Meshanje sa duvanom ili jok ?!?!?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ja osobno ne pusim cigare, a travu uvjek pusim cistu.
Duhan mi totalno nekad zna ubit filing.. pretpostavljam da je to slucaj radi nikotina. Takodjer cesto zavrsim uz glavobolju ako bude previse duhana u djoksu i osjecam ko da mi je turpija u grlu.
Dakle koliko god volim majku ganju.. kad mi netko ponudi mjesanu sa duhanom triput razmislim dal cu sudjelovat.

CISTO ALL THE WAY BABY! :bis:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
da ali mislim da je najbolje stavljat bas duhan duhan u vrecicama...tipa Drum...meni nema boljeg nego Drum+Hashish u pljugu...prefino...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
E raja, imam osjecaj da ovdje pisu oni koji hoce da kazu kako imaju vuve (za bacanje) te da je bolje cisto nego pomjesati!!!! Kao prvo to nije ISTINA... sad kako neko pusti to je druga stvar, nek pusi, ali ovo hocu da kazem: (što se na rizlu tiče....)


1. Pušenje čiste vuve je samo bacanje iste !!!!
2. Ne ravnomjerno joint gori (ma kako smotali, a i zavisi u kojoj je fazi vuva (vlažnija ili suha)!!!

Duhan (po 100000 put, evo opet) se stavlja (pa vi pušili ili neee) u joint, iz tog razloga da bi isti gorio ravnomjerno, i da nama toliko drag THC ne ide u havu bezze...
Svi koji pušite čiste joint-e, 70% vuve vam PROPADNE!!! Pa vi vidite...
 

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
Ja sam osobno za mijesanje... :D

...Kao sto je netko naveo, stednja na travi, bolje gorenje jointa i blazi "okus"...
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
eto da se i ja nadovezem.. ako pusim, volim pusiti nesto kvalitetno.. uzmimo white widdow recimo ili neki ekvivalent. kako ces to pusiti cisto? mislim da je nemjesanje sa duhanom na granici smijesnog.
jedino sto se moze pusiti cisto (recimo) je lisce i prpa.. A opet.. Tko bi to htio pusiti??

S druge strane da cak netko i ima recimo 100g white widdowa, da mi je vidjeti kako bi popusio djoksu u kojoj je cista vuja bez duhana.. nemojte ljudi pricat bajke. duhan se mora stavit i bok.. osim ako vam nije gust zapaliti lisce
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Weed Killah je napisao(la):
eto da se i ja nadovezem.. ako pusim, volim pusiti nesto kvalitetno.. uzmimo white widdow recimo ili neki ekvivalent. kako ces to pusiti cisto? mislim da je nemjesanje sa duhanom na granici smijesnog.
jedino sto se moze pusiti cisto (recimo) je lisce i prpa.. A opet.. Tko bi to htio pusiti??

Jebi ga, drug, kad nema se šta onda i to se zna smotati.... :), ali stvarno glupost je pogotovo neku kvalitetnu vuvu pušiti čistaka (ovdje govorim na rizlu). Takođe i za bong, isto je mnogo pametnije i bolje da se pomješa sa duhanom. Mada manje vuva izgori i ode u havu na bong, nego na rizlu.
Weed Killah je napisao(la):
S druge strane da cak netko i ima recimo 100g white widdowa, da mi je vidjeti kako bi popusio djoksu u kojoj je cista vuja bez duhana.. nemojte ljudi pricat bajke. duhan se mora stavit i bok.. osim ako vam nije gust zapaliti lisce

Fakat bezze, mislim ko ima 100g WW i da puši bezze ono čisto.... to može samo al' u bajkama... Jer onaj ko ima 100g WW sigurno neće tako pušiti i praviti takve gluposti!!!

Ovo je smiješna daljna priča oko ovog, zbog toga zaključavam ovaj thread, jer stvarno nema se šta više dodati.
Svi ste rekli kako i razlog što tako pušite. Takođe je već odavno (nema potrebe širiti ovaj thread više) razjašnjeno, tj. pušenje sa duhanom ili bez. Tj. prednosti i mane.

Pozzdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.