Mentor Mr.smooke_allot

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.02.2020
86
53
18
28
@mr.Smooke_Allot
Pozz...eo one photoperiodne sta smo mislili toping ipak bilo mi zao skroz sjeci pa sam fimming napravio...samo ocu tvoj komentar jel to ok po tebi proslo....i malo mi se guzvaju listovi na njoj i malo su opusteni cijeli nez zasto al raste super nema nikakvih fleka po listovima jedino malo kao da su izguzvani...za sad dajem samo plantelu list svako drugo zalijevanje...
 

Prilozi

  • IMG_20200602_224722.jpg
    IMG_20200602_224722.jpg
    368,1 KB · Pregleda: 25
  • IMG_20200602_224752.jpg
    IMG_20200602_224752.jpg
    292,5 KB · Pregleda: 24
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.291
358
Bok Mentore!
Eto, vegetacija bilja Outdoor je počela
Samo,što su se počele izduživat, ali nije problem,neka rastu,!! fotke sú tak tak,nesmijem previše oko njih skakat,
izdat ču svoj trag!A point- guerilla growa je,da ostaneju "sakrivene u žbunju(al da imaju mesta za rast!)
Outdoor 2020
IMG_20200531_141303.jpg

IMG_20200531_135059.jpg
IMG_20200531_135047.jpg
Prišao sam jim,posliko,vlage imaju (gronesti)..a iz daleka da slikam,skoro,pa se ne vide:
IMG_20200531_135009.jpg
(Izvinjavam slabi kvaliteti slike)
✌By lovetogrow
Smoke,zasad sve ok,ako naletim na neku dvoumicu,Pitat Ču te.važi?
Pozz iz susjedstva!
 
24.04.2020
61
28
18
Pozdrav za mentora, mali update i da se vidite:) Sta mislis kako napreduje? Nekako mi je mala za 30 dana starosti? Nikako da pocnem sa gnojenjem,zemlja se ne susi uopste,vlaznost velika a sunca nema. Brine me lisce na poslednjoj slici,ne vidim gamad,a lisce vene. Da nije nesto drugo u pitanju? Hvala i ziv bio. 7F2F9693-C064-496F-B475-91A7DE7AEE6F.jpeg 68642223-DF26-4D58-B5E8-7D6D83ECA543.jpeg 7939958A-7333-4E78-B2BE-FF5A5338EBB6.jpeg u 995B8A0B-BEB6-40B7-8373-61F3C32E9E4A.jpeg
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot
24.04.2020
61
28
18
Mentore naprasio sam biljku neopitroidom,nmg da gledam kako je jedu musice,a ovaj nim mi nije dostupan.Valjda ce biti ok sve.
Edit: cini mi se da je krenula sa cvetanjem lagano.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Bok ekipa. Evo mene nakon tjedan dana. Nadam se da ste se nagruvali strpljenjem, jer imam bitnijih stvari za uradit.
Pozdrav mentore,
Evo krenuli su neki problemi. Zalivene prije 3 dana sa po litru i pol + 4ml power plant + 2 ml pk juice. Jucer krenule fleke po listovima, a ova mala se uz to i smotala.Sta radit?
To su ti slatki problemi idu ka kraju pa je zato tako. Mozes stat sa hranom i za tjedan dana bi trebal imat neki mikroskop ili povecalo da vidis trihome.
@mr.Smooke_Allot
Pozz...eo one photoperiodne sta smo mislili toping ipak bilo mi zao skroz sjeci pa sam fimming napravio...samo ocu tvoj komentar jel to ok po tebi proslo....i malo mi se guzvaju listovi na njoj i malo su opusteni cijeli nez zasto al raste super nema nikakvih fleka po listovima jedino malo kao da su izguzvani...za sad dajem samo plantelu list svako drugo zalijevanje...
Sve ok :thumb: samo neka idu kako idu i bit če super
Bok Mentore!
Eto, vegetacija bilja Outdoor je počela
Samo,što su se počele izduživat, ali nije problem,neka rastu,!! fotke sú tak tak,nesmijem previše oko njih skakat,
izdat ču svoj trag!A point- guerilla growa je,da ostaneju "sakrivene u žbunju(al da imaju mesta za rast!)
Outdoor 2020
Pogledajte prilog 342110

