Meshanje sa duvanom ili jok ?!?!?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.11.2005
47
8
0
kad se mesha sa duvanom em duze traje em sporije a lepshe gori. a shto je najbitnije smesha THC-NIKOTIN se lepi za pluca i tako ona duze i vishe mogu da apsorbuju thc... tako sam bar chuo. kad nema duvana moze i chisto. nishta ne fali... ~)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
GreenMan je napisao(la):
Cepa grlo bez duhana??? Vu kad je prava (znaèi puno thc-a, nije prskana pesticidima i drugim sranjima...) možeš uvuæ puno više serija: ja sam npr. kad smo pušili èiste topove znao uvuæ i po 9-11 serija... Dim doslovno ne osjetiš...

Veruj mi da je ova sto je pusim prava i da ima THC-a prilicno,naravno nije prskana ali voleo bi da vidim 9-11 dimova da uzmes ti ili bilo ko drugi a da se ne zakasljes.

Sreæom pa sam reko "npr".
Ne sumnjam da pušiš lošu vutru.
Naravno da bih se zakašljao iako se nameæe rijeè: "volio"...znaèi nisi vidio dal bih mogo i ja nisam reko da bih mogo (da ne zakašljem).
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Vor je napisao(la):
a jel stetnije sa ili bez duhana, ja inace pusim sa duhanom ali cinimi se da je bez duhana zdravije?!? !~

Duhan se tvornièki obogaæuje sa nikotinom...èisto da stvori veæu ovisnost a time logièno i veæi prihod distributeru i proizvoðaèu zbog veæe prodaje uzrokovane veæom potrošnjom. Osim toga duhan sadrži nikotin i duhan (izmeðu mnogo ostalog) koji naravno nisu zdravi pa time i pušenje duhana sa vu je direktno pušenje cigarete bez filtera + još drugaèiji naèin uvlaèenja.


Sa zdravstvenog asprekta iskljuèivo, ne subjektivne evaluacije tuðe volje Ugode.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
doors_of_perception je napisao(la):
GreenMan je napisao(la):
Cepa grlo bez duhana??? Vu kad je prava (znaèi puno thc-a, nije prskana pesticidima i drugim sranjima...) možeš uvuæ puno više serija: ja sam npr. kad smo pušili èiste topove znao uvuæ i po 9-11 serija... Dim doslovno ne osjetiš...

Veruj mi da je ova sto je pusim prava i da ima THC-a prilicno,naravno nije prskana ali voleo bi da vidim 9-11 dimova da uzmes ti ili bilo ko drugi a da se ne zakasljes.

Sreæom pa sam reko "npr".
Ne sumnjam da pušiš lošu vutru.
Naravno da bih se zakašljao iako se nameæe rijeè: "volio"...znaèi nisi vidio dal bih mogo i ja nisam reko da bih mogo (da ne zakašljem).

Pazi ja nekad mozda napisem poruku koja nekom lici na provokaciju,ali to mi nije namera.Tako da ne mislis da je to u pitanju.Ali kad procitam da kazes da vutra koja ima visok nivo THC ne grebe grlo onda moram da odgovorim.U svakom slucaju i dalje mislim da je to individualna stvar.Sve u svemu kasljali ili ne,pusili sa duvanom ili ne,vazno je da se dobro napusimo. ~)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ma puno thc volim reæ za masnu vutru (èisto sinonimno), jer masnu vutru ful volim pušit: ful mie blaga i prija više nego suha (da ne govorim o kvaliteti).
Što se tièe mješanja, nažalost veæinom pljugi koje sam zapalio su bile sa duhanom, još kad uzmem u obzir da je u pitanju malboro crveni a sad kolumbo, smuèi mi se jer znam da baš zbog tog duhana moje æe pušenje vu dugoroèno bit kraæe (ako nastavim naravno). Zato namjeravam prvom prilikom poèet pušit èisto (u veæoj mjeri nego dosad), iskljuèivo zbog zdravlja ne okusa, jer protiv okusa vu+duhan nemam ništa protiv, veæ mi i prija jaèi okus...Ali jbg.

Ne mogu se više složit da je primarni i naposlijetku konaèni cilj: dobro se napušit ::super ~~
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
labija uvijek motam s duhanom, puno ljepse gori a i duhan je meksi pa se da jako lijep labi srolat.
 
23.12.2005
13
0
0
flekitza je napisao(la):
kad se dzoks pravi da li meshate sa duvanom ?!?!?!?! i da li je inache bolje meshati ili pushiti chistu ?!!?!

poz

kada je marihuana premasna i vlazna treba staviti malo duvana da bi se zar odrzao,jer kada je premasna nece lepo da gori bez brenera!!
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Sjeæam se svoje zadnje naj vu: bila je toliko masna da kad si ju zapalio gorila je pljuga ko svijeæa po 30-40 sek sa plamenom kao u Zippa.
Ah...oprostite na offtopicu al uspomene... ::placko
 
22.12.2005
20
0
0
Ja pusim sa duhanom jer me previse grebe cista makar znam da je puno zdravije bez duhana-nego ja sam jedno vrijeme pusio samo ciste jer nije bas da ti treba ne znam koliko veca kolicina sto vi kazete neograniceno jer ipak ti mozes smotat pljugu koliku zelis nema tu nekih ogranicenja- makar ja sad ne mogu pusit sa gustom kojim sam mogao prije par tjedana nesto mi se sjebalo i sad iskasljavam tone zelenog makar sam dobio najvecu dozu sumameda(antibiotici) i popio ju,danas je prvi dan da nista ne pijem od ljekova u zadnjih 2 tjedna,a pusim svaki dan,i danas mi je full lose,opet kasljem ali mislim da je to pozitvna stvar,da to sve sazrijeva,a TRAVU mogu pohvaliti po tome sto me procisti potegnem par dimova,seriju i tako se nakasljem da izbacim puno zelenog....sori na gadostima
 
13.02.2005
26
0
0
Dobar hibrid mora da se mesa sa duvanom jer kako je neko vec rekao ' nemoze da gori' i bacanje je marihuane!!
Tako da je zakljucak da sve zavisi od marihuane kakva je!!!!!
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
damir je napisao(la):
Tako da je zakljucak da sve zavisi od marihuane kakva je!!!!!

Ljudi, ne spominjite rijeè zakljuèak u kontekstu da ste dali završnu misao. Ima nas mnogo, i naša razmišljanja, ako se prepustimo, iz dana u dan bivaju obogaæena Znanjem. Zato je pojam Dijalog Postojno Znaèajan za su-život.

Vu masna, dobra, loša, suha i sa svim ostalim fizièkim karakteristikama nama vizualno-dodirnog karaktera, meni uvijek bolje leži èista. I po okusu, naèinu misaonog obogaæivanja, intelektualnog proširivanja, i bukvalno reèenog "zabijanja". Uvijek!
Pušio sam mnogo puta, neæu koristit komparacije tipa: 100 puta, milijon puta, bezbroj itd., masnu vu. Bilo je i one toliko masne da je probijala papir, i ponavljam: uvijek mi je bilo draže, bolje i ugodnije zapalit èistu i nikad nije bilo problema s njenim paljenjem ili nemoguænosti da se nije mogla pušit, a kamoli da sam se osjeæao da ju uništavam ili da mi propada.
S druge strane, to nikad nisam nametao drugima. Al na zdravstveni aspekt pokušavam svima ukazat.
 
više volim èistu i takoðer ne podnosim duhan al kad pušimo,pušimo mješanu sa duhanom,makar bi volio da pušimo èistu,a to po meni može onaj koji ima novaca ili onaj koji ima plantažicu,i ni nepušim obiène cigarete,i kad je duhan mješan s neèim onda se ne osjeti toliko duhan
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
GreenMan je napisao(la):
Ali kad procitam da kazes da vutra koja ima visok nivo THC ne grebe grlo onda moram da odgovorim.U svakom slucaju i dalje mislim da je to individualna stvar.Sve u svemu kasljali ili ne,pusili sa duvanom ili ne,vazno je da se dobro napusimo. ~)

+1

iako okus ovisi jako puno o sušenju (brzo sušenje = oštar okus) èinjenica je da je potentan cannabis puno teže vuæi èist nego sa duhanom.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Ja uvijek pusim sa duhanom.. A ako nedaj boze zapalim obicnu cigaretu, dodje mi zlo i povracam po pola sata. A kad isti taj duhan smotam sa zikom onda mi nije nis.. Jel se kome to dogadja?
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
da, meni isto, ja cigaretu mogu pušit prisilno, al kasnije mi tako smrdi ustima da mi se povraæa...kad pušim u mixu sa zelenim nema beda...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Potvrðujem i ja za svog Prijatelja. Èovjeku takoðer baca ful na povraæanje cigara èak i kad mu se puhne dim od cigare u facu. Srolanu, puši, posve normalno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.