Micro CFL grow by Herb

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
17. dan

Temp 21-27c

U toku prosle sedmice zalio jednom 1l vode+2ml plantela vrt+10ml slavol..

Raste sabijeno.. spustio je na dno boxa cca 20ak cm od lampe.. dzaba, noda na nodu.. vutrametar sa crvenim filterom pokazuje brojku idealnu za veganje foto biljke 16-18h..(valjda)..
image.jpeg image.jpeg
..pa sam zakljucio previse joj 24h svijetla.. smanjio rezim na 18/6.. sad vec bolje izgleda..
image.jpeg image.jpeg image.jpeg
..za koji dan cu poceti pomalo da je savijam..

Stej haj..:rasta:
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
Vidio sam i kod tebe u dnevniku isti "problem".
Nemam je dje vise odaljit, pa kao jedino rjesenje vidim smanjivanje perioda svijetla. Djeluje mi da se trgla malo ovih par dana od kako je na 18/6.. prokleti DLI dok nisam znao sta je to nisam imao problema..:D
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
Pozeljan je manji razmak, ali ne bas tako kako je krenulo:)
Autos je pa ne mogu manipulisat duzinom vege, a ne bih da mi ispadne biljka sva u jedan mali hed:) vidis na prvoj fotki prakticno uopste nema razmaka izmedju noda..i sad se pitam za sta da je uhvatim kad krenem sa lst..:)
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Jbt stari sorry, zaboravio da je automat:crazyd:, samo prelistao zadnju str, mada vec sam citao od početka tvoj dnevnik.. Razumijem onda, Al ne bi bilo loše ni jedan "mali" top od 50/60g, pa da ga trebas rezat kao kulen kad se bude srušio da;) se ne ubuđa.. Clf naboja mode kao nista drugo, nemam iskustva s mh za koji kazu da je bas za to stvoren, Al meni clf čak i 2700k mozda najbolja rasvjeta za vege
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.