Metastaze pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.01.2018
4
54
13
56
Dobri ljudi bok! Nažalost život uvijek priređuje nekakva nova iznenađenja. Naše je nažalost krenulo u lošem smjeru. Unazad 15 dana moja Senka je počela naoticati u predjelu trbuha i dobila je nekakve smeđe mrlje po trbuhu i malo po bokovima. S obzirom da je nažalost i pandemija u tijeku nismo istog trena otišli do liječnika jer se bojala virusa. U ponedjeljak smo otišli na vađenje krvi,markera i ultrazvuk kpl abdomena. Nalazi su nas zgrozili. Marker CA 125 je veći od 10000,CA 15-3 ima vrijednost veću od 600. Ultrazvuk je pokazao metastaze na jetri,malo na desnom bubregu i malo na štitnjači. S obzirom na metastaze na jetri u abdomena se sakljupa voda i zato joj nariče trbuh. Po procjeni liječnika nema još puno vremena za život. Molim vas imate li kakva saznanja kako bi mogli sjebat te metastaze i riješiti vodu. Pojačali smo doze THC-a na 4 grama dnevno,jede koštice od marelice svakih sat vremena po 10 kom,pije čaj od konoplje,zeleni čaj,uzima i flavinoide od konoplje. Jede još mješavinu sirove cikle,jabuke i mrkve. A i E vitamine. Svježe voće i povrće samo sirovo. Molim vas za savjet ili vaša iskustva. Hvala vam unaprijed i želim vam svima puno zdravlja. LP Bojan!
 
09.06.2020
20
32
13
42
Samo opusten i polako, mete na jetri uopste nije strasna stvar zato sto jetra moze da funkcinise i kada se fizicki odstrani 70% jetre. Moja supruga samo na jetri ima preko 30 metastaza i sve funkcionse normalno. Upamtite da kancer kao kancer nje nikoga usmrtio, nije toliko strasan koliko ljudi misle. Opasan je samo kada svojim prisustvom ili velicnom pritisce vitalne organe i tada se moze desiti tragedija.
Kada ti kazem opusteno morate se bas potruditi da budete opusteni a ne da gledas na sat pa svakih sat vremena da joj dajes da pojede 10 semenki ili neki lek ili nesto trece....Zato ulje i sluzi prvenstveno da te opusti i oslobodi stresa i napetosti sto organizmu ne prija. Uzimajte oboje ulje i kulirajte sto vise mozete druzite se sa dobrim ljudima igrajte se sa decom ili sta god vam prija da radite i onog trenutka kada zaboravite da supruga ima kancer on ce i nestati, veoma prosto

Pozdrav @zutibo
 

Zelja Sale

Aktivan Član
21.10.2019
137
265
63
36
Druze prvo dijeta, mora izbaciti sav secer iz ishrane, preporucio bih ti dijetu bez zitarica, soje, mleka i mlecnih proizvpda Samo voce, povrce, orasasti plodovi i meso. Nikako przena hrana ili pecena, vitamini prvenstvono d3, cink, selen, mg, folna kiselina sve to fali zbog tog stanja koji iscrpljuje organizam, pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: serviser
22.01.2018
4
54
13
56
Hvala Vam svima na savjetima i pomoći. Na moju žalost 27.8. napustila me moja Senka.
Metastaze su kazaliste zahvatile gušteraču,bubreg trbušnu šupljinu tako da unatoč svom trudu i njenoj velikoj borbi nismo pobijedili.
Usprkos gubitku moje velike ljubavi želim svima ovim putem prenijeti svoje a i njeno mišljenje da konoplja liječi ljude.