Mentor Opa Cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

stara baba

Aktivan Član
18.11.2013
183
197
43
47
Sagittarius A
a moro sam malo,stvarno malo,prije 5 minuta sam bio :sick:
a sad sam :mrtva_banana: .
oće bit potrebno flush?
radila je samo plantela vrt(organsko).

a zelenu i crvenu sam sakrio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rookieee

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
ma netreba baba ispirati iako ja ispirem bez obzira koje gnojivo koristim :)
A jesi malo ha..i sta kazes jel valja sta ili je za bacit :)
 

stara baba

Aktivan Član
18.11.2013
183
197
43
47
Sagittarius A
stigao mikroskop :ridinghorse:
bit će to je ta gliva koju sam sanjao,
danas sam je i vidio,jedna amber među mlječnima.
kolko to inače traje od kada se počnu pojavljivati pa do :prof10: ?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
15 dana od prilike a mozda bude i za 10 gotovo.Prati sad sa mikroskopom .Uglavnom u ciljnoj ravnini si
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stara baba
09.11.2013
6
1
3
Evo da se javim da nebi bilo da sam dabe pricao.. Sjemenki komada 9 stavljene u vlazne maramice da proklijaju, mijesto pripremljeno u blizini vode rupe iskopane 50x70x50 sto vece to bolje, bojim se da da nije malo rano ih bacat vanka.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Rano je ...evo bas danas na prognozi gledam kako ce u sljedecih par dana biti i mraza u jutro.
I ja sam nestrpljiv.Ako imas neki box ,mozda bi bilo pametno malo ih drzati pod lampom kada isklijaju ako se vrijeme ne proljepsa.
recimo da si uranio bar 4 tjedna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
24.02.2014
18
7
0
33
Planiram prvi uzgoj out pa me muci par pitanja i bilo bi mi od pomoci ako bi hteo da budes moj mentor, za tebe sam se odlucio zbog mnogo iracionalnih i nebitnih razloga kao sto je tvoja profilna slika :D.Nego da predjem na sustinu. Kontao sam da cim proklija posadim seme ali brine me da tako mladu i nejaku biljku naapdnu puzevi, insekti i druge napasti. Mislio sam to resiti flasama za vodu od pet litara koje bi pri dnu odsekao i tako ih stavio preko biljke da je zastitim u prvih par nedelja dok ne preraste flasu tj. dok je najosteljivilja. Interesuje me koliko to moze da utice na dotok svetlosti i koliko ce uticati na biljku i da li moze biti nekih negativnih efekata ? Drugo sto me interesuje video sam neku stvar x seed ili tako nesto neka tecnost valjda u koju se stavi seme za zastitu pa ne znam koliko je to znacajno i sta zapravo to cini semenu(Citao sam opis proizvoda ali sve su uopstena proseravanja kako ce sme biti jako i lepo i tako do petog kolena ) ?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
threelittlebirds je napisao(la):
Potrudit cu se napravit box, nadam se da ce vrijeme bit normalno
Nemoras sada nista posebno raditi u vezi boxa..dovoljna je jedna,dvije fluo cijevi i mozes izgurati sa tim do pocetka 4.mj...ionako ti treba par dana da se klica pojavi pa ponda par dana dok izvire iz zemlje i ostaje ti 10_ak dana pod cijevima uz uvijet da ce 4.mj biti odpocetka dovoljno topal i suncan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and Tarzan

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Tatanka Yotanka je napisao(la):
Planiram prvi uzgoj out pa me muci par pitanja i bilo bi mi od pomoci ako bi hteo da budes moj mentor, za tebe sam se odlucio zbog mnogo iracionalnih i nebitnih razloga kao sto je tvoja profilna slika :D.Nego da predjem na sustinu. Kontao sam da cim proklija posadim seme ali brine me da tako mladu i nejaku biljku naapdnu puzevi, insekti i druge napasti. Mislio sam to resiti flasama za vodu od pet litara koje bi pri dnu odsekao i tako ih stavio preko biljke da je zastitim u prvih par nedelja dok ne preraste flasu tj. dok je najosteljivilja. Interesuje me koliko to moze da utice na dotok svetlosti i koliko ce uticati na biljku i da li moze biti nekih negativnih efekata ? Drugo sto me interesuje video sam neku stvar x seed ili tako nesto neka tecnost valjda u koju se stavi seme za zastitu pa ne znam koliko je to znacajno i sta zapravo to cini semenu(Citao sam opis proizvoda ali sve su uopstena proseravanja kako ce sme biti jako i lepo i tako do petog kolena ) ?
Nasao si mentora :thumb:
Moja baba kada izlazi na izbore onda je isto tako iracionalna....tako da tko zna na kakvog si mentora nabasao..haha
Sve sto si isplanirao je ok.Znaci te flase su dobra stvar i sve dok njih budes imao bit ce ok. a kada ih maknes onda krece vojska vutrojeda e sada postoji vise nacina kako da ih se rijesis.Ekoloski i manje ekoloski na tebi je izbor.Znaci tu nastupa moralna nota ili kao ja udaris iz svih oruzja do kojih mozes doci.
Obrati paznju ..jer flase su uocljive i lako moze neko da ih vidi.
Moja preporuka je da nekompliciras sa nekakvim tekucinama za cuvanje sjemena nego ih podigni u nekim posudama pa kada malo stasaju onda ih presadis na sajt.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tatanka Yotanka
04.03.2014
1
0
0
Poštovani Opa Cupa,

totalni sam početnik u svemu ovome a neophodno mi je da saznam nekoliko osnovnih koraka. Pretražnjom foruma nisam uspeo da nadjem relevantne informacije, pa te stoga molim da mi pomogneš ukoliko imaš malo vremena. Odgovara mi svaki vid komunikacije - PM,Skype,mail.. šta god tebi više odgovara. Izbegao bih javnu konverzaciju jer smatram da bih početničkim pitanjima mogao ugušiti topic :p

Hvala unapred,
Nikola.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
NicolasBg-slobodno stisni PP a mozes i ovdje,zato i postoji mentorski kutak

Aco-upisan si u dnevnik sjedi u zadnji red do prozora.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: okonetovan
24.02.2014
18
7
0
33
Zahvaljujem mestro. Videcu jos o nacinima zastite nakon perioda flase. Necu da se neko drugi sladi od mog rada tako da ce vrv biti neko oruzije za masovno unistenje. :D. Al znacu kad proucim sve ekoloske metode.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
03.06.2013
4
4
3
Utipkavam, al mi stalno izbacuje error :vb_kez:

Dakle, posađena Z7-ica prije 2 dana... 5 teglica, 2 su za sada nikle ... box je dimenzija176x87x75, udaljenost od hps žarulje 250W je 60cm... Trenutno su na režimu 18/6 i dok gori lampa, temperatura je 27-31 *C i vlaga je 25-30%... prvi dan je vlaga bila samo 10%, al sam onda nabacao gro posudica s vodom unutra i mokrih ručnika pa se trenutno drži ovako... mislim da ne ide više jer još nemam vent za upuh zraka, al imam za ispuh...
Daaaakle... muče me 2 stvarčice.. imaš neku ideju kak da dignem vlagu i koliko puta mogu zalijevat biljku? čini mi se kao da često vapi za vodom, a pošpricam ju muški kad se ugase svjetla :popworm:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.