Metastaze u mozgu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.06.2020
20
32
13
42
Draga Summer, ulepsali ste mi dan :) Bio sam se zabrinuo za vasu mamu ali sada mi ne silazi osmeh sa lica :)) Svaka cast ! Ne znam kako da odgovorim na privatne poruke i da li mi je to uopste omoguceno ali nadam se da necu nikoga puno opteretiti i pisanjem na forumu. Supruga je stabilma nije bilo napada bar ne da sam ja primetio. Takodje sada moze sama po kuci da funkcionise ali noga nije profunkcionisala u potpunosti. To palo stopalo je jos uvek prisutno i vuce ga ali uspeva polako da samostalno hoda. Mi smo pre 4 dana poceli polako da uvodimo ulje opet ali manje doze velicne zrna pirinca ujutru i uvece. Zanima me kako vi koristite ulje u kom vremenu i da li oralno ili putem cepica? Zelio bih popricati sa vama posto ima toliko toga da sto mozemo da razmenimo, s obzirom da se radi o veoma slicnim stanjima pacijenata a verovatno i tipovima kancera her2 = 1+, ki67 carcinoma invasium glandulae mammae. Takodje bih zelio da razmenimo iskustva o vrsti ulja koju koristite i nacinu pripreme. I o ostalim preparatima koje koristite. Ja supruzi spremam sveze cedjene sokove ali ne moze dobro da ih svari pa ih i ne pije mozda svaki 3-4 dan uzme po jednu casu iako koristim hladno cedjenje voca i jos ispasiram tqko da bude sok bistar kao voda. Naravno vestacke secere smo izbacili skoroz iz ishrane samo kosistimo prirodne med i iz voca. Takodje sam primetio da uz njih trebamo da lecimo i sebe od straha, strepnje, nervoze, neizvesnosti jer kao da se ova podmukla bolest upravo time i hrani. Mi jos uvek koristimo Eftil za blokiranje napada ali jedan dan je zaboravila popiti na vreme u 9 ujutru i ja sam joj na svoju ruku rekao da preskoci taj dan da ne pije i nije bilo nikakvih napada i trzavica tako da sam misljenja da i da joj iskljucimo skroz ne bi bilo napada jer koristi ulje.

Hvala ti jos jednom sto si me udostojila lepog odgovora i nadam se da cemo uspeti nasim bliznjima da pomognemo :)

Hvala @Summer ツ
 
09.06.2020
20
32
13
42
Pozdrav @Summer ツ , ne znam da li vi uposte vidite poruke koje ja napisem ali pokusacu jos jednom da vas pitam kako je bilo na kontroli i kako se mama sada oseca ?

Imam da podelim sa svima lepe vesti a to je da se na kotrolnom pregledu glave kod supruge povukle sve metastaze sa mozga! Od doktora niko ne moze da veruje da je to bilo moguce da se desi, tako da se ulje polazalo kao neprikosnoven lek za kancer samo je pitanje doziranja u slucaju kancera na mozgu.

Mislim da bi mnogim ljudima pomoglo kada bi smo u neku ruku izvestavali o ucincima i kontrolnim pregledima da bi znali kako mogu da se nose slicnim stvarima.

Pozdrav svim dobrim ljudima :)