Mentor Pantagan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.03.2016
24
8
3
29
Pozz Panta, ti si pratio moje bilje vise nego CilI a nije te bilo sad, napisao sam u temu Mentor CilI nesto, pa ako mozes odg.ovdje i obrisat tamo jer on jos nije vidio :)
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
@konzum Ovako odokativno, ja bi to skinuo:makaze::thumb:
Otrimaš i staviš na neko tamno i prozračno mjesto da se suši nekoliko dana. Kad se prosuši da je izvana suha a u sredinu još malo vlažna onda s njom u teglu i provjetravaš dnevno nekoliko puta.
 
03.03.2016
24
8
3
29
Konzum a ne nexus ali nebitno :D znaci i sluzbeno jedna ide pod noz, stari hvala ti puno, par puta samo mi je trebao savjetic ali si meni masu pomogao, pozz i hvala

Sorry, :razvaljen::, evo ispravio sam:D:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr. Mojo Risin

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Prva izgleda muška a druga ženska ali nisam siguran, pričekaj još koji dan pa ponovi slike. Cvijetanje bi trebalo krenut za koji dan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica
09.11.2016
69
153
33
36
Moje su krenule u cvetanje ,mozda 2 dan kako cvetaju.E za sad nema nigde plantelle verovatno su iskupovali groweri,sta u slucaju da je ne nadjem jel ima neka zamena?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr. Mojo Risin

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Zamjena ima svakakvih, ja neznam šta je tebi dostupno. Pitaj da ti daju neko gnojivo koje je slično Planteli cvijet, da je manji udio N a veči P i K. Pogledaj malo po forumu, razna gnojiva se koriste nije Plantela jedina.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica
03.03.2016
24
8
3
29
Pozz, osusilo se eto i naisao sam na problem da nemam nijednu staklenku..jel moze vrecica odradit isti posao? Ili plasticna posuda s poklopcem?
 

nexus777

Aktivan Član
01.09.2016
170
714
93
Pantagan, oprosti stvarno sta te toliko smaram sa tim usima i insekticidima vise mi je zlo od njih,,nazalost jos ih ima ,,nasao sam doma ovo http://www.agroportal.hr/agro-baza/zastitna-sredstva/insekticidi/6047 , ostalo mi je 2.5 ml mislim da ce bit dosta za jednu biljku,
ovdje pise doziranje ali za svaku biljku drugacije , neznam di mogu svetinju svrstat medu njima :p,
nebi htio da je zgorim.
hvala puno:thumb::thumb:

biljka je u cvjetanju.
EDIT:smede male bubice ispod listova
 
Poslednja izmena:

nexus777

Aktivan Član
01.09.2016
170
714
93
Panta ,pospricao sam prije nego si odgovorio naprvio mjesavinu 1ml sa 1lit vode,ajmo rec da ih je 90% uginulo,znaci ima jos zivih,nije bilo kise znaci nista se nije ispiralo,znam da ih se jako tesko rijesiti, mozda da ponovim tusiranje kroz par dana sa istim proizvodo i dozom.

Vidio sam da koristis Plantela Vitu, planiram je koristiti sa Plantelom Cvijet i Plantelom Morske alge
Posto je kod mene svakodnevno zaljevanje sa 12 lit vode isao bi ovako
1.dan Plantela cvijet 50ml +12lit vode
2.dan Plantela Morske alge 50ml +12lit vode
3.dan Plantela Vita
4 i 5 dan samo voda
Sta kazeš ,meni nije problem povecati postotak gnojiva do sad su se super ponasale i sa 100ml Plantele pošto je biljka u cca 140 lit zemlje

Gracias:thumb::respect:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.