Mentor Zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ne, gle...pistile ..u početku stipule koje rastu iz calixya i trihomi nisu isto nemoj mješat....
Znaći pistile su one dlačice u početku....bijele kada se počinje formirati vrh....odnosno cvijet.
Krene se formirati u tijeku 1-2 tjedna cvjetanja....Znači bijele dlake...
One se formijraju kod rasta head i prisutne su do samog sazrijevanja.
Trigomi su izraslina tj tvorba.... na vrhovima kanbisa koje sadrže mnogo kanbinoida...
Prema želji skidaš, neznam šta ti tu nije jasno...
Ja temolim da iz znatiželje pogledaš anatomiju biljke....
Trihomi su glavni adut cvjetova...i jedini koji te zanimaju..
Ja neznam kaj ti tu nije jasno..

Pistile
Cannabis-Pistils-hero-800x400.jpg

Trihomi
C0195323-Cannabis_trichomes%2C_light_micrograph-SPL.jpg
download.jpg

Prema njima određuješ zrelost biljke ter su opni jedini paramter realne zrelosti-
Nemojte mješat pojmove te Vas molim da ako treba pročitate ponovno vodiče....
 
Poslednja izmena:

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Ma ja svakako moram pročitati vodič jer ga nisam pročitao, a nisam do ovog trenutka ni znao da postoji. Ja sam krenio u grow kao da je to nešto jednostavno, no ubrzo sam shvatio da ne ide sve ko po špagi. Na forum sam pogodio kao ćorava kokoš zrno, i isto tako sam počeo postvljat pitanja.
U jednom momentu me je zapazio mentor Stipe i rekao mi : nađi si mentora jer kako si krenuo nećeš daleko stić. To mi je bilo super , duhovito i istinito. I onda si mi ti djelovao super i prihvatio mentorstvo. Pa jel se sjećaš kolka bedasta pitanja sam imao na početku, a sve zato jer nisam imao pojma o pojmu. Sada mi je ovo ok, kužim po slikama šta je šta, a mene je prvotno samo brinulo da mi biljka ne prezori. A i ovo kako se je dalje sve
kao spontano odigralo. Super. Mogu samo reći: mentore hvala ti na strpljenju. Poz
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ma ja svakako moram pročitati vodič jer ga nisam pročitao, a nisam do ovog trenutka ni znao da postoji. Ja sam krenio u grow kao da je to nešto jednostavno, no ubrzo sam shvatio da ne ide sve ko po špagi. Na forum sam pogodio kao ćorava kokoš zrno, i isto tako sam počeo postvljat pitanja.
U jednom momentu me je zapazio mentor Stipe i rekao mi : nađi si mentora jer kako si krenuo nećeš daleko stić. To mi je bilo super , duhovito i istinito. I onda si mi ti djelovao super i prihvatio mentorstvo. Pa jel se sjećaš kolka bedasta pitanja sam imao na početku, a sve zato jer nisam imao pojma o pojmu. Sada mi je ovo ok, kužim po slikama šta je šta, a mene je prvotno samo brinulo da mi biljka ne prezori. A i ovo kako se je dalje sve
kao spontano odigralo. Super. Mogu samo reći: mentore hvala ti na strpljenju. Poz
Pa da druže bilo bi dobro da škicnes, ako nekad nesto i zaboraviš... imaš search i on ti pomogne puno...
Sječam se da, pitanja milion ali eto sada tih pitanja nema imaš neka druga, no ubrzo ce se desit da nebudes vise imao sta za pitat ;)
Tako da napredujemo, i to je jedino bitno.

A joj, to ti nebude hodalo tako ;)
Njoj u cvjetanju treba konkretno, 12 h mrklog mraka...
Znaci ako mozes nekako separiraj...pa makar ju i micao van boxa u drugu prostoriju di je mrak..ovaj nebus nis narpavio:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and WEEDetix
05.11.2017
94
99
18
Pa da druže bilo bi dobro da škicnes, ako nekad nesto i zaboraviš... imaš search i on ti pomogne puno...
Sječam se da, pitanja milion ali eto sada tih pitanja nema imaš neka druga, no ubrzo ce se desit da nebudes vise imao sta za pitat ;)
Tako da napredujemo, i to je jedino bitno.


