Meshanje sa duvanom ili jok ?!?!?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.05.2007
8
0
0
34
ti ces brate s tim white widow-om omastit brk.imo sam priliku pušit i skoro sam umro koliko sam se sabio
 
10.07.2007
4
0
0
47
Slazem se s kolegom sto se tice te bele lepotice, a sto se duvana tice probaj da iskuliras tek skinute hedove a neces da ih susis u rerni i sl. Jednostavno bez duvana nece i bog
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
prvo pozdrav svima, budući da sam novi član. Što se tiče teme, meni je bolje duvat čistaka, budući da inače ne pušim cigarete, te nisam ljubitelj duhana, a i nekako mi se izgubi osjećaj zelenila kad se stavi duhan, neznam dali je to do mene ili i kod vas...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja opet ne kontam, ko je to ljubitelj duhana????? Svi koji puše, mislim počeli su daaavno (pretežno) kad nisu znali šta je vuva itd itd... i od jedne cigare mantalo im se
Pušenje čiste vuve stvar je izbora, ali činjenica je da ode u vazduh dosta vuve (tj. ne iskoristi se sve, ovo govorim za rizlu.... BONG svaka čast! :) )
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
pa ne pušim cigarete, zato mi vjerojatno i smeta... ma stigao je bong, bit će i koji foto!
 
18.07.2007
3
0
0
41
ja pusim s duhanom ,probao sam ciste ali mi to ne pase i sugavo mi gori , a to i ovisi kaj pusis , neku sugavu vutru ( bosanka i albanka -tak mi to zovemo ) ili dobre hedove , ili pak skunjicu ili shit .....

sve u svemu draze mi s duhanom i nekako mi je finije
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Hahahha :icon_lol: zar postoji i "Bosanska" ???? Jebo te, još malo pa i brend name ćemo dobiti :) LOLčina
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
ako se ima puno vuve onda se naravno pusi cista a u suprotnom slucaju se mesa sa dohanom... ovisno od vrste
 
04.08.2007
3
1
0
34
Najbolje da mesas vutru sa shitom i skankom. U sta radi!
Ili ako je neko probao skunk soljen sa dopom-ja sam se ubio:sick:
 
04.08.2007
3
1
0
34
Mene zanima sta mozes da dobijes kad ti nadju 'ket ili te uhvate na varis?
Naravno zakonski ne mislim na batine:icon_lol:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ultra Wutra je napisao(la):
Ili ako je neko probao skunk soljen sa dopom-ja sam se ubio:sick:

Pa bolje ne:))

Što se tiče kad nađu ket itd, slijedi zakonska procedura...novčana kazna i u većini slučajeva se mora ić na pišanje (kontrolu dal si pozitivan) i kod liječnice na razgovore... Al ne znam dal bi to prepisali ako bi te samo uhvatili sa opuškom, moguće da bi to bilo za paket, a možda i samo za čik..
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Jebes duvan,obicna glupost,ja ne razumem kako neko moze pusiti cistu cigaru(mislim na cigare ne na ganju),to je trovanje bez uzitka s izgovorom TO ME SMIRI.Pa da znas i da ga smiri kad umre u 30 godina od raka pluca.***** ti zivot!Vi pusaci razmislite sta radite....peace & respect
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ultra Wutra je napisao(la):
Najbolje da mesas vutru sa shitom i skankom. U sta radi!
Ili ako je neko probao skunk soljen sa dopom-ja sam se ubio:sick:

Pa jel' ti čitaš šta pišeš ? Mješao si vutru i skunk ? :icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Ovo za dop ... a šta da ti kažem, možda zbog njega pišeš pizdarije ?
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
stednja, stednja.... ljudovi...
i meni osobno smrdi duvan i nepusim obicne cigare ali ipak vecinom ga stvljam kad modam dzojus
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Jim Morrison je napisao(la):
stednja, stednja.... ljudovi...
i meni osobno smrdi duvan i nepusim obicne cigare ali ipak vecinom ga stvljam kad modam dzojus

Kakva stednja... Isto se napusis od 1g vutre i 1g duhana ili od 1g vutre, a ako ti je do toga da duze pusis onda jebiga... Iako meni osobno, dim od cistaka prezestoko sjeda na plucha pa ne prakticiram.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.