Mentor Mr.smooke_allot

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Koronaguy

Aktivan Član
01.05.2020
103
347
63
Eh, sad, ja nisam još growal pod tak nekim sijalicama. Al sad kad su tak mokre treba ih dobro isusit, nebi vadio ništa vani. Ali stavi ventilator da ti puse na najjače da se to brže suši pa da vidimo napredak

Znaci da ostavim svih 12 sijalica? Nece im biti puno svjetla na box 85x55x120 ? To je oko 150w sve da popalim.
btw. Evo danas se jedna biljka fino digla, druga koju sam presadio u veci pot stagnira jos uvijek. Trenutno su ispod 8 sijalica cca 100w
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot
10.04.2020
43
27
18
27
Bojim se kakva ce bit zemlja al dobro si to rijesio. Jesi li joj nasuo barem litru vode?

Hm... Ovdje ti je premalo svjetla zato ti se sporije razvijaju, jer led slabo isušuje zemlju stavi još 4k žarulje da ti bude oko 100W.. a ovaj listič sto je otpao, jesi li ga mozda slucajno namočio? Daj slikni samo mjesto di je otpao. A sto je s lističem na zadnjoj slici? Daj samo njega slikni

Brate nejde ti to tak. Slušaj moje savjete i dobro če im bit. Vidi po slici kolko je nagruvana dušikom, potrošit če ona to i prežvakat, za korijen uvjek daješ provjerene nutriente a ne neka s*anja. Ako misliš slušat druge, mene više ne pitaj za savjet... boost je za iskusnije grovere.... uz to onaj ko ti kaže neśto vjerojatno je to radio i kod njega je bilo ok. A jel imaš isti strain ko i on? I iste uvjete u boxu?? Mislim da ipak nemaš. Razmisli prije nego slušaš nečije savjete

Eh, sad, ja nisam još growal pod tak nekim sijalicama. Al sad kad su tak mokre treba ih dobro isusit, nebi vadio ništa vani. Ali stavi ventilator da ti puse na najjače da se to brže suši pa da vidimo napredak

U toj fazi je to sasvim ok. Nista im ne fali

Daj memsamo podsjeti imaš li što za cvjetanje osim plantele? Sa big start ideš jednom tjedno i dalje. Za listič ne brini, star je več i onako češ uskoro malo rezuckat lističe
Nisam jos nista uzimao, nego imam plantelu u lokalnoj trgovini, a ako ce pravit razliku uzet cu PK juice. Kako god ti mislis da je najbolje.
 

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Brate nejde ti to tak. Slušaj moje savjete i dobro če im bit. Vidi po slici kolko je nagruvana dušikom, potrošit če ona to i prežvakat, za korijen uvjek daješ provjerene nutriente a ne neka s*anja. Ako misliš slušat druge, mene više ne pitaj za savjet...

Oke, izvini jbg...Pričam sa ljudima, kad me nešto zanima ih pitam, neki od ljudi što daju savijet su i iskusni i idu sa najboljom namjerom da pomognu, ništa drugo...
Ali istina je, ako sam te pitao za mentorstvo, budem i ispoštovao to.
Nemoj se srdit

:)

Misliš da je do dušika? Jer ni boost ni to gonjivo za korijen nemaju baš dušika, a zaljevam ju samo vodom. Znači jedini dušik je ovaj iz zemlje... Možda fosfor?

:respect:
 
Poslednja izmena:
15.04.2020
16
3
3
37
Zdravo mr.Smoke_Allot ,da li mi mozes pomoci oko growa?Prvi mi je grow ,imam uslove,
imam fino sjeme,nisam siguran imam li dobru rasvjetu (led),napravljen prostor,krenule su ali nekako sporo napreduju. Ne bih da kisksam kad sam vec krenuo. Ukoliko si za,i imas vremena bas bi mi trebao mentor,poslao bih detaljno sta i kako je do sad odradjeno uz slike naravno .
 
