Mentor Opa Cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.04.2014
15
14
0
tražen si....
ma postao sam bio na tuđi dnevnik pa su mi rekli da tražim dalje...
uglavnom:
imam 4 nl automatica na balkonu..... proklijale 8.3.... zemlja terra magma.... zaljevao malo plantelom za vege....
pa stavljam par slika sada a još nekoliko kad stignem.

treba mi mišljenje stručnjaka o razvoju i stanju biljaka owo mi je prvi put da su bebice narasle ovoliko pa mislim da je šteta da ne zatražim stručnu pomoć :)

slike


 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.377
2.598
Malo vise sunca im treba..Bilo bi dobro da imaju i malo vise zemlje :)
Koliko dnevno budu na suncu ?
 
11.04.2014
15
14
0
balkon je na sjevero-istoku negdi od 7 -13 sunca.... dali da naspem zemlje do vrha ovih posuda jer mi je nezgodno uzimat veće nemam mjesta....


zanima me kada zalivati sa bloomom?? dali ih treba rezati? tek sam naručio ph papiriće pa bi u pon trebao znati i ph zemlje...


zadnjih 10-ak dana bilo oblačno ali čim je izašlo sunce poduplala se :)

ok

hvala na savjetu... novi sam pa nemam pojma :(
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.377
2.598
To je malo sunca ali ok bit ce nesta ako mozes daj vise sunca ;)
Koji bloom...ako je Hesi onda daj manje od full doze pa ces vidjeti kako reagiraju.Imao sam NL i bio je prozdrljiv kao i svi hibridi ....manje vise ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nezamislivi
11.04.2014
15
14
0
ništa od više sunca bit ce kako bude.... :) hvala na odgovorima.....
imam još puno pitanja ali sad idem gledat tekmu.... pozdravljam....

ista vrsta isto klijanje samo bila u improviziranom boxu i preživjela??
dali treba rezati išta listova?





lampa


pogled od gore




presjek


položaj u boxu...
 

Hempy

Aktivan Član
20.02.2014
75
213
0
Hej mentore. Evo novi update mog dnevnika: link

Nisam do sada radio nikakav trening, no htio bih ipak naučiti scrog metodu (ovaj prvi uzgoj je i onako učenje), pa sam ipak stavio mrežicu da vidim kako bi to izgledalo. Malo je teško prići zadnjim biljkama za zaljevanje, no mreža je fleksibilna, pa ipak mogu nekako prići biljci. S druge strane, kako je mreža fleksibilna tako mi izgleda nekako jadno, da drži sad već jake stabljike. Kad sam je kupovao na Netu, pisalo je da se radi o scrog mreži, pa će valjda biti dobra. Mrežica je lijepa jer se i vidi kako biljke rastu na očigled. :) Nisam još ni sam siguran kako ću savijati ove biljke po toj mreži, no čini mi se da nema druge nego probati pa naučiti kroz iskustvo.

Inače, imam nešto žutog lišća na svakoj biljci pri samom dnu, ali su biljke toliko guste i krcate (čini mi se) lijepim zelenim lišćem da se nisam previše zamarao, samo sam povećao količinu vode na 1l po biljci svaka 2 ili 3 dana (moram još odlučiti).
...

EDIT:
Povodom tvog upisa na dnevniku...
Predlažeš da maknem mrežu, ne napravim nikakav trening na biljkama i da uskoro razmislim da prebacim na cvjetanje? Jesam te dobro shvatio?
 
04.04.2014
29
8
8
Pozdrav Opa Cupa, može li mentorstvo (Jack nas napustio, jbga, siročići :sad2: ) obećavam da neću gnjaviti previše :shit:
 
11.05.2014
11
2
3
Opa cupa novi sam na forumu i trebam pomoc oko growa vec sam prije sadio al zelim da bude najbolji grow do sada jer bi mi mogao pomoc oko toga pozz razmisljam se na outdoor
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
20.09.2013
22
2
3
Od jeseni pratim forum i dosta toga sam naucio, ali uskoro planiram da sadim, pa bi mi dobrodosla pomoc. Moze mentorstvo?
 
11.04.2014
15
14
0


Pisao sam vec ovo je sestra balkonskih ( nl auto)samo u amaterskom boxu.. sa lampom plant growth 18w sad joj je 60 dana zadnjih 10-ak dana na 12/12 slabo cvjeta dali treba jos svjetla mozda stedna 23w? Hvala....

 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.377
2.598
18w plant growth je neznam kako bi ti napisao...0 bodova :(
6.000l je minimum i cak i na 6.000l jedva procvjeta.nekuzim se u tu rasvjetu ali misli da kod tebe nema vise od 500l eto lupio sam bezveze ali mislim da nisam daleko od istine.
Znaci ta od 23w i + jos 5 takvih i onda mozes ocekivati nekakav cvijet.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.377
2.598
cekas da se vrijeme proljepsa....kolike su sada ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.