Mentor Zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
E sad, ovisi u kojoj zemlji budes sadio prema tomu bus se i ravnao. Ako si u mogućnosti , uzmi Poth , perlit, i cocos. Pa budes zamiksao u određenom omjeru. Ako budes kupovao gotovi supstrat, onda Direkt u tegle. Plagron grow mix, biobizz all mix Itd. Po centrima imas plantela,substral Univerzal, kako gdje florabelu Itd...
Neznam kako si s lovom. No moj savjet ti je organic, Biobizz,Plagron, Biotabs ili hesi kojeg jod nisam probao ali daje izuzetne rezultate samo sto je tako rec hibridno tj pola organic pola mineralno...Itd.
Kako god odlucis nisi pogriješio. Naruci preko nasih sponzora, u roku 3 r dana je doma. Lampa HPS 600w sa odgovarajucom prigusnicom. Imas dual spectrum 600w,sa njom odradis cijelu grow jer ima dodanig plavog spektra, te klasičnu MH 600w za vege i 600w HPS pure red Itd za cvjetanje konkretno . Ako imas novaca zasebne opcije su bolje, tj za vege MH za cvjetanje pure red... I MH i HPS idu na jednu prigušnicu..
Ako ti se neda maltrat,uzmi DS i udri..u konačnici i pod HPS običnom odradis ok vege.
Ako bi to radio u boxu navedenih dimenzija,imao bi vecu iskoristivost svjetla,bolju kontrolu,i u konačnici stealth... Neznam oce li ti mirisi predstavljati problem... Za to ili filter ili kile Ona gelova..Itd..
Cijelu sobu ti je zaista tesko kontrolirati,u smislu opcija i uvijeta kaj tebi treba jer za taj prostor komotno i 1000w mozes.. no pricamo o osobnom uzgoju za osobne potrebe Itd..
Pitaj kaj god te zanima, ali po meni u kutiju to strpaj i kontroliraj ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Jucer zalio i izgleda da odobravaju :) Svaka je dobila pola litre vode i 1ml RJ. Sljedece zalijevanje isto tako ili? Zanimljivo da je jedino posuda u kojoj je Jack malo procurila, ali dosta malo. Mozda pola deci.

LSD se malo nagnuo ali kao da namjerno to radi da osunca drugu stranu.

Moja prigusnica ima superlumens opciju, tj. 440w. Sta mislis da aktiviram to? Zaboravio uopce na to..

Vjerojatno cu ih trebat zalit za nekih 5 dana pa mislim mozda da onda i prebacim na 12-12?

20171013_173152.jpg
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
@Long balls Larry druže, dobro je. Iduce zaljevanje isto s pol L ali drugom dozom RJ. Ne, pricekat cemo Jos mrvicu s 12 12 dok se ne razviju Jos. A probaj SL .
Zasto ne, ali svako overiridanje koristiti komponente vise nego regularno koristenje. Mozda bolje u cvjetanju prebaciti na tu opciju. Super su biljke.
@markoarrow ostavi, bolje objesi. Neka visi do Ujutro joj nebu nis.
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Ok. Nisam mislio tj. Negdje procitao da bi ta sl opcija skracivala zivot zarulji ali jasno vjerojatno tocno to radi. Vjerojatno ga nebi kupovao da sam znao. Jos sam ga i platio nekih 200kn vise :D budem ostavio to za cvjetanje kad se hps malo razradi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
05.10.2017
52
27
18
28
Mentore pokazale su dvije da su zenske koliko znam dvije vlasi izadju bijele cekam da vidim sta je sa jos jedne pa slikam.
 
28.06.2016
63
69
18
Split
Napokon neko✌!!! Novi san pa nisan zna za mentore... uglavnom tia bi uzeti http://www.igrow.com.hr/shop/growbox/secret-jardin-growbox-kompleti/ ovaj growbox u dimenzijama 90x90x180 za sjeme se jos nisan odlucia.... znaci zanima me:
-Kolike komada da stavim te u kolikim posudama
-dali je sigurno to narucivati na kucnu adresu( growbox i sjeme)
-koliki su (cca) troskovi struje
-i koliko se (cca) moze dobit od jedne biljke (bilo koja vrsta samo da otprilike znam neku kolicinu)
Fala puno na bilo kakvoj informaciji
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ej druže @Smirivoj
ovak;citiram sa stranice gornjeg linka:
Uz ovaj šator, dimenzija 90x90x180cm, primjeren za do 4 posude od 8L
Si gledao mozda druge ? 100*100 ? i 400w ti je mila majka...pukneš 4 kom u 100x100 18 L + potovi i da vidiš.
Naručivao uvijek od sponzora, čak iz druge države i nikad problema hvala bogu. Od opreme do sjemena.
Troškovi struje ti nisu ništa veči od nekog ozbiljnijeg gamerskog kompa,servera,itd... 400w... + ventovi itd...nista značajno..
70-100 kn ,sve ovisi o kojoj W pričamo,.
Koliko g-a ?
Teško za procjenit, to saznaš kroz grow..tj možeš predpostavit ali nikada neznaš nema pravila...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Smirivoj
28.06.2016
63
69
18
Split
Da razmislja sam mozda home lab 100x100, a razlika je samo u 100 kn.... samo mi nije jasno sta mislis pod ovim narucivao od sponzora??? Fala na infu druze
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
sponzori su ovi gore banner sta vidis, seedsman, hempatija i ovaj novi pa od njih mozes narucit sjemenke a od hempatije mozes i opremu, zemlju i tako to. ja sam narucivao od njih i bio zadovoljan. mozes naci jeftinije neke stvari drugdje.. pogledaj si komplete. imas cijeli komplet box i sve ostalo ili samo rasvjetni komplet i tako. predlazem ti da malo pogledas di bi ti bilo povoljnije i onda ako ti nesto iz tog kompleta ne pase kazes im da ti zamijene. dobit ces dobar popust ako uzmes recimo cijeli komplet ili bar dio kao ravjeta i sl.

Homebox je odlican ja sam isto uzeo ambient 1x1x2. imas blauberg 125 turbinu na stolarijamraz. prigusnica recimo green power je izgleda dosta dobra. ako mislis growat i kroz toplije periode uzmi se neki air cooled hood reflektor. onda trebas i izolirane cijevi ali ne treba ti od turbine do reflektora. ja nisam na to mislio pa uzeo previse tih cijevi izoliranih. ako di zapne pitaj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smirivoj
28.06.2016
63
69
18
Split
Svaka vam cast ljudi... fala na svemu sad mi se polako slaze rubikova kocka u glavi... Nadam se da cu uskoro zapoceti s growanjem tako da cemo se onda cuti za dalje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Long balls Larry
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.