10.02.2020
86
53
18
28
@mr.Smooke_Allot
Pozz ovo pecnuto na na listovima jel me treba brinut??? I ova mala vidis kakva je sta cemo sa njom..??
 

Prilozi

  • IMG_20200507_224936.jpg
    IMG_20200507_224936.jpg
    324,5 KB · Pregleda: 7
  • IMG_20200507_225126.jpg
    IMG_20200507_225126.jpg
    206 KB · Pregleda: 7
04.05.2020
11
27
13
Ljep Pozdrav kolege i kolegice na :rolleyes::vutra: Ja sam @mr.Smooke_Allot mozete me i zvati samo Smok


Otvaram ovaj kutak da pomognem svima Vama koji želite saditi Cannabis, usput i odradit dobar trening na biljkama. Specijalnost mi je MosquitonettechPogledajte prilog 322976
Spreman sam vam Što detaljnije pomoč oko uzgoja u svim fazama. Ja osobno radim sa HPS, krenuo sam i sa LED-om. Več jedno vrijeme koristim Advanced Nutrents i tu ne mogu fulati. Nisu mi strani ni drugi proizvođači. Mogu vam pomoč u indoor uzgoju a u autdooru imam najviše iskustva. Volim improvizairati i sam složit sve što mi padne na pamet u svjetu Cannabisa. Molim članove koji nisu dogovorili mentorstvo da ne postaju u ovoj temi, Savjet novim Članovima, Pročitajte teme o uzgoju ovdje na :vutra:, upoznajte se sa forumom i imajte strpljenja
Na forumu sam dostupan skoro uvjek Ako me nema u trenutku kad me trebate, strpite se doči ču kroz dan več
Pozdrav i Sretno growanje :joint::wave:
Hei..koji ti je to strain?drago mi je vidjeti da josneko koristi lst i scrog
 
04.05.2020
11
27
13
Ljep Pozdrav kolege i kolegice na :rolleyes::vutra: Ja sam @mr.Smooke_Allot mozete me i zvati samo Smok


Otvaram ovaj kutak da pomognem svima Vama koji želite saditi Cannabis, usput i odradit dobar trening na biljkama. Specijalnost mi je MosquitonettechPogledajte prilog 322976
Spreman sam vam Što detaljnije pomoč oko uzgoja u svim fazama. Ja osobno radim sa HPS, krenuo sam i sa LED-om. Več jedno vrijeme koristim Advanced Nutrents i tu ne mogu fulati. Nisu mi strani ni drugi proizvođači. Mogu vam pomoč u indoor uzgoju a u autdooru imam najviše iskustva. Volim improvizairati i sam složit sve što mi padne na pamet u svjetu Cannabisa. Molim članove koji nisu dogovorili mentorstvo da ne postaju u ovoj temi, Savjet novim Članovima, Pročitajte teme o uzgoju ovdje na :vutra:, upoznajte se sa forumom i imajte strpljenja
Na forumu sam dostupan skoro uvjek Ako me nema u trenutku kad me trebate, strpite se doči ču kroz dan več
Pozdrav i Sretno growanje :joint::wave:
 

Prilozi

  • 20200507_231048.jpg
    20200507_231048.jpg
    300,9 KB · Pregleda: 14
  • 20200507_231059.jpg
    20200507_231059.jpg
    294,6 KB · Pregleda: 15
  • 20200507_231054.jpg
    20200507_231054.jpg
    319,9 KB · Pregleda: 13
07.06.2016
95
111
43
Smoke e da kak to ide s mrezom imam jos. 5 banera kad ove cepnem pa bi malo vise da mi uletavas nisam za dnevnike vidis po pismu da sam taraba ahahah i di kak to nabavit bediram se to kupovat gledaju cudno al to usput e i ovi ne cvatu vise i nove pocrvenile mis jos 4,5 dana amen a sam neznam dal da zaljevam jos zadnje dobila melasu i jos 4l vode jucer
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
@mr.Smooke_Allot

Pozdrav, da li mi želite biti mentor? Neću postavljati puno pitanja, volim čitati i sam odgonetnuti sve i svašta.