A joj, to ti nebude hodalo tako ;)
Njoj u cvjetanju treba konkretno, 12 h mrklog mraka...
Znaci ako mozes nekako separiraj...pa makar ju i micao van boxa u drugu prostoriju di je mrak..ovaj nebus nis narpavio:)
Dobro hvala micat cu je van boxa.a automatici ne znam koliko rastu u visinu dali mogu u ovaj box da slkedecu rundu njih kupim??
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
A kako koji automat, pogledaj kaj piše u opisu a i uvijek imaš seedfinder za pogledat karakteristike. Da, uklopili bi ti se tu a ako bi eventualno podivljali, imaš LST pa supresaš rast it a ionako ti oni nisu dugo u vegetaciji tako da ....automati , da.
 
05.11.2017
94
99
18
Pozz mentore ja sam je odvoio u ormar za silu i svjetlo stavio cekam ventilatore jos da stavim oko sest veceras kupio termostat pa neka bude za sebe najbolje. Imam medicinsku critical mass to sam kupio u prodavnici dali postoji automatik medicinski posto imam epilepsiju pa da i to probam a ne hvala
 
21.01.2014
91
158
33
Mentore, evo biljka još jednom. Kao što se vidi ne izgleda najbolje. 57-58 dana cvjeta, misliš li da bih je mogao flushati danas ili sutra? Nije da mi se žuri, ali vremena za trimanje i tako to imam samo za vikend, a čekati još dva tjedna bi bilo malo puno za biljku? Evo fotke

SAM_0266.JPG

SAM_0268.JPG

SAM_0269.JPG

SAM_0270.JPG

SAM_0271.JPG

SAM_0272.JPG
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Bok Memento, ne mogu ti to na žalost lajkati, šta se je desilo? Na slikama se slabo vidi , kakovi su budovi, jel spremna za harwest?
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Mentore, evo biljka još jednom. Kao što se vidi ne izgleda najbolje. 57-58 dana cvjeta, misliš li da bih je mogao flushati danas ili sutra? Nije da mi se žuri, ali vremena za trimanje i tako to imam samo za vikend, a čekati još dva tjedna bi bilo malo puno za biljku? Evo fotke

Pogledajte prilog 195090

Pogledajte prilog 195092

Pogledajte prilog 195094

Pogledajte prilog 195097

Pogledajte prilog 195099

Pogledajte prilog 195100
Flushaj odmah i to je to. Šišaj ga sada je tako.
 

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Bacim pogled i vidim da me bakica iz ducana zaebala... pise da je napravljeno 2014 i rok trajanja 3 godine, sto znaci da je gotov...jel moguce da mi je on nesto zeznuo silverusu?
 

Prilozi

  • IMG_20180218_194855.jpg
    IMG_20180218_194855.jpg
    222,5 KB · Pregleda: 24
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
pozdrav....
mije me bilo i nisam nista raio e sad sam krenuo tj vec je na 50danu svezajedno....
ali tebi cestitke za mentora....mislim zadnji puta nisi bio pa ...
:clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
@Zelenko63 , mimika je. Imam neki problem trenutno sa accountom pa ne mogu da udjem. Kontaktirao sam te u pm sa kojim pitanjem, molim te baci oko, hitno mi je sada :)
Sve smo dogovorili;)
Bacim pogled i vidim da me bakica iz ducana zaebala... pise da je napravljeno 2014 i rok trajanja 3 godine, sto znaci da je gotov...jel moguce da mi je on nesto zeznuo silverusu?
Teško za predpostavit jer gle, sve to kaj pise drzi s rezervom.
Svi proizvodi se mogu jos neko vrijeme koristit ukoliko su pravilno skladišteni:)
Teško za reč sada, ali itekako je moguće. Ja bi reko da je tebe ph zbog tog nekog biorazgradivog pota zeznuo.
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Takav sličan pot sam i ja dobio kad sam kupovao opremu, ali ga sada sigurno neću koristiti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.