Mentor Pantagan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
brate,moram ovde panticu da te iscimam..ne znam kako bih drugacije dosao do informacije..moze da se izbrise ovaj post posle

ima li smisla bio tabs u kokosu i kako to izgleda..

ima li prodju na vise biljaka u recimo 4-5l saksijama u sog varijanti i ebb and flow stolu?
tableta ipo po saksiji i krece se od veceg klona..smart pot

probao bih mozda nekad u buducnosti i tu varijantu,ali posto bi to bio ebb and flow sistem,ne mislim da voda ne bi stizala uopste do tablete ako je ona pri vrhu..saksije bi se topile do trecine u najboljem slucaju..a oni preporucuju da tableta ide 5 cm u zemlju

i samo bih pustao ph vodu iz rezervoara
 
03.01.2019
80
162
33
33
Zdravo mentore ja skupio damu pa naracuio semena preko linde sada izabrao sam da im posaljem novac saljem li preko vestern uniona ili preporuceno u koverti?
 

Volim_znati

Aktivan Član
05.05.2018
54
403
53
Pozdrav panta. Susio sam biljku 7 dana i malo se presusila. U tegli je sad 24 sata i vlaga se stabilizirala na 58%(mozda se jos 1-2 posto digne). Mene zanima jel trebam sad redivito otvarati teglu da prodise ili je dovoljno jednom u 5-6 dana da mi se ne osusi previse?
5DCB8C65-8D28-4761-9985-EF7194889E6A.jpeg
 
18.01.2019
15
13
3
45
Dobrodošli u mentorski kutak! Ja sam Pantagan, Panta ako vam je lakše.
Mali doprinos našem forumu je da dijelimo znanje i iskustva, pa ako vam mogu bit od pomoći tu sam za sva vaša pitanja u vezi indoor/outdoor uzgoja.
Po pitanju outdoora Vam mogu više bit od pomoći ako sadite na škrtom i suhom terenu mediteranske klime ali i za ostalo ču se potrudit dat valjan odgovor.
U indooru ne radim s Hesi i plantella gnojivima.
Imam nešto iskustva s hps, led i cfl rasvjetom ali za tehničke karakteristike i sklapanje led panela pitajte iskusnije;)

Molba članovima koji nisu dogovorili mentorstvo da ne postaju u ovoj temi.

Savjet novim članovima da prvo pročitaju teme o uzgoju, koje je na forumu vrlo lako pronaći jer u čitanju foruma leži bar pola mudrosti o uzgoju:) i ako može, bez poruka na pp.

U nadi da če Vam moje iskustvo bit od koristi, dobrodošli:)
Lijep pozdrav zamolila bih vas za mentorstvo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Drage volje, tu smo da pomognemo koliko možemo:thumb:
Pročitao sam tvoju temu, ako imaš dovoljno prostora preporučam svjetlo hps 600 w, box dimenzija 120x120-200 ili 150x150x200. Več složeni kompleti kod nekog grow shopa su ok opcija. Prostor gdje je box mora bit grijan zimi, temperatura kad je ugašeno svijetlo nebi trebala padat ispod 18c, 20c bi bilo idealno. Na taj prostor bi išlo4 do 6 biljaka. Kod naručivanja sjemena gledaj da su sorte 80-100% indika i jedna neka bude više sativa za dnevno ulje, sorta Jack Herer se pokazao dobar u tu svrhu. Automate (autoflower) sorte izbjegavaj radi manjeg postotka kanabinoida u njima, znači traži samo fotoperiodne (foto) i feminizirane (fem) biljke.
Dobro došla na :rolleyes: forum!
 
18.01.2019
15
13
3
45
Drage volje, tu smo da pomognemo koliko možemo:thumb:
Pročitao sam tvoju temu, ako imaš dovoljno prostora preporučam svjetlo hps 600 w, box dimenzija 120x120-200 ili 150x150x200. Več složeni kompleti kod nekog grow shopa su ok opcija. Prostor gdje je box mora bit grijan zimi, temperatura kad je ugašeno svijetlo nebi trebala padat ispod 18c, 20c bi bilo idealno. Na taj prostor bi išlo4 do 6 biljaka. Kod naručivanja sjemena gledaj da su sorte 80-100% indika i jedna neka bude više sativa za dnevno ulje, sorta Jack Herer se pokazao dobar u tu svrhu. Automate (autoflower) sorte izbjegavaj radi manjeg postotka kanabinoida u njima, znači traži samo fotoperiodne (foto) i feminizirane (fem) biljke.
Dobro došla na :rolleyes: forum!
Super,idemo nabavit box i sjemenke što prije tako da ne gubimo vrijeme. Za sad krećemo s kupljenim uljem dok biljke ne porastu. Nadam se da ću uspjet vjerujem ovome više nego kemo. Još da pitam za graviolu ona se može koristiti uz ulje pretpostavljam. Naručila sam i sodu te c vitamin. Valjda će pomoći barem malo.
 
18.01.2019
15
13
3
45
Borba je počela i u vidu prehrane,bez šećera,voće,povrće,sok mrkve,cikle. Prognoza je 6-12 mj. Bolova za sada nema,predaje nema,a smatram da niti kemoterapije.
Šaljem upite za grow box po shopvima. Brine me nabavka sjemenki ali valjda ću nekako uspjet pošto živimo u svijetu gdje su zdravlje i život ilegalni.
 
18.01.2019
15
13
3
45
Jel su 100% indice ok. za moj problem. Bez obzira na nazive i postotak kanabinoida sastrane. Brinu me male brojke 25% itd. Je to prepreka u konačnom proizvodu.Možda smaram sve na forumu,ali ovo mi je prvi u životu i to me nevolja natjerala.
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Ne, krivo. Kad je rak u pitanju bitan je thc, ne cbd. Iako neka istraživanja govore da neki tipovi raka reagiraju na terapiju cbd uljem u tvom slučaju treba se koristiti thc ulje. Cbd bolje pomaže kod neuroloških problema, moltipla, parkins, itd...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.