Ugl - LED grow box, dimenzija š42cm, d48cm i v150cm. Ukupno 0,2m2 površine ili 0,3m3 obujam. U prilogu slika boxa.
Trenutno je stiropor sastrane zbog problema sa grijanjem, čekam foliju da stigne. Preko noći mi je temperatura znala ispod 15C pasti, jer je box u sporednom objektu pored kuće gdje je prosječna sobna recimo jučer - 16C stupnjeva. Malo hladno, no za ljeto će to biti prednost.
Trenutno sa običnom sijalicom 100w držim box na temperaturi od 16 preko noći, do 23 kroz dan. Naravno, sijalica se gasi kad je mrak. :D Ovo unutra su menke od neke random loše domaje, samo zbog testiranja boxa koji je super služio do prije par dana dok nisu temeprature opet pale. No ide bolje vrijeme.

Ventilator je 100m3 kupaonski, termometar i higrometar čekam da stignu (sad imam analogni), kao i PH metar koji čekam. Uz sve to - još mi dolazi regulator ventilacije i folija.

Planiram danas u vatu staviti Royal Dwarf automatic - manja biljka, jednostavna, za prvi grow valjda bude dobra.

I kad pusti klicu u zemlju sa slike. Nemam preveliki izbor u mojem gradu, ali ova je skuplja, valjda će biti oke. Tjerao bih vegetaciju sa ovime što imam dok ne dođe folija, ph metar i higrometar i ostale điđe miđe.

U vege bih koristio 7 žarulja, 2x11 + 5x9= 67w 4000k i dvije su 3000k - 30cm od dna. Previše ili? Ako danas nađem barem koju od 6500K, uzimam. Uz to bude još jedna obična sijalica 60-100w prema potrebi da dogrije box.

Zalijavanje samo vodom iz bunara, dok se pot potpuno osuši, neću pretjerivati, nikakve hrane ne planiram do cvjetanja (osim ako nema potrebe).

Smjena bi bila 20-4, s tim da ova 4h ventilator ne bi radio, barem dok biljka ne izraste nešto. Planiram i želim što jednostavniji grow, bez puno muke i nauke, pa što bude bude.

Hvala!
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    59,6 KB · Pregleda: 9
  • 2.jpg
    2.jpg
    270,8 KB · Pregleda: 11
  • 3.jpg
    3.jpg
    446,4 KB · Pregleda: 11
10.04.2020
43
27
18
27
Nisam jos nista uzimao, nego imam plantelu u lokalnoj trgovini, a ako ce pravit razliku uzet cu PK juice. Kako god ti mislis da je najbolje.
I evo opet slika onih sprzenih listova. Od jucer su jos sprzeniji i bojim se da ne krene i na druge listove.
 

Prilozi

  • 20200508_104307.jpg
    20200508_104307.jpg
    257,6 KB · Pregleda: 7

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Kaj ih ne smije bit tolko??? A kad sam dobio od frenda koji ne smije sadit jos 7 blue dream i 3 afgan
Dobro. Al dvadeset rupa... po kolko litara??
@mr.Smooke_Allot
Pozz ovo pecnuto na na listovima jel me treba brinut??? I ova mala vidis kakva je sta cemo sa njom..??
Slikaj bez svjetla pa cu ti moč reč. Teško je vidit zelenu boju na tim slikama.
I evo opet slika onih sprzenih listova. Od jucer su jos sprzeniji i bojim se da ne krene i na druge listove.
Daj slikni cjelu biljku bez svjetla sa blicom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Robi123
10.04.2020
43
27
18
27
Evo slike.
Znaci sta bi tu mogao biti problem i sta cemo sa gnojivom za cvijet? (Kada otpr)
Plantelu koju imam u lokalnoj trgovini ili da narucim pk juice.
 

