Mentor Opa Cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.07.2013
23
12
3
ok mentore moj :) stpljenje mi nije bas jaca strana :( nadam se samo da cu imati od cega da spravim to ulje :( inace ulje koristimo i supruga i ja vec vise od 2 meseca ima da se naruci preko fejsbuka neki lik iz vojvodine pravi to , ima njive zasadjene pod marihuanom i cak dobio kredit od banke za start up ... ulje lepo radi mogu vam reci ako se uzima kako treba po kapljica 3 puta na dan, opusta, ako se uzme malo vise kao da si ispushio dz., inace pokazalo se kao efikasno u otklanjanju bolova, nervoze, kostobolje...to je ono sto mogu ja da posvedocim.
sto se tice biljka jedna uveliko cveta a ostale ne to me buni.. sad ce slike



5vl3.jpg



es4g.jpg



ht4h.jpg



7and.jpg
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
https://www.vutra.org/topic/7716-kako-napraviti-ulje/
evo Keramiks jedan nacin na koji se radi ulje:)

A ovo je borba nase dragog prijatelja Mazara sa MS-om
https://www.vutra.org/topic/7670-1-dnevnik-konzumacije-pineapple-chunk/

E sada naravno da nije svako ulje dobro pogotovo ako ga kupujes na ulici ili na fejsbuku kako ti kazes...obicno je to macak u vreci:)
Znaci provjereno sjeme i sam uzgajas i pravis ulje.

Cure koje nisu procvjetale ...hoce,strpi se. Nisu sve iste pa tako i u fazu cvjetanja ulaze razlicito.Koji dan prije ili kasnije..ukljuci strpljenje, bez njega ovaj hobi nefunkcionira;)
 
18.07.2013
33
2
8
29
e ovako imam pitanje posto bi mi biljka sad trebala uci u cvijetanje a jos nisam gnojio,kad da to ucinim i sa cime?? :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
bilo bi dobro vidjeti biljku kako izgleda:)
ona je sada negdje 4-5 tjedana stara ako se nevaram i iskreno ako nepokazuje nekakve nedostake onda jos uvijek netreba davati nista.
Tesko je bez slike! Biljka je relativno mlada jer si kasno sadio ali svakako pripremi Plantelu onu crvenu i pokusaj nekakvu sliku zaljepiti da vidimo kako to sve skupa izgleda:
 
28.07.2013
23
12
3
Postovani,
interesuje me moze li se desiti da biljka ne procveta, jer ja definitivno imam neki cudan osecaj da ove moje dve stabiljke stoje na istom nivou razvitka zadnjih deset dana, jedna mi je procvetala sve je ok sa njom ali druge dve ...
Pustile su male bele brkove jos pre desetak dana ali bas male i tako stoji nista se ne desava...
Ako imate neko resenje, molio bih za odgovor, sto se tice ulja i gosp. Mazara svaka mu cast i nek nastavi sa borbom, mojoj zeni je bolje od ovog kupljenog ulja na fb-u, ali to nije ni prici onome sto je gosn Mazar uradio :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
nama prijatelju sanse da neprocvjeta...to je faza koju biljka nemoze izbjeci pa sve i da hoce.Samo se strpi i isplatit ce ti se.
jos 10-ak dana i kada se zalaufa cvijetat ces ti skupa sa njom :dada
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
BigKeramiks je napisao(la):
sto se tice ulja i gosp. Mazara svaka mu cast i nek nastavi sa borbom, mojoj zeni je bolje od ovog kupljenog ulja na fb-u, ali to nije ni prici onome sto je gosn Mazar uradio :)
nemoj ti meni gospon :spiderman:
može samo Mazar :dada
inače si mislim ko je taj gospon Mazar :knockknock:
:respect:
 
15.09.2012
66
156
33
36
Beograd
Potreban mentor za neke sitnice oko prvog unutrašnjeg growa koje mi nisu jasne kako treba, Opa cupa da li si voljan da pomogneš?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Shogunbg ...pucaj ;) tu sam da pomognem :spcartman:
 
18.07.2013
33
2
8
29
e ovako brine me sto su mi kod biljke donji listovi zuti tj. jedan trolist...da li je to zbog nedostatka hrane ili ???
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
chill daj me podsjeti koliko je stara i daj neku sliku sta si se stiso;)
 
18.07.2013
33
2
8
29
40 dana...a bio sam usliko al nisam mogo naci kabal da prebacim sa fotica na komp :/ i da zaboravio sam ti rec da sam vec jedan list otkinuo zuti gdje rastu nove grane...i jos spol nije pokazala
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
shogun samo ti pitaj i ovdje nema frke zato sluzi ovaj mentorski kutak ili pp kako ti odgovara;)


chill..ma jesi siguran da nije pokazala spol?
 
18.07.2013
33
2
8
29
ok budem probo nabavit neki mob pa uslikam pa ti posaljem :D ma imam jos jednu al mladu jedno 7-8 dana krenila je pokazivat spol al jos je rano za odredit slabo se vidi
 
28.07.2013
23
12
3
pozdrav, mentore bio si u pravu sve sto rece, pocelo je napokon da cveta, hteo sam da pitam kad moze se proba biljka milsim kad pocinje da pusta thc, tj, hoce li biti vajde ispusiti sad jedan mali cvetic sad posle mesec dana cvetanja, i pitanje jos jedno, ima li vajde donositi mrave i stavlajati na biljku, cuo sad da kad mravi setaju po biljci ona tad vise luci thc jer se brani ili nesto slicno...?
jos 1 pitanje?
dali da prekrijem najlonom biljke opet posto su noci i jutra hladne a da ih otkrivam danju, podsecam da su iz pocetka bile pod najlonom 2 meseca, a stare su 5 i po meseci?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.