Mentor Zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Evo mentore kako sam rekao da vidiš kako stvari stoje

1. 26. dan vege, dobila je prije 10 dana 0,7 l vode
Pogledajte prilog 205520

2. 25 dan vege, dobila je najviše vode prije 10 dana 2, 5 l ( to je ono što sam zeznuo)
Pogledajte prilog 205521

3. 24. dan vege, dobila je najmanje vode prije 10 dana 0,5 l
Kao što visiš gore iznad nje stavio sam uz onaj bijeli ventilator još male ventilatore da pušu sa te strane. 3 venta koja sam spojio po visini :D, sada rade na 5,5 v a kasnije ih stavim na 12v jer je na 12v puno jace, a one su bile male pa im je bilo prejako
Pogledajte prilog 205522
Evo i sve zajednoPogledajte prilog 205523
Pogledajte prilog 205524

Niti jedna nije do sada gnojena, a i ne pokazuju neku glad za sada
Lampa je na 45 cm ( 400W) dok mi ne dođe 600W
Temperatura je oko 26 i 20
Vlaga između 50 i 60 nekad se zna desiti kada mi u ovlaživaču nestane vode pa ne stignem staviti da spadne na 35-40, ali to se zna desiti max sat vremena i vrlo rijetko
Znam da sam dosadan sa treningom LST , ali procitao sam na https://www.vutra.org/threads/treniranje-kanabisa-scrog-sog-fim-lst-hst-by-data-sid.6664/ to sam prešao više puta i vidio da se snjim pocima vec u drugom tjednu, ali vjerovatno kako s kojom, predpostavljam. Pa evo da cujem sada tvoje mišljenje moj mentore?
Ako ima još nešto što ne valja samo pucaj, sve ću što je u mojoj moći probati popraviti :D
Sve izgleda ok, Lst prakticiras kada imaš kaj vezati. Možeš počet usmjeravati ove grane od ispod vezajuci ih za rub pota. Kako rastu tako i usmjeravaš. Jel ima koja grana za zavezati?
Pozz Zelenko, mentore stari. Situacija je ovakva.. Biljke aktivno cvetaju oko 45 dana (plus 15 dana koliko je trajapo po mom flip i stagnacija zbog lolipopa). Nestalo mi je BioHeaven-a, znaci za ovu fazu imam BioBloom i TopMax.. Da li je ok zavrsiti bez BH-a ili treba dokupiti? 400w hps 3 biljke LSD Bf... inace gnojim 5ml Bb i 4mlTopmax.. ovako to izgleda tako da reci mi kako to tebi ide izgleda? Bojim se da je mrsavo ali mozda tek sledi pravo punjenje.
Evo slika. Pogledajte prilog 205545
Izgleda odlično, nastavi s istim dozama. Bioheaven ti netreba.

Pozdravav mentoru, ucenicima i ostalim spijunima, evo malo da se javim opet.. 11. Dan svima, sve zive i zdrave za sad, s tim da ove balkonuse debelo zaostaju, ali pomalo.. Po redu: Blueberry, Ak47, ostaleJack Herer.. kad bi mogao poceti sa fimom ili topingom? ..Do sljedeceg javljanja ostanite mi zivi, zdravi i veseli.. :wave::wave::watch:
Topiraš ili 4 ili 5 ili pak 6 kat. Ja prakticiram dok je u igri 4 ili peta noda tj 4 ili 5 kat. Znaci kada izraste 5 kat, capneš. Budem objasnio nesto mrvu kasnije detaljnije
 
23.02.2018
85
216
33
Ok. Mislim da ih ima.
I glavnu granu vežem prema dolje i ide u krug oko pota ?
Napravim ja jednu pa ću ti poslati sliku da vidiš.
 
12.03.2018
82
144
33
Columbia
E mentore, ja jutros prije posla bio malo nestrpljiv, pa sam capnuo 4 kat bb-a zato jer je ona ionako veca dosta od druge dvije, pa sam je htio malo usporiti... iduci toping cu sve 3, kad se ova oporavi.. kad dodem doma, slikati cu i pokazati, mislim da sam cak nesto mozda zeznuo al dobro je, prezivjet cemo.. pozdrav!:respect:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and Zelenko63

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ne brini :D Hvala
Vidim da su potovi jako lagani, kao da u njima nema ništa hehehe
Pa ne znam da li da zalijem ili da čekam zajedno sa gnojivom ?
Ako je lagana zalij s vodom, nemas kaj cekat ;)
E mentore, ja jutros prije posla bio malo nestrpljiv, pa sam capnuo 4 kat bb-a zato jer je ona ionako veca dosta od druge dvije, pa sam je htio malo usporiti... iduci toping cu sve 3, kad se ova oporavi.. kad dodem doma, slikati cu i pokazati, mislim da sam cak nesto mozda zeznuo al dobro je, prezivjet cemo.. pozdrav!:respect:
Ok bumo vidjeli kada dodes doma kakva je situacija :)
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
vozdra mentore! kako je? :)
evo odlucio sam, sutra je harvest od WW i gotovo. svi su mlijecni na hedovima, ovi donji hedici su na calyxima mrvu prozirni ali nema mi druge. ima cak i podosta ambera po onim listovima koji su puni secera, tako da njih necu odrezivat nego to ce sve lijepo da gori :)
da te pitam, ovakav je plan: sutra kad se vratim kuci, svjetla ce bit ugasena u oba boxa, jednu vadim i sjecem a drugu stavljam i namjestam svjetlo da se pali u 8 navecer, radit ce preko noci a po danu ce valjda temperature bit ok. znaci ova druga ce imati samo produzeni dan bez svjetla, i onda nakon toga ide sve automatski 12/12. jel to ok plan? imas kakav savjet? da je zalijem tek sutra kad je premjestim ili nije bitno kad? zadnja doza je bila samo heaven i root, a sljedecu joj pucam biogrow punu dozu i stavit cu pola doze blooma i topmaxa.
 
23.02.2018
85
216
33
Moj mentore,
danas nikako stati, tako je to kada krene.
Ja zalio 2 su dobile po 1L a ova manja 0,7 L i kako je bilo sakriveno kod ove dvije na kojima još nisam napravio LST, jer to ću sutra, danas ne stignem i vidim ovo na listovima :
IMG_20180416_215743.jpg IMG_20180416_215747.jpg IMG_20180416_215824.jpg
To znaci da su pocele uzimati hranu iz listova ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jurio and Zelenko63
12.03.2018
82
144
33
Columbia
Mentoreeee kao sto si rekao, dogada se svasta tokom uzgoja... ja se ne sjecam kad mi je zadnji put nestalo struje, ali i to sam dozivio, i nema je, nema je... one su prebacene na balkon odmah nakon 10 min, zanima me jel im sok preveliki iznenadna razlika u temp od nekekih 10C? Ne bas suncan dan? Jesam li ucinio pogresku? Nije kratkotrajni nestanak struje, sigurno ce biti tako koji sat na balkonu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.