Mentor Pantagan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
02.03.2017
11
9
3
ok, poslednje pitanje iz ove teme:
koliiko SUPER START gnojiva stvarno boprinose boljem razvoju korena na početku uzgoja i da li ih preporučuješ?
 

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Barba, i ja bi se pribiljezio ako može.
Bit ce i unutra i vani, na Vašim paralelama. Necu puno gnjavit, vjerojatno samo kad zaserem nesto :D
 

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Evo oma prvog :D
Pripremam za out,raskrcio sam nesto makije i mislim maksimalno upotrijebiti sto tamo nalazim. Borovine nema u blizini pa je valjda humus dobar? Ima ga u sloju od 6-7 cm. Svud okolo. E, a ispod je neka gadna zemlja, neznam sto je to. Svijetle boje, kao bijela kava. Čudno je to sto je svud okolo obradjivano, a ta lokacija ne. Nisam ju mislio koristiti, već dovesti crvenice i nešto supstrata + lokalni humus, ali ako mogu i nju mjesati bilo bi lakše. Bar da ne moram odvajati mjesavinu od te zemlje.
I sto od gamadi mogu očekivati, ne dvonožnih. Cime da se naoruzam? Nisam neka ljuta eko- garda, tako da u razumnim količinama može sve sto ce pomoci
 
Poslednja izmena:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Humus je ok ako nema borova ili borovica (ne borovnica:D), makne se lišče s vrha i koristi se donji sloj. Pomješaj bar 50% kupovne zemlje, oko 30% humusa i ostalo crvenica. Ali to je baš lagana zemlja i biljka če je brzo potrošit, neke bakterije tipa Slavol bi dobro došle. A kakva je ta gadna zemlja, jel ko glina?
 

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
A tako nesto. Kada ju kopam, lomi se u velikim komadima. Kad je suha.

I sto od gamadi mogu očekivati, ne dvonožnih. Cime da se naoruzam? Nisam neka ljuta eko- garda, tako da u razumnim količinama može sve sto ce pomoci
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Ništa, nju nemoj koristit. Iako dobro drži vlagu, stavi ti crvenicu.
Actara je efikasna protiv nekih nametnika, ili buhač ako ga imaš volje skupljat u proljeće.
 
04.10.2015
68
25
18
32
pozdrav, trebao bi brzi odg, zasadio sam automat amnesiu i niknula je ali je još ostala sjemenka na njoj, pa ne znam dal da je skinem ja ili će sama otpasti?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.