micro Hashberry grow by Bozga; 1 tjedan 12/12

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
odlican uradak bozga samo imam jednu primjedbu

nokat na palcu ti je malo ukrivo odrezan:bananallama:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ju juu! :icon_mrgreen:
Fala djeco Božja na komentarima i podršci, tata božga će se potrudit' da dim bude dobar, a o detaljima ubrzo; dok h2o promijeni agregatno stanje u stanicama ove šrmdljive i ljepljivie vanilla lejdi...ihihihihihiii :hehe:

Evo ovo je nekoliko sekundi prije cepanja,




a ovo nekoliko sekundi nakon cepanja.



Sfe u sfemu, osjećam se high od šnjofanja...! :D :D :D

Peaceout!
Boz :sun2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
:vb_kez: bok!
iduća žetva je za nekih tjedan dana heheeh tak da će definitivno izdržati :D
A nakon toga još jedna žetva za mjesec dana i onda je gotova indoor sezona i počinje outdoor buahahahaha :D :D :D :hippy::facesjump:
Razmišljam da pokrenem outdoor dnevnik...

Nakon 3 dana sušenja... TReba još barem 5 dana...
Totalno se smanjila i izgleda da će biti oko nekih 8-10 gr suhih istrimanih vrhića. :ninja:




Počela je mirisati prejbeno, čim otvorim kutiju cijela prostorija se ispuni mirisom jakog SKUNKA i cvijeća i voća i kojekavih nepoznatih mirisa!
Još par dana i spremni smo za duvanje. Pola ide u staklenku, a pola pušim odmah. :signs046:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
isuuuuuuuuuuuuuseeeeeeeeeee

KAKO JE DOBAR!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pre pre pre

bozgin grow za grow godine xDDDDDDDD

rad je fantastic :)
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
:ludaci_lol:

Drago mi je da se fino družite, ali osobno volim ovaj forum i volio
bi da nas nitko ne dira.
Zato momci, molim vas iskulirajte!
Opaska se odnosi na zadnja dva posta koja će biti obrisana nadam se. Ili ćete
ih vi obrisati...

btw, lijepo je čuti i komentare drugih, ali jebiga ovo nije mjesto za takve stvari..nažalost

:maryjane:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Zdravo! Evo malo HBerrya. :b_woot:
Malo sam sam napljugo vanille koja je fenomenalna i ful jaka, uzeo samo dva-tri srkića i taman!

...I igrao sam se s fotićem i nekim alatima i dobio sam par dobrih fotki :thumb:
HBerry ide dolje kroz par dana...


Već je 76 dana na 12/12 ali trihići su još većinom prozirni ili bijeli, vrlo je malo jantarnih/žutih. Također, ne hranim je već 2 tjedna ni sa čim samo puno čiste vode da se iscijedi dosta iz saksije tak da će praktički zadnja tri tjedna biti samo na vodi!

Na pakiranju piše 60-65 dana flowering, a to vjerojatno znači od prvog dana pojavljivanja cvvjetića.


Ova HB je pokazala spol tek oko 20 dana 12/12 jer je presađena i i mučena i malo je zaostala u toj fazi. Tak da ću joj dati 2 tjedna više na 12/12 i izgleda da je to bilo dobra odluka:bananallama:
PoZzz Boz :sun2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Došlo mi je da danas imam berbu i eto dogodilo se... Mislim da je 3 tjedna 20/0 i 78dana 12/12 unatoč sporom počektu cvjetanja dovoljno da Hashberry doživi svoj vrhunac. Mislim da sam je ubrao u pravo vrijeme i da je sad taman. Miris je božanstven... :icon_arrow:
Tropsko voće, šumsko voće, limun, menta, marelica, wrigley fruity spearmint . To je moj opis za sad, vidjet ću kak će biti sa sušenjem i daljnjim procesima.
Smola na sve strane, prsti su mi još uvijek puni smole jer sam čupkao listove. Bilo ih je previše, totalna katastrofa što se tiče trimanja, previše lišća. No kad se listovi odstrane tek se onda vidi što krije ljepotica. Tvrdi i masni vrhovi koji miriše predobro, pojeo bih ih najrađe.
Mislim da je Mandala genetika mrak i jedva čekam za započnem sa Satori i Speed queen.
Ostale su još dvije biljke u boxu koje ću isto uskoro cviknut i prije nego što treba jer preuređujem stan i putujem malo u inozemstvo na par tjedana... S ovim završavam ovaj growdnevnik. Otvaram novi gdje će biti samo smoke reportovi.
Hvala svima i uživajte!

Dugujem još smoke report za vanillu i Hashberry. Za vanillu ide smoke report idući tjedan, a za HB kroz neka 3 tjedna kad malo odstoji.
peace boz :sun2:



 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.