Meshanje sa duvanom ili jok ?!?!?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
Pampers je napisao(la):
Kakva stednja... Isto se napusis od 1g vutre i 1g duhana ili od 1g vutre, a ako ti je do toga da duze pusis onda jebiga... Iako meni osobno, dim od cistaka prezestoko sjeda na plucha pa ne prakticiram.

Sve to stoji ali.... vise zize ode u vazduch ako nema duvana a u suprotnom.... u vazduh ode duvan a ne ziza.... a i neznam tacno sta ali sam cuo, da duvan ima neki sastojak koji se bolje "lepi" za pluca a samim tim poboljsava "rad" marichuane!!!
Mozda i nisam u pravu.....kazem negde sam cuo!!!
 
07.08.2007
1
0
0
34
Ja osobno, uvijek stavim duhana nutra. Ljepše gori i nekak je... "mekanije" .... Možda zato kaj imam malo problema s plućima pa mi paše "nježnija" opcija.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
osobno takodjer uvijek stavljam duhan. Iz ronhila super lights ili tak nest "lakse" ovdje kod meen su dobri hedovi rijetkost pa treba stedit :)
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Jevrem je napisao(la):
Slazem se s kolegom sto se tice te bele lepotice, a sto se duvana tice probaj da iskuliras tek skinute hedove a neces da ih susis u rerni i sl. Jednostavno bez duvana nece i bog

Hoće samo ako vutra valja i ako je propisno osušena i liječena,u Americi je rijetkost da stavljaju duvan,i Nizozemskoj masa ljudi duva bez duhana ,neki uopće ne dime vutru nikako nego samo hash,a zato se onda mora imati dobru lulu ili vaporizer, za koje duhan ne treba .U luli se potpali ono svako malo pa povuče a na vaporizer se uopće ne pali nego ga vruć zrak oko 180°C grije na temperaturu na kojoj vutra i hash počinju isparavati THC bez oksidacije nema gorenja ,zato je to najzdraviji način korištenja.

A ovo što neće da gori ili nije osušeno kako valja ili uopće ne valja pa onda kao da ga i nema ,pušiši,pušiš ,čekaš,čekaš i opet Jovo nanovo a ništa ne dobivaš ,ono malo što te ošamuti ko zna od čega je i nema nikakve veze s pušenjem prave vutre i sa onim što se zove high,znam bio sam tamo davno.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ako je marihuana kvalitetna uradice vas i pola jokca ako nije duvan ne pomaze samo je pusacima lepse tako.Nja nja nja nja nja svaki put ista spika dosta vise,pusaci cigareta non stop pricaju kako se bolje lepi za pluca sa duvanom...peace ali bez lazi,dovljno je toga je napisano za to i pojedinci opet isto...respect:rofl:
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
Pa ja osobno nepusim duvan, ali ga zato uvek stavim u dzojus...
Neznam zasto, mozda sam tak naviko... A i nevolim se odjednom odvalit nego onako nek me polako leluja...
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
e, e,... to je to.. LELUJANJE!! samo sto ja to zovem plutanje.. nista bolje nego pustit neki lounge i razvalit se na krevetu i jednostavno plutati..
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Bolje je kako kome paše dok u iskoristivosti THC-a ne može biti razlike koju je moguce primjetiti.

Mislim da vas koji ne pušite duhan uz THC odvali i nikotin pa vam je možda zato bolje.Probajte popušiti 1-2 cigarete prije trave pa ce te osjetiti efekte nikotina a dok budete pušili travu nikotin iz pljuge više nece djelovati te ce te osjecati samo efekte trave a ne i duhana.
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
DirtyDeeds je napisao(la):
Bolje je kako kome paše dok u iskoristivosti THC-a ne može biti razlike koju je moguce primjetiti.

Mislim da vas koji ne pušite duhan uz THC odvali i nikotin pa vam je možda zato bolje.Probajte popušiti 1-2 cigarete prije trave pa ce te osjetiti efekte nikotina a dok budete pušili travu nikotin iz pljuge više nece djelovati te ce te osjecati samo efekte trave a ne i duhana.

REC!:clap::leafblunt:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ova tema se pretvara u svadju umesto u prijatnu raspravu kao sto je oduvek bila...Ko voli sa nikotinom nek tako pusi,ko ne voli ne mora,kraj...ajde sad da zapalimo jednu lulu slobode vlastitog misljenja?:))peace & respect
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
off
jel ovaj ultra banovan ili je to nekome promaklo ?
treba avro da programira forum čim neko napise dop lsd ex... sam sebe banuje
a ne da čitamo ove šmekere što mixuju skank i vutru i shit pa jos malo i posole
 
14.08.2007
10
0
1
41
sa dooosta duvana kada sam gajbi i mogu da uzivam,i ondak umesto da ispljugam jedan dz obichno budu tri i uzivam, nekako volim pushiti navaren, a ovako obichno stavljam pola pola, inache sam strastveni pushach...
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
Bezze_Sa je napisao(la):
Ja opet ne kontam, ko je to ljubitelj duhana????? Svi koji puše, mislim počeli su daaavno (pretežno) kad nisu znali šta je vuva itd itd... i od jedne cigare mantalo im se
Pušenje čiste vuve stvar je izbora, ali činjenica je da ode u vazduh dosta vuve (tj. ne iskoristi se sve, ovo govorim za rizlu.... BONG svaka čast! :) )

Nisam pušač(što se tiče duhana-cigareta), samo marihuana...
 
13.09.2007
10
0
0
41
Rijetko, doista rijetko kad sam već razbijena i ima se za još...onda čistu...
al nekako navika je meni, i valjda svima s kojima sam ikad pušila il pušim da se doda duhana...da malo promiješa i veže stvari, da ne gori uzalud u zrak, da se ne gasi (jer da doista, možda je kvaka u osušenosti trave al i u normalnom joxu (onom miješanom sa travom) eventualno kad žar dođe do mjesta gdje piuzdano znam da ima više trave a malo il ništa duhana lagano se gasi...)...etc.
Kažem valjda navika uz ostale navedena parametre daje moj odgovor-miješano s duhanom!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.