Metastaze na jetri - ipak se može

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.09.2019
1
0
1
45
Dobro vece Postovani,
Otac mi je operisan, rak debelog crijeva sa metastazom na jetri i trbusnoj maramici.Prognoze po doktoru nisu bas najbolje.Voljela bih znati o kakvom ulju je rijec?
Vasa poruka budi nadu pa bih Vam bila zahvalna ako bi mi mogli i odgovoriti.
Od srca unaprijed Hvala!!!!
 

VRDCFE

Banned
Banovan
17.10.2019
6
13
3
37
Dobro vece Postovani,
Otac mi je operisan, rak debelog crijeva sa metastazom na jetri i trbusnoj maramici.Prognoze po doktoru nisu bas najbolje.Voljela bih znati o kakvom ulju je rijec?
Vasa poruka budi nadu pa bih Vam bila zahvalna ako bi mi mogli i odgovoriti.
Od srca unaprijed Hvala!!!!

Pozdrav,
radi se o Rick Simpsonovom ulju od indica marihuane koje treba sarzavati minimalno 80-85% THC-a. Radi se od pupoljaka zenske biljke. Znaci, ili cista indica mora biti (to je najbolje) ili u najgorem slucaju 70% Indica i 30% Sativa. Do ulja je tesko doci u RH jer je nazalost ilegalno, ali mozes preko nekoga pokusati. To uglavnom ide usmenom predajom i nekim tajnim putevima.
 
07.05.2021
1
0
1
44
Pozdrav,
radi se o Rick Simpsonovom ulju od indica marihuane koje treba sarzavati minimalno 80-85% THC-a. Radi se od pupoljaka zenske biljke. Znaci, ili cista indica mora biti (to je najbolje) ili u najgorem slucaju 70% Indica i 30% Sativa. Do ulja je tesko doci u RH jer je nazalost ilegalno, ali mozes preko nekoga pokusati. To uglavnom ide usmenom predajom i nekim tajnim putevima.
Otac mi je operisan i uklonjen mu je tumor na debelom crevu ali ima metastaze na jetri.kupio sam u holandiji cbd ulje ali kako da znam da je dobro tj.dovoljno jako da mu pomogne
 
25.11.2021
4
1
3
67
Ovih dana sam se bacio na citanje literature vezane za rak pluca. U kontaktu sam sa naturopath iz Kanade koji da kazemo specijalizovan za lijecenje raznih vrsta karcinoma. Upitao sam ga da mi kaze svoje iskustvo vezano za koriscenje kanabisa uz imunoterapiju i proslijedio mi studiju koja pokazuje da kanabis usporava tj slabi dejstvo imunoterapije.

 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Zanimljiv tekst i isplati ga se pročitati. Doduše meni su za oko zapele dvije stvari, kaže da su pacijenti koristili najmanju propisanu mjesečnu dozu osim njih deset koji su dobivali dvostruko, i druga stvar je da se nigdje u tekstu ne spominju količine kanabinoida i kolika je bila dnevna terapijska doza.
 

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
Nazalost nema dovoljno konkretnih istrazivanja i dokaza da bi mogli reci da je kanabis lijeci rak,
ali, moze pomoci nekima koji boluju od nekih vrsta raka kod boli,nesanice ili povracanja kada se uzima uz kemoterapiju,
tako ja to nekako laički razumijem.
 
25.11.2021
4
1
3
67
Vrlo je tesko reci. Ovaj clanak gore se bavi interakcijom imunoterapije (iskljucivo) sa kanabisom. Nisu precizirali ni doze ucestalost. Moracu ga jos koji put procitati.

Nije lak za citati za nekoga ko nije iz te struke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stardust

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
Jedno istrazivanje ne znaci nista a posebno ne na tako malom broju pacijenata,
ono sto ja citam iz studije je da oni koji konzumiraju kanabis imaju manje nezeljenjih nuspojava od kemoterapije,
a zanimljivo je procitati tko financira studiju i to kako autori kazu da nemaju sukob interesa

ipak ima nade:


 
Poslednja izmena: