Midi tower grow, FIRST TIME :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
jn eznam za pol jos al ako nemas problema sa temperaturom onda skini to staklo , mogao bi malo iskriviti biljke da budu u istoj velicini .. digni biljke blize znaci ako negreje od gore onda i na jedan santim od stakla tj. lampi.. tamo izmedju lampi i stakla bi treabao jedan vent staviti da izvlaci topao vazduh napolje jer ti bez venta nema to smisla, ovako samo greje jos vise ...
bacaj to na 12/12 jer neces mesta imati i preporuka bi ti bila da me saslusas to da bacis na 12/12...
aj videcemo kako ce to ici za sada je to dobro...
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
pa cek malo, nemos saznat jel ti muska ili zenska ako ti je jos u vegetaciji. Moras prebaciti na 12/12 rezim i od tog trena nekih 15 dana nek prode i znat ces jeli muska ili zenska...

Btw skroz zaboravih na tvoj grow, sad sam sritan jer sam naletija na "osvjezenje" u dnevniku uzgoja tokom dana:sun2:
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
na 12/12 je vec 7 dana :)

a temp me jebe tako da moram ovako :=)

to sto je u staklu mi je nekakav cool tube, imam upuh i ispuh posebno za to . . ;)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
pa dobro, sta onda, jel ***** il lezba ? :D

kak izgleda ? nemam makro objektiv da slikam iz blizeg . .:S
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
imam ih 3, ona skroz desna ce propast izgleda, jaaako se slabo razvija pa zato mislim . .

ove dvije dobro izgledaju, i nadam se da ce biti cure . .:)


EDIT;


Neeeeeee, ova najbolja izgleda da je musko :(:(:(

pogledajte slike .. . ovo mi se cini ko jaje .. :(:(:(:(:(:(:(:(



 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Joj, i meni izgleda po slikama kao da je m! Ali, gle, ja bih ju na tvojem mjestu pustila još 5 dana brijem ubrala lišće i sačuvala, zamrznula, što god....poslije maslac ili shitish neki....ha?
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
a pustit cu je jos malo . . pa cu vidjet sta. . .mozda s alkoholom da izvucem van sta se da . ili . . neznam dal postoji mogucnost da je hermic ?
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
BlekFog je napisao(la):
Je, muska je 100%! Dobija si k..u u usta :sick:


sto si osjecajan :p

mozda je hermic. . .izgleda kao daima nesto pistila na vrhu gore pa cu je pustiti jos. . ak nis drugo, ide u alkohol . .
 

Jin

Aktivan Član
02.12.2008
53
3
0
34
Moje saucesce,mozda ti je bolje naruciti sjeme iz Nirvana shop 100%fem...pa onda rahat gledati u nju :)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
ma dobio sam neko sjeme ska nedavno, to ce ici u next turi . . a nakon toga, mozda i narucim nesto . . najradije bi se utalio s nekim i kupio po pola :)

sad imam u planu slozit jos jedan growbox,
tako da imam jedan za vegetaciju, a jedan za cvjetanje, zanima me vase misljenje o tome. .

u biti, imam pitanja u vezi osvjetljenja. .

u jedan box bi stavio SAMO 6500k, taj bi bio samo za vegetaciju . . dali bi valjalo SAMO 6500k za vegetaciju?

naime, u tom za vegetaciju bi imao jako malo mjesta, pa bi slagao sa sto manje lampi, tj MAX dvije lampe. . znaci, imam mogucnost staviti i jednu i drugu ali neznam kak bi to bilo ? mislim da bi bilo premalo 6500k spektra ?
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Za jačinu bi morala chekirati - ne da mi se sada, ali ima ovdje negdje 100% a kažu dečki tu na Vutri da biljke vole da je barem 1 različite boje, dakle npr. ako želiš za cvijet. onda bar 1 plava da bude a sve druge red, i za vege obrnuto ali si ja sad brijem da je meni, po ovom mojem prvom grow-u biljka imala nekak deblji čvarak (vrh), sa više kristala, pistila, calyx-ića i sveg ašto uz to ide baš onaj koji je večinskim djelom prekiren crvenim spektrom......a i meni je to sve baš ono, napravljeno u 1 dan, brijem si sada nakon što je eto, moja prva gotova da su mi lampe barem bolje pozicionirane, možda i zbog toga, ali je tako malo mjesta i žao mi je što nemam mogućnosti za neš' veće (sa više mjesta, više boja i sl.)....spoji lijepo 2 big towera, odjeli ih i unutra naugraj 7 štednih ;) !!!!! I sam vidi šta najbolje odgovara, to sam si ja uzela u plan ali ne znam kad će... Ima jedan eng. forumu, ne znam sada točno koji di imaš i ekipu koja uzgaja samo u PC-ima, totalni stealth, ljudi rade perverzije :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))...googl-aj!
Samo slušaj struku & vjerujem da nećeš pogriješit ;)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Ljudi, ova muska, po sebi ima pistila 100 %
nemam makro da slikam ali znam kako izgledaju pistili koji vire. . . a ima i jaje. .
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
pa mozda je hermic. . . dao bog da je :)

edit:
evo, pokusao sam sa ovim smecem od 18-55 objektivom nesto uslikati . . tj, pokusao sam na dalje fokusirati pistil i vidi se na ovoj slici . . .


sad ja dolazim do bunjenja.. ima pistila, ima jaje i da, ima SAMO to jedno jaje. .

ovo je slika cijelog vrha