mi vs. strejteri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.12.2011
27
1
3
34
Mislim da strejt ljudi nemaju vremena ni interesovanja za takvo neko razmisljanje kao mi.. Prosto nama (msm vecini) je to sve nekako zanimljivije i interesantnije pa mozemo da odgledamo i razmisljano o tome. Ma bre strejt ljudi su dosadni :)
 
13.05.2012
31
12
0
33
Ja sam ranije npr bio strejt, mada sam bio sklon istim stvarima kao i sada, mislim na ovo "putovanje na mentalnim talasima"... Bio sam bas u fazonu meditacija, priroda, parapsihologija itd... Mada odavno sam poceo da konzumiram alkohol, uzivam u vinu pre svega, ponekad volim absinth i pivo da popijem, vutru uzimam umereno, jednostavno nisam ni pokusao da preteram sa njom zato sto mi ovako odgovara...Jednostavno ne vidim nista lose u njoj, ovako mi i pomaze... Sta znam, sve je od osobe do osobe...
 
27.11.2012
1
0
0
30
Mediji su krivi za sve,ispiraju mozak ljudima sa kojekakvim glupostima o travi (drogi xD) ,ljudi su preplaseni i njima to ide u prilog,gdje bi nam kraj bio kada bi svi bili osvjesceni.....
Ja eo npr. prvi put sam pusio u 8 razredu posle toga u srednjoj skoli i pravio sam pauzu od 2 srednje do 3 nisam ni dim uvukao i ko mi moze rec da je to droga i da stvara zavisnost,a bgm znam dosta likova koji ni dan nmgu bez cigara a o travi misle da je nes najgore(licemerje tesko)...Nazalost "strejtera" je mnogo vise nego nas ali boze moj svako ima pravo izbora....Jedino je trulo sto oni nas travere gledaju kao narkomane a oni piju,puse i sta ti ja znam i misle da je to manje stetno i da su oni ok a mi nismo....Mediokriteti postavljaju pravila,jbg zato su i mediokrteti,brojniji su ali ne i pobednici....Traveri su pobednici kraj price,cao zdravo.... :RastaBong: