Midi tower grow, FIRST TIME :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
orbit je napisao(la):
jes ti to reko da je zensko ? :D:D

edit:

evo jedne fotke vrha od danas, pistili se razvijaju polako ali sigurno . .






i druga biljcica je izgleda zenka, pistili se lagano razvijaju jako slabo se vide tako da cete dobit sliku za koji dan. .


evo jos jedna fotka svega skupa. . .ova treca biljcica je jako slaba pa cu je vjerojatno uklonit. . al neka jos stoji . .

 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Sta ste se vi naljutili na mene da mi nitko ne komentira nista u temi ? =)

evo slike vrhova koji se razvijajju ..

 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
oke izgleda, ali na sebi ima i 2 jaja .. . osoba koja mi je dala sjeme, rekla mi je da je i na svojoj (koja je bila vani) nasla 4-5 sjemenki . . ali ta je bila oko 1.5m visoka. . pa sad neznam .. cudno . . .vidim da je zenka. . ali ima i jajceka . . :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa hermic je kidaj to ...
mislim ta jaja.. ilio bolje uslikaj pa pusti da narad ovde proceni..
nisam misleo da kidas biljku nego jaja :)
nemora da ima puno po njoj jaja a moze da ima puno tj. moze samo da ostane na ta cetiri sto ima a moze stalno da tera nova moraces malo da se iscimas prati pa kad se pojavi ti otkini ..,,
a mogao bi i da ostavis jedno pa dobijes malo semenki ako je dobra genetika ...
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
ljepo ide to tebi...
al ono cine mi se nesto male... il sam se ja uspiciro...cirkam da je ovo drugo..
stavi nes za usporedbu ono...
ma jab ti preporucio da si neko sjeme pošteno nabavis a ne vak da se prcas s hernicima...
prvo pa skoro muško XD
heheh
nis sretno i nek više nebude jaja :)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
budem kasnije potrgao ta jaja. . .

i meni se cini da su malo male. . al nadam se da ce vrhovi narast :)


sto se tice sjemena, genetika je dobra . . pa ih mozda i ostavim. .

trazim nekoga da se s njim utalim za sjeme pa da si narucim white widow ill ak 47 . . .tako nesto . . strah me ovako sam narucivat, a i puno mi je trenutno dat 200+ kn za narucit sjeme . .
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Hermi genetika nemože biti dobra! I takvi potomci če imati veču šansu da i sami budu hermići. Hermijanje je nepoželjna osobina i več ti je to razlog proglasiti genetiku lošom. Pa i svi uzgajivači izbacuju hermi biljke kad rade "breeding stock" samo da bi spriječili širenje te nepoželjne osobine.
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
a gle, pushio sam to vec, i mogu rec da je bilo odlicno . . .narancasti vrhovi, koji su ubijali . . tako da neznam . .
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Evo nesto novih slikica. . da vidite kako to izgleda ;)





nesto su mi poceli zutiti listovi ovi donji, predpostavljam da necega fali ili nesto takvo pa ako netko zna, pls. .;)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
ola ljudi. . mj dana je proslo od kad smo presli na cvjetanje. . pistili su lagano posmedjili. . biljcica je ostala full mala ali staje tuje. . evo par slika da mi kazete kada bi na mogao rezat ?

hvala







 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Po meni još 2 tjedna, zicer...ah, ništa, gle pitao si mene jednom, ako se ne varam kak sam dobila "velike" vrhove u PC-u, biljka je bila 6 i pol tjedana radila, možda tvojoj jednostavno treba duže i meni se čini nekako da se baš trebaju podebljati i još narasti te tvoje biljože. Čekaj još barem 10 dana pa stavi fotke. Držim fige !!!!