Prilozi

  • 20200508_113632.jpg
    20200508_113632.jpg
    405,1 KB · Pregleda: 32
  • 20200508_113654.jpg
    20200508_113654.jpg
    375,5 KB · Pregleda: 31
  • 20200508_113700.jpg
    20200508_113700.jpg
    379,2 KB · Pregleda: 27

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
@mr.Smooke_Allot

Pozdrav, da li mi želite biti mentor? Neću postavljati puno pitanja, volim čitati i sam odgonetnuti sve i svašta.

Ugl - LED grow box, dimenzija š42cm, d48cm i v150cm. Ukupno 0,2m2 površine ili 0,3m3 obujam. U prilogu slika boxa.
Trenutno je stiropor sastrane zbog problema sa grijanjem, čekam foliju da stigne. Preko noći mi je temperatura znala ispod 15C pasti, jer je box u sporednom objektu pored kuće gdje je prosječna sobna recimo jučer - 16C stupnjeva. Malo hladno, no za ljeto će to biti prednost.
Trenutno sa običnom sijalicom 100w držim box na temperaturi od 16 preko noći, do 23 kroz dan. Naravno, sijalica se gasi kad je mrak. :D Ovo unutra su menke od neke random loše domaje, samo zbog testiranja boxa koji je super služio do prije par dana dok nisu temeprature opet pale. No ide bolje vrijeme.

Ventilator je 100m3 kupaonski, termometar i higrometar čekam da stignu (sad imam analogni), kao i PH metar koji čekam. Uz sve to - još mi dolazi regulator ventilacije i folija.

Planiram danas u vatu staviti Royal Dwarf automatic - manja biljka, jednostavna, za prvi grow valjda bude dobra.

I kad pusti klicu u zemlju sa slike. Nemam preveliki izbor u mojem gradu, ali ova je skuplja, valjda će biti oke. Tjerao bih vegetaciju sa ovime što imam dok ne dođe folija, ph metar i higrometar i ostale điđe miđe.

U vege bih koristio 7 žarulja, 2x11 + 5x9= 67w 4000k i dvije su 3000k - 30cm od dna. Previše ili? Ako danas nađem barem koju od 6500K, uzimam. Uz to bude još jedna obična sijalica 60-100w prema potrebi da dogrije box.

Zalijavanje samo vodom iz bunara, dok se pot potpuno osuši, neću pretjerivati, nikakve hrane ne planiram do cvjetanja (osim ako nema potrebe).

Smjena bi bila 20-4, s tim da ova 4h ventilator ne bi radio, barem dok biljka ne izraste nešto. Planiram i želim što jednostavniji grow, bez puno muke i nauke, pa što bude bude.

Hvala!
Bok. Neznam kolko ču nač vremena za još nekog u mom mentorskom. Probaj kod nekog drugog, ja jedva nalazim vremena za dosadašnje kolege. Al savjetujem ti da izbjegavaš vodu iz bunara..
Sorry
Smoke e da kak to ide s mrezom imam jos. 5 banera kad ove cepnem pa bi malo vise da mi uletavas nisam za dnevnike vidis po pismu da sam taraba ahahah i di kak to nabavit bediram se to kupovat gledaju cudno al to usput e i ovi ne cvatu vise i nove pocrvenile mis jos 4,5 dana amen a sam neznam dal da zaljevam jos zadnje dobila melasu i jos 4l vode jucer
Ako možeš prouči u mom dnevniku. Mislim da sam to dobro opisal tamo (da ne pišem sve iz početka) evo ti Link da laše nađeš
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Evo slike.
Znaci sta bi tu mogao biti problem i sta cemo sa gnojivom za cvijet? (Kada otpr)
Plantelu koju imam u lokalnoj trgovini ili da narucim pk juice.
Ovo fleke su od Ph. Ako ti financije dopuštaju, preporučil bi ti da naručiš iguanu Bloom. To gnojivo je večini skupo. Al cvječe jako voli to gnojivo i organik je, i to nece bit tih ph fluktacija.
Ako ne naruči taj PK Juice.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0 and Robi123
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.