smooke_allot

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.02.2020
86
53
18
28
A da skuzio sam sad kad si reko :fuck: :)) . Drugi ga ima sto ga je flusho. Kad stigneš stavi sliku da vidimo crop. Mozeš i ostalima dat. Daj im žličicu melase na litru


Ni slučajno. Izvorska voda ima niži ph pa se ne preporuča.

@spooky_tram11 . Mozeš krenut sa Purple Queen. Meni je osobno, Gelat OG je najjači strain koji sam pušio. Mene iskusnog smokera razmontira samo tako. Samo njega treba naručit od seedsman-a. Za out... hm... prepurucio bih ti neki strain sa što kračim cvjetanjem ( kako bi izbjegao velike vlaga i pljesan na kraju)
Mogu ti i ja izabrat. Ali bolje da si pogledaš sam pa da znaš što češ gojit i što možeš očekivat.
Na Seedsmanovoj starnici imaš puno viśe izbora. Tamo ima AMS Anti Mold Strain. Nisam ga probal sadit još al navodno je jako dobar.
Ok onda...sto mislis da ubacim u reflektor neku jacu zarulju koliko max za ovu velicinu boxa jer pise na reflektoru da podrzava zarulje od 400w
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
10.02.2020
86
53
18
28
Ako stavljaš jaču zarulju treba bit i jača prigušnica. Daj slikni prigušnicu na tom reflektoru

Evo prigusnice cini mi se da je za 150w....i jos jedno pitanje prekjucer kad sam proklijale stavio u zemlju zalio ssm ih, ali sinoc vec suha zemlja i sinoc sam zalio opet lagano sad je opet suha zemlja sad sam opet zalio lagano isto ne puno zasto se zemlja susi tako brzo jel to normalno i jel dobro da ih ovako cesto zaljevam s tim da sam pokuso podic potove nisu bas teski znaci da nema vlage previse u njima...
 

Prilozi

  • IMG_20200406_151839.jpg
    IMG_20200406_151839.jpg
    129,5 KB · Pregleda: 16

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Ček, jel ti to kod sadenja nisi zalijo zemlju u potovima?
Kod sađenja si trebal zalit bar sa litrom i tako bi opet za jedno 4 dana.
A prigušnica ti je 150 pa ako zeliš 400 moraš mjenjat prigušnicu. Al opet pitanje dal ce ti stat u taj reflektor...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar
10.02.2020
86
53
18
28
Ček, jel ti to kod sadenja nisi zalijo zemlju u potovima?
Kod sađenja si trebal zalit bar sa litrom i tako bi opet za jedno 4 dana.
A prigušnica ti je 150 pa ako zeliš 400 moraš mjenjat prigušnicu. Al opet pitanje dal ce ti stat u taj reflektor...
Nene zalio sam zemlju kad sam sadio u potove samo mi se cini da se zemlja full brzo susi potovi su 12 l ...ok ugl da zalijevam sa litrom vode svaki?..a nista onds vidi cu za reflektor..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.067
15.499
358
Pozdrav!
Jel se mogu upisat za mentorsvo?
Nisam totalni početnik. Nekih 10-15 ciklusa sam uzgojio i dobro mi ide, ali pošto koristim Advanced nutrients, ponekad mi treba savjet.
A i tu je moscito tehnika, koju sam skužio, ali lakše je uz pomoč...
 
07.06.2016
95
111
43
Vraca joj se boja i ona u bolje ide, brijem da mi je lampa bila prenisko kak sam ju digo vraca boju. nije joj zlo vise a nemrem do melase. Bum sliko sutra nisam bio doma dok joj mrak a necu gasit bas, bojim se lampe ak crkne ima da se objesim cura mi zamjensku razbila
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
01.04.2020
20
13
3
33
Evo da se i ja javim sa novostima. Box je gotov i dimenzija 80x65x160 (Sliku cu ubacit za koji dan). Rasvjeta je 250w hps + reflektor i cooltube.
Nazalost do sjembi nisam na kraju uspio doci tako da cu ih morat sutra narucit i ne znam kada ce stici s obzirom na virus i blagdane ali stoji od 3 do 5 radnih dana.

Moze eventualno neka preporuka za stranicu sa koje naruciti i neki strain (radnu pljugu), jel mi treba jos sta od gnojiva?
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Propručio bi ti AN gnojiva al su malo skuplja. Jel imaš neka gnojiva u planu? Na hempatiji imaš i gnojiva i sjeme. Pogledaj si cjene pa cemo nesto iskombinirat U strainove biraš prema tome sto želiš, bit udimljen i zaljepljen za kauč-biraš indicu il sa večim udjelom indicu il Želiš bit udimljen a aktivan biraš sative il sa večim udjelom sative
Oni relativno brzo dostavljaju, mada godinam nisam naručival nis od njih pa neznam kakvi su u zadnje vrijeme
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.