Mickey Mouse says: pozdrav! :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.02.2013
42
20
8
Pozdrav!! :)

odakle poceti, a da se ne osramotim odmah na pocetku? kao prvo, pratim (ucim, citam i slicno) ovaj forum nekih godinu dana. Do sad nemam nikakvog iskustva s uzgajanjem, al nadam se da ce se to uskoro promijeniti..

Dolazim iz sjeverozapadne hrvatske (necemo precizirati :D ), student, koji je na ovaj forum naletio zbog svoje znatizelje, tj pokusavajuci nauciti nesto novo o dragoj nam biljci. Pusim povremeno od prije cca 2god. Al, skup je to "sport"..

Proslu godinu sam mislio odraditi svoj prvi grow, ali nikako nisam mogao pronaci dovoljno dobar sajt. Nakon valjda mjesec dana trazenja cak sam pronasao mjesto koje sam ocistio od svakakvih sranja (korova, trnja i sl.), al sam na kraju i od toga odustao jer sam shvatio da nije dovoljno sigurno. A nije mi toliko stalo do vutre koliko do moje slobode..

No tako je dosla (konacno) nova sezona, znam da svi jedva cekate da mozete pobacat biljke van i gledat ih kako rastu.. Tako se i ja nadam da cu na kraju ove sezone imat nesto svojeg dima, pa makar za 1 frulu. Jos uvijek nemam nikakav sajt u planu.. pricekat cu da se vani sve zazeleni, pa se onda bacam u potragu.. za sad imam 2 opcije vezane za sadnju...

Kao prvo, nemam mogucnosti naruciti neko sjeme, tako da ce u pitanju biti sjeme iz 5ice..
A opcije su: nakon pripreme sajta, male biljoze presadit i ostavit da same rastu.. i pojavit se 2-3 puta da rijesim muske i ako sta izraste na kraju sezone poberem.. Ili ako cu pronaci poprilicno siguran sajt, bas se zaozbiljno primit toga, mozda i dnevnik neki napisati.. Sve u svemu, vrijeme ce sve pokazati..

Nadam se da nisam dosadan s tolikim tekstom, ali nakon godine dana citanja, gledanja i mastanja morao je biti veliki post.. :)
 
26.02.2013
1
0
0
I ja sam nov od danas,pozdrav svima pratim ovaj forum vec duze vreme,pusim vec 5 godina...i danas sam mi je proklijala jedna semenka i ubacena je u zemlju uskoro cu napraviti dnevnik :)
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
welcome.

Steta bas za sjeme. Inace moze se sigurno naruciti neko dobro sjeme u tvojoj tj nasoj nam dragoj RH :)

ukljuci google i prikljuci se, slikaj pisi, pokusavaj dok ne uspijes. to je to zasada.
 
26.02.2013
42
20
8
Fora je u tome sto nemogu narucit sjeme, jer kako sam napisao da sam student, pa jos zivim s starcima.. i kratko receno, nebi bilo dobro da mi to postar dofura doma xD