Pogledajte prilog 342114
Pogledajte prilog 342115
Prišao sam jim,posliko,vlage imaju (gronesti)..a iz daleka da slikam,skoro,pa se ne vide:
Pogledajte prilog 342116
(Izvinjavam slabi kvaliteti slike)
✌By lovetogrow
Smoke,zasad sve ok,ako naletim na neku dvoumicu,Pitat Ču te.važi?
Pozz iz susjedstva!
Poz sused. Fino idu biljane. Nek se samo izduzuju da narastu vece od tog žbunja, jer pljesan ce ti navalit na vrhove ako budu u toj vlazi. Imal sam isti slucaj prosle sezone. Bilje u vegi predivne, a u 8 mj je navalila pljesan, jedva sam uspio 1/3 spasit.. nacupaj poljsku preslicu, osuši je. Trebas oko pola kile skuhat u 3l vode. Kuhaj 45 min, procjedi, i imas tekucinu za suzbijanje pljesni, ako se pojavi.
Mentore naprasio sam biljku neopitroidom,nmg da gledam kako je jedu musice,a ovaj nim mi nije dostupan.Valjda ce biti ok sve.
Edit: cini mi se da je krenula sa cvetanjem lagano.
Neznam sta bi ga tak usporavalo. Sve si mislim da je radi zemlje. Automat je to? Jel tako?
Kad bi mogao nabavit Eliminator od Theamazingdoctorzyme,unistio bi musice sigurno. Ja s time i pauke uništim, a kamo li ne te mušice.
Ako imas strpljenja čekati da ti odgovorim, može. Jos otprilike mj. Dana necu imat vremena bit svaki dan na forumu, pa ne mogu ni odgovarat na pitanja kad mi ih postaviš
 

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.291
358
Bok ekipa. Evo mene nakon tjedan dana. Nadam se da ste se nagruvali strpljenjem, jer imam bitnijih stvari za uradit.

To su ti slatki problemi idu ka kraju pa je zato tako. Mozes stat sa hranom i za tjedan dana bi trebal imat neki mikroskop ili povecalo da vidis trihome.

Sve ok :thumb: samo neka idu kako idu i bit če super

Poz sused. Fino idu biljane. Nek se samo izduzuju da narastu vece od tog žbunja, jer pljesan ce ti navalit na vrhove ako budu u toj vlazi. Imal sam isti slucaj prosle sezone. Bilje u vegi predivne, a u 8 mj je navalila pljesan, jedva sam uspio 1/3 spasit.. nacupaj poljsku preslicu, osuši je. Trebas oko pola kile skuhat u 3l vode. Kuhaj 45 min, procjedi, i imas tekucinu za suzbijanje pljesni, ako se pojavi.

Neznam sta bi ga tak usporavalo. Sve si mislim da je radi zemlje. Automat je to? Jel tako?
Kad bi mogao nabavit Eliminator od Theamazingdoctorzyme,unistio bi musice sigurno. Ja s time i pauke uništim, a kamo li ne te mušice.

Ako imas strpljenja čekati da ti odgovorim, može. Jos otprilike mj. Dana necu imat vremena bit svaki dan na forumu, pa ne mogu ni odgovarat na pitanja kad mi ih postaviš
Živ i zdrav mi bio Mentore!
Samo,da si ok,i dá si se vratio :cool: Imam pitanje u vezi ove (kuvane)preslice.?
Kako se upotrebljava,(u primeru problema sa plesnivošču budova!),kad dođe vrijeme za flower...jer se koristi foliarno il samo zalivanjem??
Krajem juna,ču,da jih špricnem sa NEEM-tonicom,protiv nametnika
,a i,mogu jih prestavit -u gronestima su(baš iz razloga vlage,idr..)!Ali prerasti če one sve!..25.l grownesti!
Ove sedmice samo kiša u komšiluku
:fuck: :mad:
Al neka..onda dolazi vručina(nadam se)"posle kiše sunce posije"
Hvala Ti puno za savjet!!
✌️By lovetogrow,and stay high!
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Jeste auto ak47,pocinje lagano sa cvetanjem,mislio sam jos jedno dve nedelje da je zalivam sa blumijem,pa da predjem na asef za cvetanje,sta mislis?
Jos nije potrebno za asef. Sve viš mi smrdi na spider mite. Daj ti to pazljivije pregledaj biljku. Uzmi lupu i trazi full male tockice i vidi jel se miču.
Par listova je puz pojeo dali moze stetit?
Ne brini nis joj neče bit. Samo pazi da ne jedu previše. Pomeci pužomor oko bilje da ih ubiješ
Pogledajte prilog 344308upomoc smooke, koji je ovo *****, i samo na 1/4 se pojavilo?
Fali joj kalcija. Ako mozes uzmi CalMag to ce zaustavit propadanje listova
 

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.291
358
Živijo mi Mentore!
Eto,juče sam išo na sajt,da pognojim sa batguano,za bolje cvatanje :) .
I samo što sam stigo,kiša me uhvati;(super,samo sam posipao oko svake biljke od 5-10g Guana:thumb:
,a vreme mi malo pomoglo).Tak da,nisam uspio ništa da uradim..npr.očistim okolinu(bližnju,od biljki),jer je prejako udarala kiša..jedva uspio jednu da uslikam.izvinjenje kvaliteti,kiša radi čuda.
IMG_20200615_204919_913.jpg
Piči nekako u visinu previše!od noda do noda po 15cm..mogu, da večje grane,topiram ?,al ne pri vrhu.Da bi odrezo dva sprata,tri,od gornjega lišča,ne sam top.šta savjetuješ, Smoke?
✌️by lovetogrow
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Grona

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
@mr.Smooke_Allot bok stari, iam problem a nezz do cega je tocno.. znaci na 3 heada su mi ove dlacice ko skurene.. jel to tak mora il je neki zajeb ti procjeni.. lampinjos je na 40cm i fkt nebi htel zajebat sad.. 61/16 dan joj je.. hvala:)Pogledajte prilog 345035Pogledajte prilog 345037
Sve 5 piči dalje. Sve je kako treba bit. Slike su ljepse kad ih slikas bez svjetla. :thumb:
Živijo mi Mentore!
Eto,juče sam išo na sajt,da pognojim sa batguano,za bolje cvatanje :) .
I samo što sam stigo,kiša me uhvati;(super,samo sam posipao oko svake biljke od 5-10g Guana:thumb:
,a vreme mi malo pomoglo).Tak da,nisam uspio ništa da uradim..npr.očistim okolinu(bližnju,od biljki),jer je prejako udarala kiša..jedva uspio jednu da uslikam.izvinjenje kvaliteti,kiša radi čuda.
Pogledajte prilog 345042
Piči nekako u visinu previše!od noda do noda po 15cm..mogu, da večje grane,topiram ?,al ne pri vrhu.Da bi odrezo dva sprata,tri,od gornjega lišča,ne sam top.šta savjetuješ, Smoke?
✌by lovetogrow
Mozeš rezat kak si mislio. Nemoš fulat. A možeš i monster crop napravit, samo trebaš više mjesta oko bilje
Počistit češ več
 
01.06.2020
31
145
33
Planiram gnojiti za 2 dana mislio sam im odmah dati duplu dozu posto do sada nisu nikako zbog kise imao priliku . Gnojivo planatela list. Sto ti mislis o tomen jel dobro ili da stavljam normalnu dozu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.