Micro HPS grow by Herb

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
:wave::vutra::respect:

Bez okolisanja,krenimo redom i logicno...

-Sjeme : Special Queen #1- Royal Queen Seeds

-Box : PC Big Tower 50/18/63 (s/d/v)
oblozen materijalom termo-silent 0,5cm i preko toga auto folija. sve pricvrsceno dvostrano ljepljivom trakom.
(termo-silent se koristi kao podloga/izolacija prilikom postavljanja parketa,laminata...)
image.jpeg

-Svijetlo : Osram HPS 100w son-t, 9000lm
-Reflektor : lim iz kvarcne grijalice
-Rezim: 18/6, 12/12

-Ventilacija :
ispuh- 2x 120mm pc fan,
lampu hladi 92mm CPU fan.
upuh- pasivan otvorena cijela desna strana,mrezica za komarce zalijepljena sa vanjske strane.
Oba ispuh venta su na jednom adapteru,hladjenje lampe na drugom. Sve radi na 12v non-stop 24/0.
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

-Zemlja : Florabella + perlit
-Saksija : 0,2l , 8l

-Preparati i gnojiva : slavol, bat guano, plantela vrt, melasa,gavez-suva smokva brew.
(slavol cu uzet ovih dana,a brew je skoro pa gotov)
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

-Potrepstine : Termometar,higrometar,mikroskop imam. pH metar no tengo..

Djevojcica je juce izasla iz zemlje,ali dok se ispravila,ispruzila listice.. Tako da racunam danas prvi dan..
Trenutno je na nekih 23 cm od lampe.
Temperatura je 25-27,vlaga oko 50%, dok radi svijetlo. Prvi period mraka ce biti sjutra popodne. Ovih dana prilikom testiranja,vrijednosti u mraku su bile 20-22C/70%rH.

Nekakav plan je par sedmica vege,pa ubrzo na cvijetanje.
Od treninga samo LST.

image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

Sve imam osjecaj da sam nesto zaboravio.. Anyway,neka igre pocnu..:banana_rasta:
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Extra super fino složeno, baš mi se sviđa! :thumb: Razmišljam, bila bi fora stavit 3 ili čak 4 menke u onu duguljastu saksiju, ubost ih na istu razdaljinu u zemlju i reckat ih da bude samo centrlani bud, ko mini SOG :razvaljen::
Sretno herb:thumb:
I ta šljiva mi zanimljiva...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
Fala ekipa:respect:
Haz bro moj, box sam smjestio u malu ostavu,pa ne ulazi svijetlo. Inace bi morao pravit trapove i za upuh i za ventove na izlazu. Srecom ovako ispade sve mnogo jednostavnije. A prostor je toliki koliki jeste,pa se velicina boxa prilagodjava. Smatram da je bitno uzgajati i dobiti lijepi cvjetic na kraju :)
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Sretno s pc-jem zna biti zeznuto, ako ce ti hps przit biljozu ubaci 3mm staklo izmedu,dode ti ko ct i onda si na miru. Sam pazljivo i pomalo i na kraju ce te iznenaditi .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.