Midi PC Grow - Lemon Skunk Microgrow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ako mogu biti ispuh i upuh na kontra stranama ne bi bilo na odmet . ili bar stavi upuh na lijevu bocnu stanu ako su ti prednja strana vrata .
moze i desno iznad kablova onda ispuh rezi lijevo od hps u cosku .

biljcica ce se sama okreniti tamo di treba zbog gravitacije ,neprckaj po klici ako nemoras ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore
04.12.2013
31
45
18
Pozdrav ljudovi!

Eto par novosti:
kako izgleda iznutra


i odozgo


odlucio sam struju ipak stavit gore da mi je lakse doc do nje
ispuh puse po prigusnici pa je kolko tolko hladi posto je zrak unutra hladniji nego radna temp ballasta
radilo 12 sati temp 29.1C, malo je visa nego bi trebala bit al sta je tu je vidio sam da su drugi i na vecim temp sasvim normalno funkcionirali tako da se necu previse zamarat oko toga, vlaga je na 30% sa sve tri lampe i ventovima tako da bi par casa vode to trebalo rjesit
i da najvaznije sam skoro zaboravio :)

20.12
1. dan vege :)
i zamolio bi moderatore da promjene naslov posto vise nije PC
 
04.12.2013
31
45
18
Eto mene nakon mjesec i kusur dana sa malim updateom ,
Jbga ljudi imam problema sa netom ubiti nemam ga :) pa mi je tlaka prek moba pisat postove a kamoli slike stavljat
Ugl biljcica od milja nazvana mala zbog svojih dimenzija je upravo uslq u svoj 6. Tjedan vege i ima oko 15 cm visine...znaci pravi patuljak, no nije do genetike ni niceg takvog nego samo mog neznanja i losih uvjeta koje sam joj napravio, bilo jentu svacega, od 5 puta presadivanja zbog lose zemlje od krivog pha od niske vlage i visoke temp. Ma joj... svasta ali ona i dalje raste :)
Danas je oguljena do kosti jer je bila jako zbijeni grm i borila se sama sa sobom, sad je dobila zraka i svjetla napokon
Planiram ju drzat jos 1 eventualno 2 tjedna na18/6 pa ondq prebacit
Eto toliko od mene i slikice stizu pozz

ovako je izgledala 4.1



ovako izgleda danas





 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Previse si lisca iscupo,ak si se nado to duvat nema ti koristi,dobro Power kaze napravi sad LST i stim ces najbolje naterat te sporedne grane da rokaju,steta biljke jako si ju osakatijo.Sad je isflusaj po mogucnosti stavi malo hidrogena savi te grane i ne diraj je i svakako je potrebo jos malo vege,jer ak ovako nastavis sve ce ti propast.
 
04.12.2013
31
45
18
sve lstirano samo nema slike jos jedne nakon svega, a za vege a drzat cu ju pola mj najmanje da se razviju sve grancice/vrhici/listici koje su sad dobile svjetla i mislim da sam napravio dobru stvar jer je stvarno bila mali grmic a sa lstiranjem nisam mogao dobit ono sto sam htio, no vidjet cemo kako ce sve to ispast, u samo jedan dan su se listici poduplali tako da eto...ma bit ce to sve ok :)
@ duvaca masina :) flushane prije 4 dana tochno odradjen i hidrogen i sad samo plantelin list
Pozz ljudi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ⓕⓛⓔⓖⓜⓐ

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Dobro drug kako ti kazes,al za ubuduce nikad ne sjeci fan listove osim ako ih nemas previse i smetaju svijetlu a to se podrazumjeva sa biljkama gdje ih je vise i koje su u debeloj starosti.Jer nema fotosinteze ako nema ni lisca a ako nema fotosinteze nema ni rasta.Osnovna biologija prika,Samo naprijed,sad cemo vidit sta ce bit kad dodes na 12/12
 
04.12.2013
31
45
18
Eto samo da javim da je mala poludila :) u dobrom smislu naravno hehe, u dva dana je porasla koliko nije u dva tjedna, zahvaljujem svima na savjetima pogotovo masini na detaljnom opisu kako i zasto, al evo zivi bili pa vidli,
Do sljedeg updata sa slikama
Pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX