Meshanje sa duvanom ili jok ?!?!?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dzontra

Aktivan Član
28.09.2005
68
0
0
bolje pusiti cistu ...
ako imas neogranicene kolicine vu za pusenje ..
inace stednja ili ti motanje sa duvanom
 

dzontra

Aktivan Član
28.09.2005
68
0
0
negori sporije nego traje duze kad mesas sa duvanom zato sto imas vise da pusis
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Uglavnom sa duvanom,jer toliko zna da cepa pluca i grlo da su teske muke kad bude bez duvana.A i nekako lepse gori.Individualna stvar.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
GreenMan je napisao(la):
Uglavnom sa duvanom,jer toliko zna da cepa pluca i grlo da su teske muke kad bude bez duvana.A i nekako lepse gori.Individualna stvar.

Cepa grlo bez duhana??? Vu kad je prava (znaèi puno thc-a, nije prskana pesticidima i drugim sranjima...) možeš uvuæ puno više serija: ja sam npr. kad smo pušili èiste topove znao uvuæ i po 9-11 serija... Dim doslovno ne osjetiš...
Duhan... s njime duže traje (logièno) jer je duplo veæa kolièina pa je i duplo veæa pljuga...
Al tko šta želi neka radi :pivo
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
doors_of_perception je napisao(la):
GreenMan je napisao(la):
Uglavnom sa duvanom,jer toliko zna da cepa pluca i grlo da su teske muke kad bude bez duvana.A i nekako lepse gori.Individualna stvar.

Cepa grlo bez duhana??? Vu kad je prava (znaèi puno thc-a, nije prskana pesticidima i drugim sranjima...) možeš uvuæ puno više serija: ja sam npr. kad smo pušili èiste topove znao uvuæ i po 9-11 serija... Dim doslovno ne osjetiš...
Duhan... s njime duže traje (logièno) jer je duplo veæa kolièina pa je i duplo veæa pljuga...
Al tko šta želi neka radi :pivo

mogu reci isto ko i ti,kad pusim cisto ni neosjetim,ko da vodu pijem a s duhanom,mi nikako nepase (ne pusim obicne cigare)
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
Kobaja je napisao(la):
Ja uglavnom pušim skroz èistu, zato što tako volim, a i inaèe mi smeta duvan...

A najduže traje kad balaviš džox ::behehe

A najvise mrzim kad neko uzme da balavi dzoint. :pegla
A mesati ili ne mesati, zavisi od osobe do osobe i same vutre. Ako pusis cigare onda ti je sve jedno.
 
28.11.2005
2
0
0
Pa, ima one potentne vutre, gde jedino valja napraviti dzok koji je uglavnom duvan, a dodas malo trave, i par dimova po osobi i svima super :) Pravljenje cistih dzokova bi bilo skroz tracenje trave..

Naravno, najbolje je neka lula ili bongic, onda nema dileme :)
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Cepa grlo bez duhana??? Vu kad je prava (znaèi puno thc-a, nije prskana pesticidima i drugim sranjima...) možeš uvuæ puno više serija: ja sam npr. kad smo pušili èiste topove znao uvuæ i po 9-11 serija... Dim doslovno ne osjetiš...

Veruj mi da je ova sto je pusim prava i da ima THC-a prilicno,naravno nije prskana ali voleo bi da vidim 9-11 dimova da uzmes ti ili bilo ko drugi a da se ne zakasljes.Grebe grlo i stisne za pluca,posebno kad je cista.A i ne znam kako bi posle bilo.Neki su i :pegla posto su preterali.Inace dim zavisi od vrste koja se pusi,od toga koliko je suvo itd.Neka grebe vise neka manje.Opet kazem individualna stvar,neko voli ovako neko onako.U svakom slucaju vazno je da kad pusis da se i napusis. ~)
 

Vor

23.11.2005
13
3
0
a jel stetnije sa ili bez duhana, ja inace pusim sa duhanom ali cinimi se da je bez duhana zdravije?!? !~
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.