Mentor Pantagan

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
Pantagan

Pantagan

kanava
Grow Support
11.05.2015
2.538
9.155
358
E baš mi je drago da je grow završen i ulje skuhano:):thumb::respect:
Ne mislim da su krive sorte. Mislim da si naglo krenuo sa velikom dozom i da je to zbog toga. Dva su rješenja, ili smanji dozu (puniš kapsule do trećine ili do polovice) i polako se navikavaš uz postupno povečanje doze, ili drugi način, da nastaviš sa tom dozom i budeš pospan jedno petnaestak dana dok se organizam navikne.

• Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica
OP
OP
Pantagan

Pantagan

kanava
Grow Support
11.05.2015
2.538
9.155
358
Polako, daj ulju vremena. Dogodi se da nekim ljudima, koji nemaju iskustva ni tolerancije, u početku i indika i sativa djeluju uspavljujuće. S vremenom prestaje psihoaktivni efekt i onda tek osjetiš benefite određenog ulja. Neka te ne obeshrabre prvi dojmovi, nije ni ulje svemoguče pa da riješi dugogodišnje probleme u dva dana.

Narcotic

Aktivan Član
03.05.2017
148
556
93
Pozdrav mentore nije me bilo skoro mesec dana , razlog je taj sto nisam nosio telefon na sajt zbog bezbednosti. Evo ipak jedne slicice popcorna koji sam skinuo da probam , OG kush 80 dan. Planiram jos dan dva i da secem sve ,proba je bila uspesna :) IMG_20190717_082755.jpg

• Sviđa mi se
Reactions: Pantagan