Mentor Zelenko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Grmgrmic

Aktivan Član
20.03.2018
114
502
93
Mentore pomoc vidim na liscu kukce nalik malim crvima sad kad sam doso jos vise lisca su zahvatili jel ima pomoci protiv toga

283915
A klon ide samo su vrhovi malo pozutili 283916
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Mene bi vise brinule ove male crne točke. Ili ti spideri.. Googlaj spidermites. Smc otopina ili otopina duhana chilija itd. I udri u boj. Baci oko na list, malo cimni te crne točkice da vidis kako se budu lrenuli kretati. Djeluj odmah ili ode sve u k.. Jako brzo. Znači tripsi, spideri...
 

Grmgrmic

Aktivan Član
20.03.2018
114
502
93
Mene bi vise brinule ove male crne točke. Ili ti spideri.. Googlaj spidermites. Smc otopina ili otopina duhana chilija itd. I udri u boj. Baci oko na list, malo cimni te crne točkice da vidis kako se budu lrenuli kretati. Djeluj odmah ili ode sve u k.. Jako brzo.
Mentore i meni se cini al kako su dosli nije mi jasno isto ko ovi crvici il kj je to
283928 283929
Imam ovo mentore e sad jel smijem time tretirat
 

Grmgrmic

Aktivan Član
20.03.2018
114
502
93
Crvići su ti tripsi. A ove crne točkice spideri. Slobodno razmuti kako piše na pakiranju i udri. I box pošpricaj.
Mentore gledam sad ovo protiv crvenog pauka al nebi bas kemijom sprico previse je to otrova ipak spavam u toj sobi sa zenom i djetetom pa se necu igrat jel postoi koje drugo ucinkovito rjesenje mozda duhan prokuhani ili tako nesto.
 
01.07.2018
66
259
33
Pozdrav mentore, evo update. Jucer je plavi papal growa, blooma, heavena i top max sve puna doza za 2l makar sam tek posle skuzil da sam natocil 2.5l znaci skoro puna doza prema litrazismiley9934 al nema veze plavi je super reagiral, cjeli se zazelenil, jedino me brinu zute zile na donjim listovima, znaci na gornjima nema tih problema, ali je bilo na cijeloj biljki, pretezno dole, a sad dok je papal gore povuklo se a dole ostalo:fuck:a kaj se tice ovih tocki ko da je od svjetla skureno...neznam, sprical sam uvjek dok se lampa zgasila pa nebi trebalo biti od kurenja, tripsi mozda?
20190628_112317.jpg 20190628_112309.jpg 20190628_112253.jpg 20190628_112248.jpg

edit: pokazuje da joj je previse vode jer nisam tanjuric ispraznil, divota::poguzi::
 
01.07.2018
66
259
33
Mentore brzo pitanje, plavi mi jos uvijek pati zbog temp unatoc tome da sam stavil 2 venta da pusu u teglu i osjetno je hladnija, zanima me ako posadim u glinenu posudu debljine 2cm ,otprilike iste litraze ko i ova plasticna, posto je drugaciji materijal da li bi mi korijen imal za koji stupanj nizu temp?
 
01.07.2018
66
259
33
Kuzim ja tebe i imam veliki vent koji stalno puse u krosnju i ljuja ju, nego je problem korjen koji se kuha jer se plastika jako zagrijavala unatoc tome da su je i ventovi hladili, kuzis mislil sam ako uspijem drzati korijen na optimalnim temperaturama da bude to nekak onda i islo...uz to glinena posuda u sebe vlagu upija pa se nebi trebalo tolko zagrijavati jer bi i cesce moral zaljevati...ugl dok sam cekal odg sam vec presadil...jbg, budem sad videl kak to bude islo...:wave:
 
03.05.2019
76
71
18
Pozdrav mentore. Imam pitanjce, znas da me malo mući visina biljkice, podvezujem naravno po malo. E sad pitanje je da sam vidio negdje na netu da ekila lagano grane prstima savija, ne naravno da pukne nego da kao napukne i time joj kontrolira rast, e sad pitanje je dali mi je to pametno raditi? Te dali je to uopce pametno raditi dok je biljka u cvatu??? Mozda zvuci pitanje amatersko ali eto da provjerim jer mi padaju neke ideje na pamet ako je to ok napraviti. Hvala na odgovoru....
 

Grmgrmic

Aktivan Član
20.03.2018
114
502
93
Poz mentore
Borba sa paukovima neuspjesno ide gubim polako bitku 284866
Ovako sad izgleda nadam se da cu uspjet pobit ovu gamad cito sam da se moze polit sapunom cjela biljka pa nakon par sati ispere i gamat umre.jel to imam kakvog ucinka ?
I jos jedno pitanje vec je tj dana na 12 12 ni traga cvijetu kolko bi trebala bit na 12 12 da izadje cvijet hvala.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ola grmić, ma udri s onom kemijom dok nikoga nema doma i trebalo bi sve pokrepat. Fučkaš sapun, nisam probao. Sve ovisi od straina do straina, ali neko pravilo jw 7-15 dana, u rijetkim slučajevima i duze. Sad ce ona.
 
18.01.2019
62
48
18
Doktore evo i ja da se javim pre par dan sam zavrsio i curing ni sam hteo da se javim bez prave provere .... znaci rad je bas kakav sam zeleo prijatan ukus kao i miris .. nije ostra ne grebe previse a opet mozes da se zakasljes sve u svemu za prvi put i prezadovoljan u svakom smislu mozda sam mogao dan dva duze da pustim ali kao sto rekoh zadovoljan ... e sasd bi zeleo stvarno od srca da se zahvalim na brzim blagovremenim i pravim konkrenim savetima koji ostaju urezani sto se kaze do kraj zivota ... eto za koji dan cu ubaciti i slicicu neku ni sam trenutno pri ruci .. Nadam se da nisam bio naporan trudio sam se da postavim pitanje kad zaista nevidim izlaz resenje i ne mogu sam da pronadem odg ili nadjem ,a potvrda ovakvog DOKTORA growa i te kako otklanja sve sumnje ... sad sam u proucavanju izrade ulja i izboru pravih vrsta za pravljenje ulja za parkins i sve mi se cini da je bas taj critikal kush jedna od pogodnih vrsta .. tako da imam 2 klonica koja su ostala pa cu da se bacim na to posto zelim da probam da pomognem jednom clanu porodice sa tom nervnom bolescu ako nista makar da se nepgorsava da se koliko tolliko kontrolise njen progres .... a u al sam se raspisao odmah se vidi da je grow bio uspesan ..... HVALA JOS JJEDNOM @Zelenko63 i :vutra:radujem se daljoj saradni
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.