Micro LED grow by Herb

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Pridružujem se čestitkama,moćno djeluju budovi,stari,uživaj u trudu i radu!! :respect: :cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.748
258
out of space & time
Ola:wave:

Pa da lagano zavrsavamo ovu pricu..

Biljka se susila nekoliko dana objesena u boxu, par dana u papirnoj kesi, i desetak dana je provela u tegli..

Veoma sam zadovoljan kako je to ispalo na kraju. Lijepo se mrvi i gori, i nije presusena. Sve taman kako treba:thumb:

Miris, ukus, aroma... pa ja ne osjecam nikakvu bananu, niti bilo kakvu vocnu notu. Smrduckavo, slatko, zemljano.. nesto kao Afghan kush otprilike..:cool:

Rad/efekat.. prejaka g a n dz a!! :zvezda:::)):smoke:
Na pocetku razmisljanja i promisljanja u hiljadu smjerova odjednom, raspolozenje fantasticno, druzenje, smjesak ne silazi sa lica.. a onda kauc, pa kad malo popusti slijedi pustosenje frizidera, i slatko i slano ne znam sto bi prije..:banana123::banana123::banana123:
Jedno vece sam bas pretjerao.. zujanje u usima, faca mi utrnula... ne pitam se sa glavom, a tijelo opusteno kao da se stopilo sa krevetom.. dje me sve nije odnijela tu noc, ne znam ni sam...

Medicinski aspekt.. ublazava bolove.. kosti, zglobovi, ledja..:thumb::thumb:

Jednom rijecju, udara ko Zan Klod da ako ti Dam:puuuh:::udarac::udarac::eek:::ludak:::idea::idea::let:
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg

Eto toliko od mene za ovaj put. Hvala svima koji su pratili, a i onima koji nisu..:D Zivjeli i sve najbolje zeli vam Herb
:respect::vutra::wave:::umirem::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.